Treść opublikowana przez kostek.29
-
Automatyczne domykanie szyb
koledzy mam takie pytanko czy domykanie i otwieranie szyb jest w standardzie ?
-
Mrugające samoczynnie tylne światła
Cześć koledzy i problem z głowy 60 zł kosztowało mnie podpięcie kompa i usunięcie problemu z mrugającymi światłami . Dzięki za pomoc .
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11424617 pełna opcja bez skóry :duh:
-
Mrugające samoczynnie tylne światła
Przejrzałem dokładnie całą klapę , wszystkie przewody w niej i jest ok... pozostaje mi komputer w takim razie....Niestety muszę się wstrzymać do końca tygodnia bo teraz trochę cienko stoję z kasą...Gorzej jak będą jechać za mną koledzy policjanci w nocy i akurat światła mrugną...he he
-
Żarówki do BMW
Dzięki kolego :wink: .Prawdę mówiąc nie wiedziałem że nie będą działać po dłuższym czasie te linki ... Pozdro :)
-
Spalanie E46 320D 136km
320 d 1999 latem ok 6 l zimą zaś 6.2-7 l . Jazda 90% trasa - 10 % miasto , opony 16 . Tankuje tylko verva on na orlenie przeważnie ta sama stacja . Leje do pełna po korek , robię ok 830 km (latem ) zima 780 wskazówka paliwa po przejechaniu takich odległości dochodzi do przed ostatniej kreski na wskazniku paliwa i znowu do pełna tankuje , do baku wchodzi mi ok 50 l .
-
Mrugające samoczynnie tylne światła
Dzięki koledzy za podpowiedz jutro się zabiorę do sprawdzenia tych kabli w klapie bagażnika...sprawdzę dokładnie jak nic nie znajdę to pojadę na kompa...pozdrawiam
-
Mrugające samoczynnie tylne światła
Posiadam takie lampy http://moto.allegro.pl/item894650162_lampy_tylne_bmw_3_e46_led_diodowe_sedan_e_46.html przez przypadek zauważyłem że światła które są zamontowane w klapie bagażnika raz na kilka minut samoczynnie mrugną...na ok 1 s chodzi o te gdzie są światła przeciwmgłowe . Dodam że Mrugną obydwa jednocześnie i muszą być włączone światła mijania , czasem zaraz po odpaleniu auta komp pokazuje błąd jednej lampy ale po kliku sekundach , góra po 2 min gaśnie kontrolka . Miał już ktoś podobny przypadek ? Może wie ktoś jak to samemu usunąć? .Jeśli tak to proszę o podpowiedzi jak usunąć tą przypadłość . Z góry dziękuje :wink:
-
Żarówki do BMW
Dzięki koledzy za poradę :wink: w prawdzie już byłem prawie zdecydowany na zmianę żarówek na Xtreme power +80% . Jednak zostanę przy tych co mam Philips premium + 30%. Myślałem że będzie większa różnica w jakości światła...Co prawda to tylko 90 zł...to jednak mimo to nie ma co wyrzucać kasy w błoto :) Pozdrawiam Kostek
-
Żarówki do BMW
Koledzy czy te żarówki będą dobrze świecić w e 46 320 d ? . http://moto.allegro.pl/item906200941_philips_h7_xp_xtreme_power_80_wysylka_gratis.html .Jest sens je kupować za 90 zł czy nie ma co przepłacać i kupić cos w w tańszym przedziale cenowym?? .
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja również mam podobne zdanie większość ludzi tak będzie myśleć...Że po takiej przeróbce auto było bite i przód został zmieniony po lifcie .Nie ukrywam że mi BMW po lifcie też się dużo! bardziej podoba...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Musisz wziąć pod uwagę jeszcze jak poprzedni lub kilku właścicieli auta dbali o nie...(Jeśli auto nie było traktowane odpowiednio... to na pewno ! w dużym stopniu przyspieszy nam to wymianę poszczególnych elementów )samym przebiegiem nie ma się co sugerować :nienie: .
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Może się mylę...Ale czy warto tak zwracać uwagę na przebieg autka ?nigdy nie wiadomo jak jest z nim naprawdę...Ważne by poprzedni właściciele dbał o Swe 4 kółka i wszystkie naprawy wykonywał na czas! Nie ma Aut bezawaryjnych ! Ja osobiście przy kupnie auta zbytnio nie zwracam uwagi na stan licznika osobiście mam 320 d 136 km po małych przejściach... :( wiedziałem jak kupowałem... i nie narzekam ! .Moim skromnym zdaniem lepiej było by się skupić przy kupnie auta na jego stanie rzeczywistym : w jakim stanie jest zawieszenie (które jest kosztowne w naprawie ), silnik (Czy nie ma wycieków ,czy równo pracuje ), osprzęcie ,Jak również wnętrzu auta :wink: . Lepiej mieć troszkę gorsze wyposażenie , czy rok starsze bmw a cieszyć się bezawaryjną jazdą... :)
-
320d Webasto
Podepnę się pod temat jeśli można...?Mam podobne objawy w moim 320 d 1999 .Posiadam webasto z funkcją dogrzewania silnika pilota nie posiadam .Objawy są następujące : zdarzy się jak u kolegi co założył temat ze spod spodu auta z przodu od strony pasażera wydobywa się czasem jakby dym...jest to rzadkie zdarzenie i trwa kilka sekund , odkąd obniżyła się temperatura przy gaszeniu samochodu słychać szum z webasto . Zauważyłem również że w aucie 2 razy ubyło mi płynu w chłodnicy na odcinku 20 tkm , dziś dolałem ok 0,6 l a ostatnim razem ok 0, 5 l i było to chyba w pazdzierniku . Za podpowiedzi z góry dziękuje
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
320 d 1999 r 20 tkm w 6 miesięcy .wydane pieniądze na poliwo to 4.620 zł (spalanie ok 6 l na 100 km głównie trasy).Naprawy :wahacz x1,wymiana oringa w pompie wtryskowej ,szczęki , końcówki stabilizatorów x2 jak również części eksploatacyjne oleje i filtry . Łączny koszt napraw ok 1.900 zł . Sumując 1 km = 0,33 zł.tyczy się wszystkich wymienionych części jak również paliwa .Licząc tylko paliwo i części eksploatacyjne 1 km = 0,28 zł