Treść opublikowana przez KostekKnz
-
320i Brak hamulców + falujące obroty
Witam. Koledzy mam nastepujący problem. Dzis gdy odpalałem auto przy kreceniu coś strzeliło (pierwszy raz)... zaśmierdziało niemiłosiernie gazem i czymś nie przepalonym. Po tej sytuacji obroty faluja na gazie jak i na benzynie, a gdy chce ruszyć to musze pulsacyjnie dodawać gazu ponieważ jak wcisne normalnie pedał gazu to samochod gaśnie... do tego przestały działać hamulce :evil: pedał hamulca jest twardy że nie da go sie wcisnąć... Auto posiada sekwencyjną instalacje gazową KME... Może ktoś ma jakies propozycje ?? Z góry dzieki. Pzdr
-
320i niewielkie wahania ekonomizera po wymianie sondy L
Dobrze jest... wskazówka reaguje na kazde muśnięcie gazu
-
Spalanie chwilowe - prawdziwe ?
Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie... to jest chwilowe spalanie w danym momencie... a ta wskazówka zawsze tak skacze
-
320i Wyłączający się gaz
Tak tez myślałem nad tym filtrem fazy ciekłej... Jutro go napewno wymienie i zobaczymy co sie bedzie działo
-
320i Wyłączający się gaz
Witam wszystkich. Mam nastepujący problem. Podczas jazdy wyłączył mi sie samoczynnie gaz. Po ponownym włączeniu gazu słychać puknięcie w butli lecz jednak gaz od razu sie wyłącza. Jest to gaz sekwencyjny a w zbiorniku prawie pół butli... czym to moze być spowodowane ?? z góry dzieki
-
NIEWIADOME SPALONE ŻARÓWKI???
Kolego te elementy są na 100 % podświetlane :mrgreen:
-
320i Gwizd w kole
Witam. Gdy koła zerwą przyczepność słychać dość głośny gwizd/wycie w tylnim lewym kole. Czym może to byc spowodowane ?? Z góry dzieki z pomoc
-
Wezsze opony niz 235. Jaki wymiar
Zgadzam sie z kolegą daniello320i... Sam jestem posiadaczem takich oponek :mrgreen:
-
320i Chwilowy brak mocy
Witam. Mam problem z BMW 320i z gazem sekwencyjnym. Po odpaleniu buma łapie przez chwile zamułe ze nie chce sie wkrecic wogole na wyższe obroty... Po kilkunastu sekundach wszystko wraca do normy i dziala tak jak powinno. Dzieje sie tak prawie przy każdym odpaleniu nie wazne czy jest to benzyna czy juz gaz ;/ slychac tez rownież strzały w okolicach przeplywomierza... Czym może to byc spowodowane ??
-
pływa w koleinach
Radeck mam identyczne opnonki jak Ty (225/45 przód + tył) :mrgreen: jazda w koleinach to masakra... ale za to wygląd auta na 17stkach konkretny :8) hehe
-
320i Auto samo się zapala
No dzieki za rade :D jakbyś doszedł do tego co to może być to daj znać :mrgreen: oczywiście ja zrobie tak samo :lol:
-
320i Auto samo się zapala
Hehe sorry Zielo ale nie wiedziałem jak to nazwać :) dopiero sie ucze :lol: dzieki za pomoc
-
320i Auto samo się zapala
Witam wszystkich klubowiczy. Jestem tu nowy więc chciałem sie z wszystkimi przywitać. Jestem posiadaczem BMW E36 320i z 91r :D Szukałem postów w wyszukiwarce ale nic takiego nie mogłem nie było co by mi pomogło :cry: Mam taki nietypowy problem. Ostatnio zaczeło coś szwankować mi auto a mianowicie samoczynnie zapalają sie kontrolki na desce rozdzielczej, nawet gdy nie ma kluczyka w stacyjce. Wygląda to tak jakbym przekrecił kluczyk na zapłon tylko w tym problem ze to dzieje sie nawet bez uzycia kluczyka. Kontrolki sie zapalają i po jakiś 15 - 20 sekundach gasną. I ta czynność powtarza sie tak co kilka minut przez co rozładowuje też akumulator. Jedynym sposobem żeby to sie nie działo jest odłączenia aku. Z autem po odpaleniu nic się nie dzieje, można wsiadać i jechać bez żadnych problemów. Może spotkaliście sie z takim przypadkiem i możecie coś doradzić. Z góry wielkie dzieki