Treść opublikowana przez PIOTREKBMWE36
-
316 instalacja pod halogeny
hej. mampytanko bo sie nie orientuje. czy jest wyprowadzona wiazka elektryczna pod halogeny? przełacznik mam pojedynczy na tył i nie wiem czy warto szukać przełacznika i instalacji.
-
3xx co to jest bmw syndykat.pl ???
no to chyba poległem. nikogo nie zanam i ciagle szukam kontaktu z osoba zarejestrowaną. moze znasz kogoś????????
-
3xx co to jest bmw syndykat.pl ???
tak wiem. tak tam jest napisane, ale od kogo???????
-
3xx co to jest bmw syndykat.pl ???
witam szukam odpowiedzi co to za klub i jak funkcjonuje. nigdzie nie ma wiadomosci na temat tego klubu. a po drugie nie mozna sie tam zalogować o co tam chodzi. prosze o podpowiedzi. pozdrawiam
-
BMW e36 2.0 coupe
to jest tylko jeden vanos. ze zdjeć to lalka. gdybym teraz miał kupic coupe 2.0 to bym tego nie zrobił :nienie: trafiłem na piekny i równy egzemplarz. w praniu wyszło inaczej. był to typowy german. mial wstawiona cwiare i tylne sanki ktos wyrwał od palenia gumy. była tak bita ze koles musiał zalozyć gwint zeby auto stało prosto. pół roku w moich rekach i dopiero porobiłem wszystko zeby miało rece i nogi ale ile nerwów z tym zakupem :mad2: masakra. proponuje sprawdzic auto z mechanikiem i nigdy sie nie napalaj. pozdrawiam
-
3xx prosze o kalendarz imprez bmw
a co z cyklicznymi imprezami takimi jak: majówka toruń lub tarnow
-
3xx prosze o kalendarz imprez bmw
witam. prosze o kalendarz imprez i zlotow BMW.
-
325 td jakie opinie na temat tego silnika
jw.
-
Jak rozebrać lampę przednią w e36
kolega zdiol metalowe zatrzaski mi mowil ze szklo ladnie zeszlo. to chyba kłamal bo ten klrj to klej do szyb. sprobuje opalarka podgrzac i zobacze czy da rade odkleic
-
Jak rozebrać lampę przednią w e36
witam i podpinam sie pod temat. kolega opisał pieknie wszystko tylko jak mu sie udało zdjac przednie szklo . ja juz jedno wyszczypałem i ne dałem rady. klej mocny jak cholera. w goraca wode radzono wrzucic lampe i dopiero. jak myslicie jak to zrobic zeby procedura odbyła sie bez strat. dodam ze celem roztworzenia lampy jest montaz CCFL.
-
316 93r e36 jak zmienic bavarie na kostke ISO??
witam planuje zmienic zabytek na cos nowszego. jednak szukam jakiegos schematu podłaczenia kostki iso. moje oryginalne radio to bavaria c3.
-
ustawienie zbieżności E36 316
zbieznosc to ustawia sie na przedniej osi. w tylnej osi mozna tylko ustawic kat pochylenia kola. sluzy do tego dolna sruba w wahaczu ktora ma na lbie sruby i w podkladce takie jajko do ustawienia kata. madre i latwe roawiazanie dla osob ktore reguluja wusokosc zawieszsenia lub obnizaja lub podnosza auto
-
316 gdzie znajduje sie modul abs
ok dzieki
-
316 gdzie znajduje sie modul abs
witam. pytanie tak jak w temacie. auto z 93r
-
316 93r brak komunikacji kompa z ABS
bezpiczki ok. abs brak przekazniki przekladalem z innego bmw i nadal lipa.
-
316 93r brak komunikacji kompa z ABS
witam od dluzszego czasu nie mam abs czasem sie zapalal pozniej gasl i tak na zmiane. teeraz cały czas swieci sie i oczywiscie nie działa. w warsztacie po podłaczeniu kompa diadnostycznego w celu sprawdzenia uszkodzonego czujnika nie moze nawiazac polaczenia z abs. komputer polaczyl sie silnikiem i wszystko ok a z abs nie moze sie polaczyc. co robic? pozdrawiam
-
318is co to za wtyczka
zajrzyj pod gume co idzie do kolektora ssacego. dla mnie wydaje mi sie ze jest to kostka od przepustnicy
-
zawieszenie firmy k-sport
mialem gwint K&W i sprzedalem. bylo bardzo twardo i mimo ruznych regulacji nie udało mi sie opracowac optymalna opcje komfortu. zamienilem gwint na springi firmy weitec -40 na seryjnym amorku polecam ta kompilacje
-
320 24v stukajaca panewka
dziekuje!!!!!!!!!!!!!!! i pozdrawiam
-
320 24v stukajaca panewka
OK fajnie. ale slyszalem ze jezeli szykuje sie wymiana panewek to trzeba dobrac odpowiednia grubosc panewki. to prawda?
-
320 24v stukajaca panewka
witam. juz słysze ze stuka panewka. co dalej robic. sa grubosci panewek?
-
E36 320i tylna lampa standardowa żółty kierunek
czasem swiatła zacinaja sie. wyciagnij zarowke wyczysc gnizdo i styki oprawki i bedzie ok.
-
318i miękki pedał sprzęgła, biegi nie wchodzą
No u ciebie teoria na 5 ale praktyka 1+ :cool2: Jesli pompka nie wytworzy cisnienia to i z odpowietrzania nici a pompki tak latwo sie nie sprawdzi . Na poczatek proponuje sprawdzic czy wysprzeglik przy skrzyni jest suchy dokladnie tak. na poczatek sprawdz wysprzeglnik. przekrecone na 2 sroby do skrzyni. robota latwa i przyjemna wczoraj wieczorem to robilem. moj byl mokry. zalozylem 2 i odpowietrzylem. wszystko niby latwe tylko odpowietrzenie dlugie i meczace. rece i nogi moga zabolec. pamietaj abby plyn hamulcowy byl zalony pod korek poniewaz zasilenie w plyn pompki do sprzegla jest przy gorze zbiorniczka.
-
318i przy stanowczym dodaniu gazu zamula silnik
witaj. napisz jeszcze raz. o co tobie chodzi. duzo liter i zero tresci
-
316 318 320 jak skutecznie usunac wilgoc
fajny zart. jakos sobie nie moge tego wyobrazic.