Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
NURBURGRING - 18.07.2015
jedna na pewno :) druga namawiam jak tylko moge:D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
17.04 (sroda godz 21) Na sadybie spot Street Racingu - rozpoczecie sezonu. Fajne fury sie zdarzaja - warto wpasc ;)
-
jak odróżnić silnik 318i od 320i N43
Masz pelne prawo sie niezgodzic ;) A ja sie niezgadzam z Twoim niezgodzeniem :twisted: Ale to temat rzeka i autora watku nie ma co tutaj zanudzac jakismis watkami pobocznymi ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Przydal bys sie i do torunia pojechal z grillem jakims ;) a nie oplaty pobieral:d jak straznik miejski ;)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Hipek jedzie na tor poznan ( :!: ) wiec zobaczymy w praktyce co to jak to itp:D Jeszcze nam Mki objedzie... ... na VMaxie na pewno, musze zdjac blokade:D
-
jak odróżnić silnik 318i od 320i N43
Jesli chodzi o koszta utrzymania samochodu to pragne tylko wspomniec ze to nie tylko paliwo. To takze jakies niespodziewane naprawy, wymiany opon itp itd. Idac tym tropem, Beemki z silnikami 318i, 320i kupuja powiedzmy mniej zamozni klienci (oczywiscie nie zawsze, NIE GENRALIZUJE!!) niz modele z silnikami 6cio cylindrowymi. Zatem zwykle Ci ludzie oszczedzaja "na serwisie" jezdza dopoki "nie pojawi sie czerwona kontrolka" lub po prostu auto nie stanie. Smiem walnac teorie ze ciezej jest znalezc zadbana 318, 320 niz zadbana 325,330,335. Oczywiscie dziala to tez w druga strone, ktos kupuje 330 i nie stac go na utrzymanie i tez jezdzi do "czerwonej kontrolki" jednak zaniedbane 330 itp latwiej rozpoznac niz zaniedbane i tanio robione 318 ktore w srodku moze miec zamienniki najtanszych marek robionych na dziesiec tysiecy km, albo pod sprzedaz. albo w ogole posiada "uzywane tarcze czy klocki" a w ogloszeniu napisane "nowe tarcze hamulcowe" Radze uwazac. Tutaj juz pewnie koledzy Ci troche doradzili. Przjedz sie 318i, przjedz sie 320i, zobacz czy czujesz jakakolwiek roznice, bo papier a subiektywne odczucia moga sie roznic. Jesli nie poczujesz duzej roznicy bierz 318i, powinna mniej palic niz 320i, a jak kupisz dobry egzemplarz to bedziesz sie nim cieszyl jeszcze kolejne 3 lata. Nie daj sie tylko nabrac na slynne polskie CCC (cena czyni cuda). I jesli bardzo liczysz pieniadze, lepiej wydaej 500-1000 pln na przeglad w aso i miej sumienie czyste. Powodzenia w wyborze :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Dobra, to kto sie zapisal juz na tor? 1. WujekWaldus zaplacone 2. 335i zaplacone 3. Klagosz zaplacone 4. Kamil20011 5. KoKoS (50%) 6. Klaudiusz (jest w D pogadam z nim jutro ) 7. Olo46 (90%) 8. anjinsan 9. Poklados (90%) juz 335i 10. Plastick zaplacone robcie przelew online, jest 6 miejsc jeszcze, i tyle osob zostalo na liscie.... Jesli zrobicie przelew online dzis to pojedziemy wszyscy.... @Klagosz: cholera i to nowe M6, biturbo...
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
tak: KASK OBOWIAZKOWO, dla kierowcy i pasazera!!!
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Boze chryste panie, Hipek jedzie na tor, na litosc boska :D a to nasi potencjalni rywale: http://www.wst.net.pl/eventy.html?eventId=26 :D
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Dobra to jest szansa ale kazdy z was musi zrobic przelew TERAZ, wiec Ja wlasnie rezerwuje dla siebie bilet na tor poznan, wlazcie na TPTD.pl rejestracja wybierajcie 12.05 i wio! no dobra, ja juz jestem;) Pamietajcie aby przy rejestracji wyslac migiem potwierdzenie do Dariusza Krupy, to wam zagwarantuje pierwszenstwo w kolejce. a no i bedziemy mieli Warsaw speed Team na torze... wiec kto jedzie z warszawy moze na autostradzie miec ciekawie :twisted:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
nie bede gorszy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Panowie z 12.05 bedzie problem poniewaz.... zostalo 6 miejsc...;/ nowy termin to 25.05... czy ten tez wam odpowiada...? chyba za bardzo nie mamy wyjscia... :(
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Napisz mu priva:D
-
jak odróżnić silnik 318i od 320i N43
Kultury troche.... Z obu silnikow bedziesz zawiedziony, zaden nie ma dolu ani gory, pala tez nie malo i oba sa bardzo awaryjne, moi ex przelozeni maja takie sluzbowki i ciagle stoja w serwisie... Poza tym albo jestes internetowym trollem skoro 320i ma miec jakies turbo (no, w F30 ma...) albo uzyj wyszukiwarki i uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania. Jesli Twoim kryterium jest spalanie to zaden z tych silnikow Ci sie nie sprawdzi. Jesli Osiagi: rowniez.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Panowie, jak tylko odbieram (wtorek) auto to rezerwuje bilet na tor poznan... niestety znizek raczej nie bedzie :( wiec placimy po 550 pln ;) wiec oficjalna lista. 1. WujekWaldus 2. 335i (wpisalem juz Cie automatycznie abys nie uciekl:D) 3. Klagosz (jw) 4. ....???
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie nie kupilem porsche ;) To jutro sadyba godz 20.00?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
porsche zaparkuje obok ;p
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
Teraz to dla mnie wszystko jest szybkie:d Pociagi miejskie i metro demonami predkosci nie sa... ale za to tanio i bez korkow... co ciekawe jestem 30 min w domu wczesniej juz te same trasy samochodem.... Wyjatek to weekendy gdzie autko miec musze ;) Przewieziesz mnie :cool2:
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
obys mial tylko takie usterki ;) ps: taxi powrotne ma byc sprawne:D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
m3 po mnie jedzie ale chetnie 330xd wroce aby michala nie meczyc ;) przy zobaczysz od razu moje nowe lokum ;) ale to w dzien panie a nie w wieczorem ;) wieczorem bedzie 4 stopnie max i pupy nam zmarzna... ;) najwyzej jak bedzie goroca wyjedziemy na parking zwykly nie podziemny ;) Sprzedane:(
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja bym jeszcze nie ryzykowal, spotkajmy sie jeszcze na sadybie, noce sa chlodne... jak nam bedzie za goraco to pojedziemy gdzies ;)
-
[e93 335i] Cieknie olej ze skrzyni...
Gorik79 tu na forum. ;) ps: olej cieknie bo nie wpadales na zloty... ;)
-
M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
wujekwaldus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto moglo byc moje auto;p niech Cie szlag, przez Ciebie mam niezly problem ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
u mnie przy 196 tys wygladal lepiej ten fotel:D hehe no prosze, koles nie chce na aucie nic stracic:D hehe....
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Klagosz, zobacz Twoja ex:D http://allegro.pl/bmw-e93-330d-m-pakiet-jedyna-taka-performance-i3155831564.html