Skocz do zawartości

keikom783

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keikom783

  1. keikom783 odpowiedział(a) na koziol83 temat w E30
    kiepski olej w skrzyni
  2. keikom783 odpowiedział(a) na KRIS85 temat w E30
    panowie w e30 pod maską, na podszybiu,na środku jest gumowa rura (dość gruba)skierowana do dołu jest to odpływ wody z podszybia(jeden z dwóch,drugi schodzi w błotnik)sprawdżcie czy nie jest zatkany to jest częsta przyczyna wody z prawej strony,pozdrawiam
  3. panowie myślę że takie gdybanie nie ma sensu należy pojechać na szarpaki bo przyczyn może być wiele,miałem zjawisko dużych stuków gdzieś w układzie kierowniczym występujące w momencie kiedy wjeżdżałem na parking z rozwalonej starej trylinki i nie trzymałem rąk na kierownicy jak kładłem ręce na kierownice stuki znikały,na normalnych drogach nie zależnie od prędkości jest cisza,okazało się że jest luz na drążku środkowym(230zł)pomogło ale tylko na parę dni następna diagnoza przekładnia kierownicza do regeneracji lub wymiany, więc możliwości zawsze jest kilka, pasuje żeby obejrzał to fachowiec.pozdrawiam i życzę powodzenia.
  4. keikom783 odpowiedział(a) na jacek291173 temat w E34
    miałem coś takiego w e30 na czerwonych sprężynach
  5. może któraś jest pęknięta co będzie powodowało drżenie,stukanie,wibracje no i oczywiście szarpnięcia kierownicy.miałem podobny przypadek co prawda w vw. ale to nie ma znaczenia,tarcza wentylowana pękła w ten sposób że rozdzieliła się na dwie tarcze trochę to przeszkadzało.
  6. sprawdż pompę,odpal zimny silnik,odkręć korek na chłodnicy i zobacz czy przelewa się płyn z otworu wewnątrz jeśli tak to pompa jest sprawna jeśli nie to już wiesz co.
  7. może kiepskie paliwo,mieszkam przy granicy z UA i używam ich paliwa jak jest zimno auto trochę gorzej odpala (tylko przy zimnym silniku) jest to związane z większą ilością wody w paliwie,na te dolegliwości pomaga denaturat lub dodatki do paliwa oczyszczające układ paliwowy a może zaworek zwrotny nie trzyma i cofa ci się paliwo?
  8. keikom783 odpowiedział(a) na rikens82 temat w E34
    miałem,wymiana korka pomogła
  9. a może sprawdż tarcze?
  10. keikom783 odpowiedział(a) na miszczu39 temat w E34
    miałem to w e30 i jak napisano wyżej zatkany był odpływ wody z podszybia wystarczyło wywalić śmieci i bryka zdrowa.
  11. keikom783 odpowiedział(a) na jacek291173 temat w E34
    myślę że to wina sprężyn,albo są za krótkie albo już za słabe
  12. witaj,wydaję mi się że masz problem z przepływomierzem powietrza,powinieneś sprawdzić czy klapka w nim chodzi prawidłowo i czy nie zacina się w jakiejś pozycji,co do wcześniejszej pracy silnika na benzynie to mam wrażenie że masz za bardzo zwężony dopływ powietrza ze względu na gaz i to powoduję złą pracę na benzynie.mam nadzieję że to ci pomoże.pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.