Treść opublikowana przez igorbart
-
www.bmw-challenge.pl
W klasie OPEN jedynym warunkiem jest to żeby silnik i karoseria była BMW. Cała reszta jest wedle uznania dotyczy też opon. Jeżeli chodzi o zespoły to niestety należę już do zespołu "rajdowyciechanów" i według regulaminu do końca sezonu nie mogę być w innym. Jeszcze raz zapraszam do rywalizacji. Zobaczysz że imprezy bmw-challenge są organizowane (a przynajmniej były) na wysokim poziomie, a przy okazji za niewielkie pieniądze można się ujeździć do "bólu".
-
www.bmw-challenge.pl
No Feda w końcu będziesz się mógł ze mną zmierzyć to jest ten cykl zawodów do których Cię namawiałem. Co prawda będziemy jechać w różnych klasach ale zabawa będzie przednia. Jeżeli chodzi o nawierzchnie to są przeważnie jakieś tory lub lotniska więc dla Ciebie będzie bajka. No i bym zapomniał- poziom umiejętności zawodników to "pierwsza liga". Mam nadzieję że wystartujesz :norty: .
-
Trening w Ułężu, 2009.08.15 ( sobota )
Feda, a jaki Ty miałeś czas??
-
Trening w Ułężu, 2009.08.15 ( sobota )
A ja w bednarach jeździłem tak: A tak w ogóle to jakaś masakra się stała po założeniu markgumów (obowiązkowe w bmw-challengu) i nie chodzi mi tu o przyczepność tylko mój samochód jakoś dziwnie na nie reaguje :-). Naumiałem się na nich jeździć dopiero na ostatnich odcinkach. I tak wyszło całkiem nieźle bo przede mną byli tylko poznaniaki (3szt.) co trenują na tym lotnisku i instruktor też z tego lotniska.
-
Trening w Ułężu, 2009.08.15 ( sobota )
Opowiadajcie jak było !!!
-
Trening w Ułężu, 2009.08.15 ( sobota )
Zrobiłem ponad sto kilometrów po lotnisku więc standardowo, a fajnie było bo było się z kim pościgać (większa konkurencja większa frajda). A i nawet zdążyłem się przejechać Wieńka subarakiem. Więc jeżdżenia było... .
-
Trening w Ułężu, 2009.08.15 ( sobota )
Szkoda że 15.08 jest bmw-challenge na lotnisku w bednarach bo z chęcią pojeździłbym jeszcze raz w ułężu. Tu masz Feda jeden z moich przejazdów z tej soboty 08-08-09 (a tak wogóle to czemu Cię nie było???): http://www.youtube.com/watch?v=L7HqZtZ1aJQ
-
BMW Chellenge i XIII Rally Mińsk Mazowiecki
Plan jest tylko sponsora brak :D
-
BMW Chellenge i XIII Rally Mińsk Mazowiecki
Trochę zaległe info ale przecież forum nie działało. http://www.bmw-challenge.pl/?p=74 http://www.ak-centrum.pl/rsmppc/2009/wyniki/rsmppc6/generalka.htm
-
Kilka moich filmików
Zaintrygowałeś mnie :D. IS w planach :?: :?: Jakich planach :D Już jest jeszcze tylko klatki brak.
-
Kilka moich filmików
A ja właśnie buduję nową.
-
Kilka moich filmików
Czwarty bieg prawie do odcinki nie wiem ile jest wtedy na liczniku. Ale jak Andrzej wspominał dopiero poprawialiśmy opis trasy i w kilku miejscach można było pojechać szybciej.
-
Kilka moich filmików
1. Rally Mazowieckie Szutry 2009: 2. Trening w lasach okolic RYNU 16 05 09 (Jako pilot "Andrzej540"): 3. Warsaw Rally 2009: (na SL2 było grubo :mrgreen: )
-
[E30] 318is złożenie deski rozdzielczej w aucie z klatką
Zamiast oryginalnych dolotów powietrza mam peszel który oczywiście mogłem poprowadzić jak chciałem. Fajnie że udało Ci się z tymi śrubami mi zeszło się ze dwie godziny. Za to teraz mam "regulowaną" kolumnę kierownicy :D .
-
[E30] 318is złożenie deski rozdzielczej w aucie z klatką
Witam Jeżeli chodzi o obudowę kolumny to ja po prostu jej nie założyłem. Śruby można odkręcić bo mi się udało. Potrzebny jest dobry przecinak i młotek(chyba nie muszę pisać jak odkręcić). Potem oczywiście trzeba wymienić śruby na śruby ze zwykłym łbem, ale o podwyższonej twardości.
-
Regulacja kierownicy
Witam Przestała mi działać regulacja kierownicy. Dojechałem na miejsce zgasiłem silnik a kierownica się nie unosi. Nie reaguje też oczywiście na dźwigienkę. Wszystkie bezpieczniki sprawdziłem jest OK. Może ktoś z Was jest w stanie pomóc. Dobrze że została w przy ustawieniu do jazdy. :D
-
RAJD PAŃ 2009
Kilka przejazdów:
-
RAJD PAŃ 2009
To chyba ta na której przysnąłem :mrgreen:
-
RAJD PAŃ 2009
Jak zwykle www.rajdowyciechanow.pl
-
RAJD PAŃ 2009
:cry2: nawet mój prywatny, osobisty pilot się ze mnie śmieje.
-
RAJD PAŃ 2009
Daj się trochę pocieszyć ściganiem :D .
-
RAJD PAŃ 2009
http://www.mak.waw.pl/images/stories/file/gaeneralka_kjs.pdf :mrgreen: Było naprawdę bardzo fajnie i znów dużo dobrej zabawy zawdzięczam Andrzejowi za co wielkie dzięki.
-
44. Rallye Monte-Calvaria
Nie DLA Pań Tylko Rajd Pań. Na 60 załóg- kobiecych będzie 4. Poza tym powinieneś się cieszyć że jeszcze tym razem będziesz na Ułężu pierwszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
44. Rallye Monte-Calvaria
No strasznie śmieszne..... "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". Jak będę taki "duży" jak Ty to też będę jeździł w takich imprezach jak Ty :mrgreen:
-
44. Rallye Monte-Calvaria
Andrzej może zaprosimy wszystkich (w szczególności mieszkających w Warszawie) na nasz kolejny występ?