-
Wisko na stałę
Nie wiem czy już tak sobie wymodziłeś,jeśli tak to już wiesz jaki wielki błąd popełniłeś,jeśli nie to jak tak zrobisz to przy dużych obrotach silnika rozerwie Ci wiatrak,i nie wiadomo co jeszcze.Chcesz zrezygnować z wisco to zamontuj sobie wiatrak elektryczny.
-
[E36] Kasowanie Inspekcji i Oilservice jeszcze raz
Dzisiaj kasowałem inspekcje w swojej e36 325i, kolega z pierwszego postu dobrze napisał 2x13 sekund,i mamy zielone diody, i brak pomarańczowego zegarka. :wink:
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
Więc może zacznę tak,wcześniej w tym samochodzie był silnik 2.0,potem poszedł swap na 2,5 i wszystko działało.Gdy kupiłem auto obrotomierz nie działał więc dostałem od kolegi zegary od 318 które działają ale przekłamuje obrotomierz
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
tylko ze te od 318 dzialają co prawda przekłamuje obrotomierz.
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
Witam zrobiłem przed chwilą test zegarów tych od 325 i na teście wszystko działa a po odpaleniu klapa
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
Witam sprawdzałem z samochodem kumpla,i prędkościomierz jest ok tylko obrotomierz kończy się w połowie ekonomizera
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
dobra myśl, nie pomyślałem o tym jak przekładałem,zobacze w sobote czy zadziała,i dam znać.Dzięki :)
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
miałem go powiedzmy od nowości i nie dawno tak nagle obrotomierz przestał działać,więc wymieniłem na te od 318 bo dostałem kiedyś od znajomego,a ten od 325 mam w domu
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
Tak podejrzewłem,a wiecie może czy da się jakoś naprawić obrotomierz,bo w tym od 325 chodzi wszystko tylko nie obrotomierz,a nie wiem czy zepsuł się mechanicznie,czy to elektronika siadła.
-
Zegary z 318 do 325-przekłamania
Witam,założyłem zegary od 318 do swojej 325 bo w mich zegarach padł obrotomierz i nie wiem czy da się to jakoś naprawić ,problem polega na tym, że prędkościomierz mimo,że jest tylko do 220 km\h działa dobrze ale obrotomierz kończy się w połowie ekonomizera,czy jest możliwość jakoś to ustawić.Z góry dzięki