Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Srajfon poprawił prognozę i zapowiada ładną niedziele!!! :) Geleranie tak: pabloM, możemy się umówić na zakupy na sobotę wieczór (pojadę z Tobą aby nie było Ci smutno:D) i kupimy co trzeba, jednak najpierw DEKLARACJA kto będzie? 1) wujekwaLdus + samica 2) pabloM + dzidzia 3) sirragh + samica 4) gorik79 + samica (ale tu nie wyrazil pewnosci) 5) kacpercio + bmw :) 6)? W takim przypadki proponuje skladke 30 pln za autko, co kupimy: - pieczywo - sos/keczup - dużo picia :) - COŚ NA KOMARY - mięsko :) - talerzyki/sztućce - węgiel/rozpałkę - grilla weźmie sołtys :) Jeśli chodzi czas i termin spotkania (i dokładnie jeszcze raz miejsce wklej pabloM) To ja mogę gdzieś tak od około 14.00/15 (Ani babcia ma urodziny czy imieniny no i trzeba troszkę posiedzieć) Więc może spotkajmy się albo z wieczora (chociaż wtedy może być dużo ludzi) no albo nie wiem.... decyzje co do godziny zostawiam większości. Mi pasuje wszystko po 15.00... :) Pozdr!
-
e92 335 2007, Szczecin WBAWB71080P028080
wujekwaldus odpowiedział(a) na roach7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem szczerze, że wygląda na fajne autko w dobrej cenie, MPakietu faktycznie w VINie nie ma, ale może ktoś sobie dołożył po prostu... to jeszcze nic złego :) Aczkolwiek staniał o 10k w przeciągu dwóch tygodni, nie wiem czy to źle czy dobrze, ale komuś bardzo zależy na sprzedaży....
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
sam sie nad nimi zastanawialem, byly na allegro za dobra cene :)
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
Generalnie plan jest taki, w pon dostane to do ręki, we wtorek/środę prawdopodobnie przymierzę i zobaczymy co trzeba będzie jeszcze zrobić/kupić aby pasowało. Wtedy wszystko opiszę i generalnie cały przebieg montowania tego też... no i efekt ;)
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
Póki co zamówiłem chłodnicę dziś: http://rpmotorsport.pl/auta/chlodnica-oleju-mocal-16rzedowa-p-14290.html jednak 16 rzędową a nie 19, boje się, że i tak rzeźba będzie... to i tak prawie 50% więcej niż nasz OEM :) Także czekamy aż przyjdzie...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja patrze na pogodę w ND to ma być burza... ale liczę że srajfon kłamie, zakupy najwyżej zrobi się w sobotę, przed grillem, godzina jest na razie jakaś cicha, ale pewnie od południa się jakoś pojawimy :)
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
Dziś dzwonie się dowiadywać o 19 rzędową chłodnice mocala i być może ją dziś zamówie... także jeszcze dziś może będe widział :)
-
NURBURGRING 2012
jedna :) pojade chociażby sam :) ale liczę, że nikt się nie wycofa....
-
NURBURGRING 2012
no! 4 konkretne autka, to jest coś! :) Oby pogoda dopisała tj: nie deszcz i nie 30 stopni jak ostatnio na poznaniu... Chociaż niedługo zmieniam chłodnicę oleju na 19 rzędową mocala... może coś z tego będzie :)
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
Szkoda ze krecony, koles o tym wiedzial czy celowo zatail? 240 tys nie powinno byc problemem dla tego autka tylko szkpda tych oszustow... Nie mniej jednak kozak autko;) za cene ktora dales ciezko trafic lepsze...;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ustalmy budżet na paszę :) i pamiętajcie PIERSI dla wujkaWaldka;p
-
NURBURGRING 2012
Spoko, w dniu wyjazdu wymienimy sie numerami tel aby się zgadać i znaleźć na miejscu :)
-
NURBURGRING 2012
To jeszcze niech potwierdzą ludzie co na pierwszej/drugiej stronie pisali że na '99%' jadą.... :) kamil20011 - ? Rufio - ? damp21plbe - ? loko888 - ? jordan6 - ? qbix - ? K8v8M - ?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
PabloM to już weźmy samiczkę i dzieciaka, to sobie fury poogląda jak lubi :) Bo kolega z płocka zawsze jakieś modelki bierze to nie możemy się czuć zbyt samotnie;p ale już nas jest trójka!! :dance:
-
NURBURGRING 2012
nie pitol, ja pierwszy raz na torze w ogole bylem wlasnie 320d...:) i to Na nurburgringu, popatrz na zdjecia w mojej galerii na ostatniej czy przedostatniej stronie to zobaczysz ze jest mnostwo zwyklych autek :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dajmy 1 lipca (ND) Zrobmy jakas zrzutke na jedzenie i dajmy pabloM aby kupił (jak juz ogarniasz to mozesz i zarcie kupic:D) JA jestem bardzo chetny, prawie caly dzien do dyspozycji, proponuje jednak wziac kobiety, moooze sie zintegruja z nami albo miedzy soba :)
-
NURBURGRING 2012
Po prostu niektórzy mają nienormowany czas pracy :( ale już nas jest trzech :8)
-
NURBURGRING 2012
No ba:) zrobimy taką relację na forum żę będzie się ludziom po nocach śniła:D Ale jak się temat poczyta to trochę było tych osób chętnych... zobaczymy, dajmy się ludziom obudzić:D jest dopiero sobota godz 9.00 rano:D
-
NURBURGRING 2012
Jednak wolę Nurburgring, choćbym miał jechać sam... ten klimat i podróż... raz na rok cholera warto... :)
-
NURBURGRING 2012
Tak jak pisałem, że okolice początku lipca będę robił OFICJALNĄ listę, kto jedzie na Nurburgring. Szczegóły: - wyjazd 21.07 w sobotę rano, tak aby dało radę się spotkać o 12.00 w berlinie na obiedzie! - po obiedzie ruszamy na podbój Nurburgringa. 22.07 tor jest czynny 10-19, więc mamy cały dzień jeżdżenia. W pon (23.07) rano powrót (moja propozycja). Bilet na 4 kółka kosztuje: 95euro i UWAGA! można legalnie nagrywać już na nurburgringu, można sobie nawet kamerkę on-board wypożyczyć! :D Jak się zbierze większa grupa to możemy sobie przejazdy ring taxi zrobić BMW M5 F10 ;] Hotele i sposób rezerwacji dogadamy jak już zostanie zamknięta lista. LISTĘ ZAMYKAM 10 LIPCA! do tego czasu proszę o określenie się czy na 100% będziecie w stanie pojechać. Zaczynamy zabawę, jak wypali to co roku możemy sobie coś takiego organizować :) Masz pytania? Pisz tu lub na priv! ---- LISTA ---- 1. Wujekwaldus, BMW E92 335i
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
KOSMOS :) - obniżenie jednak dużo daje, nawet w tak fajnie zrobionym aucie jak już miałeś...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Myślałeś o szkole fotografii?? Zarąbiste zdjęcia!! ;)
-
Re: krzysiekOST -->> E92 330xd Atlantik Blau
Like it! Jest super, lepiej się trzyma? :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bardziej mi właśnie chodzio o mapkę z zadaszeniem :) - w razie gdyby padało;p
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wstaw mapkę jak możesz, taką aby bylo górczewską widać :) - dla potomnych ;p