Skocz do zawartości

Coko-Coko

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Coko-Coko

  1. chcialbym zmienic lampy tylne same czy isntnieje taka mozliwosc ? bez kupowania nowego modulu swiatel czy wtyczki trzeba kupowac z bmw czy mozna przerabiac przez elektryka czy potrzebuje kupic zestaw kabli przod tyl poniewaz chce przelozyc tylko tylnie moga sie wyswietlac bledy na kompie :) az tak mi na tym nie zalezy
  2. Coko-Coko odpowiedział(a) na busiak76 temat w E60, E61
    Tak cały swiat zyje w nieswiadomosci ze benzyna jest oszczedniejsza od diesla dzieki weber za rozjasnienie tej sytuacji
  3. Coko-Coko odpowiedział(a) na busiak76 temat w E60, E61
    koledzy czy firmy leasingowe naprawde kreca liczniki ? i w bmw tez zmieniaja ?
  4. różnicy jest 100 nm miedzy 525d a 530d. 530d lepiej sie rozpedza ale nie jest to w kazdym razie przepasc z kolei 520d jest gorszy od 525d poniewaz czas do setki 8.6 manual 8.7 automat nizszy o 50nm moment obrotowy 350 pozatym predkosc max 223 a 525d 230km a 3.0 243 pozatym przy wyzszych predkosciach wydaje mi sie ze 520d spali wiecej od 525d ? 350 2.0d FL 8.6/8.7 420 2.5d przed FL 8.1/8.3 500 3.0d 7.1/7.3 ludzie pisza rozne rzeczy nie konieczne prawdzie :) zapewniam cie ze radosc jazdy moze dac 525d jak bedzie mozliwosc to bierz 530d ale jak ma byc to kosztem welurow dvd braku skretnego xenonu to sie zastanow nad 525d
  5. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Daj mi na privie numer do ciebie chce sie o cos zapytac lub sie spoktkamy w bydgoszczy :) jestes pewien ze sa takie same bo na zdjeciach sie roznia 1. poduszka przed liftingiem do 2005.09 po programie etk tak wyskakuje http://img195.imageshack.us/img195/7149/poduszkae60.jpg 2. po lifcie http://img36.imageshack.us/img36/1302/poduszkae602.jpg
  6. Coko-Coko opublikował(a) temat w E60, E61
    czy poduszka od kierowcy m-technik mosi byc do modelu przed liftem 2004-2005 do roku 2005.09 wyprodkowana czy do 2003-2007 takie same lub 2003-2010 takie same
  7. nie sa za urodziwe zreszta to nie za duzy rozmiar felgi jak na 2.0i ?
  8. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Za płyn zapłaciłem 94,5 kompletu niestety nie posiadali ASO ZDUNEK GDAŃSK
  9. Bedziesz zadowolony z 2.5d :) ja jestem, dynamika tez ponad przecietna a taka stosunkowo nie wielka moc
  10. kolego jezdzilem 530d i 525d obecnie mam 525d i na dynamike nie mozna narzekac spalanie minimalne mieszane 6.8l srednie spalanie 10.1 zima wydaje mi sie ze w spalaniu nie ma wiekszej roznicy w mocy jest ale i tak 525d jest szybkie w miare mozliwosci :) narazie jeszcze nie mialem usterek silniki sa chyba podobne :) przynajmniej oznaczeniowo wydaje mi sie ze inna turbina dlugosc walu ale az tak sie na tym nie znam :)
  11. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Kolego okresowo mieszkam w trojmiescie wiec moge ci powiedziec jedynie w aso zdunek i fota po ile taki komplecik pozdrawiam.
  12. Coko-Coko odpowiedział(a) na drummer temat w E60, E61
    Kolego ja posiadam allegrowa za 80 zł i jest idealna noweczka nie ma co brac takiej uzywanej zawsze mocowania moga byc po urywane a pozatym na czesci ze szrotow zle wygladaja 420 zl to kupa kasy jak za taka piedole pozdrawiam i nie przeplacaj :cool2: p.s w aucie jest jest bardzo cicho nawet wydaje mi sie ze jest lepsza od orginalu hhaha ale moze mi sie tylko wydawac http://www.allegro.pl/item914746978_oslona_silnika_bmw_e_60_61_e60_e61_nowosc.html mam taka
  13. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Dzieki koledzy za wyczerpujace odpowiedzi :) Jutro podjade do ASO po zestawik. Pozdr.
  14. Coko-Coko opublikował(a) temat w E60, E61
    czym pielegnujecie i impregnujecie swoje skory i z jaka czestotliwoscia
  15. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Człowiek wpada w kopleksy :oops: widzac na allegro tak zwane igly 525d/530d po 45000-53000 zarejestrowane w polsce to jest masakra jedanak sam jezdzilem po tych allegrowych okazjach wjezdzalem do serwisu bmw i okazywalo sie ze to ruina wiec cudow jako tako nie ma raz nawet w czestochowie wydrukowali mi cala ksiazke bledow auta :duh: a na pierwszy rzut oka bylo wszystko ok najlepiej bylo by wziac 535d w sedanie w komforcikach bo e65 i tak pewnie mniej nie spali
  16. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    A moze i racja narazie siekne 65 tys. to zawsze bedzie z czego urwac, jak to nie pomoze to zjade cene :)
  17. moze kolega nie jest takim zwyczajnym listonoszem tylko takim od bialych kopert :) tak czy siak gratuluje wyboru stare x5 wygladaja ciezko i nie za nowo stylistycznie
  18. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Zastanawiam sie czy sprzedawac auto w taka zime bo raczej nie mozna zaprezentowac auta w calej okazalosci w taka sroga pogode i chyba jeszcze poczekam z 4 tyg.
  19. Coko-Coko odpowiedział(a) na E61user temat w E60, E61
    dokładnie ciezko sie odnalesc w tym morzu polskich okazji :)
  20. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    nie zalezy mi na szybkiej sprzedazy choc nie ukrywam ze 49999-55000 to nie za duzo za to utrata na wartosci jest bardzo duza :) i to kolejny powod dla ktorego sprzedaje boje sie za poczekam jeszcze troszke i zostane z niczym :) moze to przez to ze poszly na 9 rynkow i zrobiono ich grubo ponad 5 milionow a moze to jest wynikiem zblizajacej sie priemiery salonowej f10
  21. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    nie chce niszczyc auta chip tuningiem wiec chce kupic 535d
  22. Coko-Coko odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Tak jak wam podobaja sie m-pakiety tak mi sie podobal ten po lifcie. Akurat kumpel robil m-pakiet i zdjal swoj zderzak po lifcie, sroby mocujace slizgi, absorby zderzka i sprzedal komplet za 850zl z kratkami i halogenami. Dadam ze nie byl pekniety i pochodzi z 2009 roku takze nie robie z auta smietnika. Cana nad jaka sie zastanawiam to 61 000 zl. kolego kamilu jesli moge to sam chcialbym odpowiadac na zadawane do mnie pytania a nie czytac o twoich domyslach czy chcialbys zostac moim rzecznikiem ?(brak wychoawnia) poza tym nie utrudniaj ludziom zycia poniewaz forum istnieje po to by sobie pomagac :cool2: http://img710.imageshack.us/img710/7620/bmwxe.jpg Mam dowod tej kosmetycznej naprawy w postaci zdjec takze udostepnie je przy sprzedazy grunt to szczerosc
  23. Coko-Coko opublikował(a) temat w E60, E61
    Planuje sprzedac swoja e60 z 2005 roku 2.5 diesel 177 koni. Auto ma przejechane 138000 tys potwierdzone przez ASO. (nie posiadam ksiazki, 1 komplet kluczy) W zawieszeniu nic nie stuka wszystko w bardzo dobrym stanie. Auto po wymianie olejow skrzyni oraz silnika filtow plynow. Auto nie wyswietla bledow. Na lakierze zero rys. Kolektor oraz turbina w bardzo dobrym stanie. Kierownica sport-pakiet. Fotele komforty(jasne skory z pamieciom), worek na narty. Podsufitka taka jak m-pakiecie antracytowa (czarna). Samochod byl uderzony delikatnie przodem a nie po jakims mocnym dzwonie.Był malowany, nie ma roznic w kolorze miedzy elemetnami, nie posiada szpachlu co mozna sprawdzic miernikiem. Jaka jest cena rynkowa za takie auto z takim wyposazeniem ? Za ile powinnienem je wystawic. Pytam poniewaz na allegro sa rozne ceny a auto naprawde jest w super stanie. http://img130.imageshack.us/img130/3717/dsc03664o.jpg http://img20.imageshack.us/img20/7884/xxxxxbf.jpg http://img94.imageshack.us/img94/7573/xxxxnf.jpg http://img46.imageshack.us/img46/1815/oooooj.jpg
  24. mi tez zrobili straszna przykrosc tym nowym wypustem ;) czy teraz ceny e60 beda lecialy ostro w doł moze warto sie tereaz pozbyc :P
  25. Coko-Coko odpowiedział(a) na dajmon temat w E60, E61
    niestety nie moge go juz znalesc na allegro :( na reszte pytan nie znam odpowiedzi:) pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.