Nie wiem czy już tak sobie wymodziłeś,jeśli tak to już wiesz jaki wielki błąd popełniłeś,jeśli nie to jak tak zrobisz to przy dużych obrotach silnika rozerwie Ci wiatrak,i nie wiadomo co jeszcze.Chcesz zrezygnować z wisco to zamontuj sobie wiatrak elektryczny.
Dzisiaj kasowałem inspekcje w swojej e36 325i, kolega z pierwszego postu dobrze napisał 2x13 sekund,i mamy zielone diody, i brak pomarańczowego zegarka. :wink:
Więc może zacznę tak,wcześniej w tym samochodzie był silnik 2.0,potem poszedł swap na 2,5 i wszystko działało.Gdy kupiłem auto obrotomierz nie działał więc dostałem od kolegi zegary od 318 które działają ale przekłamuje obrotomierz
miałem go powiedzmy od nowości i nie dawno tak nagle obrotomierz przestał działać,więc wymieniłem na te od 318 bo dostałem kiedyś od znajomego,a ten od 325 mam w domu
Tak podejrzewłem,a wiecie może czy da się jakoś naprawić obrotomierz,bo w tym od 325 chodzi wszystko tylko nie obrotomierz,a nie wiem czy zepsuł się mechanicznie,czy to elektronika siadła.
Witam,założyłem zegary od 318 do swojej 325 bo w mich zegarach padł obrotomierz i nie wiem czy da się to jakoś naprawić ,problem polega na tym, że prędkościomierz mimo,że jest tylko do 220 km\h działa dobrze ale obrotomierz kończy się w połowie ekonomizera,czy jest możliwość jakoś to ustawić.Z góry dzięki
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.