Skocz do zawartości

czorny109

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny109

  1. czorny109 odpowiedział(a) na e30 1986 temat w E30
    witam W duferku masz dwie takie śruby na klucz imbusowy (ampol)( w zalezości od dyfra z małą głową dwie pod skosem i z dużą głową jedna pod drógą równo) tą góra odkręcasz i lejesz olej do takiego stanu aż zacznie powoli wypływac z tego otworu... wtedy stan jest prawidłowy...
  2. czorny109 odpowiedział(a) na 11anika11 temat w E30
    zobaczy czy dyfer jest przykęcony, miałem podobną sprawe i wina była w poluzowanej śrubie....
  3. czorny109 opublikował(a) temat w E30
    Witam panowie dziś miałem nieprzyjemną sytuacje mianowice poszedł mi przewód od hamulców z tyłu:( przerdzewiała rurka i płyn podczas hamowania poszedł na asfalt. I mam pytanie nie wiecie ile trzeba kupić tego przewodu miedzianego żeby założyć nowy?? Bo czasu nie mam za bardzo a autko potrzebne. I jaki tam może być wint na tej nakrętce do bebna i do serwa?? Z góry dzięki za pomoc
  4. czorny109 opublikował(a) temat w E30
    Witam wszystkich Panowie od jakiegoś czasu mam brak podśietlania tablicy rejestracyjnej, bezpieczniki sa ok wszytsko inn działa bez a tuna kompie wyskakuje mi check i nie wiem jak szukac i czego. wiem ze nie ma dojści +. MAcie jakieś rady Panowie, z góry dziękuje
  5. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    tak dokładnie kolego vanos :cry: A rzuce taką prowokacje mianowicie ile taki silnik może sobie wypić przy budzie e30??? Czy te silniki lpg znoszą jakoś??? mowa o sekwencji??? I ile gaziu potrafia sobie połykac?? Znajomy majac e36 z tym motorem ze przy spokojnej jeżdzie 13-14 lpg , a przy ostrzejszej jeżdzie to nawet 20 lpg... czy to porównywalne może byc??
  6. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    też mnie to troche zdziwiło co to ustrojstwo tam robi... ale też wiązka widać ze nie zrobiona po fachowemu :nienie:
  7. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    A może ktoś coś wie na temat tego silnika. Może zna właściciela http://allegro.pl/silnik-m50b25-z-e34-idelany-na-swap-do-e30-i1407224769.html
  8. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    Witam Panowie mam jeszcze pytanie co do silnika m50b25 iż doszły mnie słuchy ze są to raczej silniki awaryjne, ze głowice w nich pękają i jest to dość grogi gips???
  9. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    Witam jestem już zdecydowany na 100% na silnik m50b25. Chciałbym dowiedzieć sie od was paru rzeczy... 1. na co szczególnie zwracać uwage przy zakupie takiego silnika 2. Silnik musze kupić wraz ze skrzynią??? czy skrzynia ma zostać z m20 ( wydaje raczej mi sie ze trzeba kupić wraz z silnikiem) 3.wał wraz z dyfrem też trzeba od e36??? z tego co sie orietuje to e36 ma inne mocowanie dyfra? 4. od czego chłodnice wsadzić zeby bawara sie nie grzała??? myślałem od 524 ale nie wiem czy wejdzie a mam taka do kupna w okazyjnej cenie Ps sory za tak głupie pytania ale nie robiłem jescze nigdy przekładki i dlatego zadaje takie pytania, a wiem ze są na tym forum ludzie którzy nie raz wkładali taki silnik i udziela mi fachowej rady
  10. czorny109 odpowiedział(a) na krako temat w E30
    A masz zawias orginał czy jakieś niższe???
  11. Ja podczepie sie pod temat mianowicie któregoś dnia przestało dzialac mi podświetlanie teb rej... zarówki dobre, bezpieczniki też a z tyłu ciemnośc:( sppotkał sie ktoś z taki problemem. Niby nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu ale wkurza mnie jak świeci mi sie dioda na komputrze:(
  12. Jaki silnik ?? A kolego odpowietrzałeś ukłąd?
  13. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    a co mo zecie mi powiedziec o silniku m54b25???
  14. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    Sory kolego e30.318 zwracam honor, zgadza się nie każdemu sytuacja na to pozwala i nie każdy policjant jest bezmózgiem... ale wsadził do bawary gaz a jeździł głownie na benzynie a zwłaszcza ze do roboty miał 3 km i mówił ze wsadził bo namówili go koledzy... więc dla mnie to wiesz była głupota....
  15. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    auto głownie służy mi do normalnej jazdy praca,zakupy itp... zadne tory i tego typu tematy w gre nie wchodza... Poprostu lubie czasem poleciec bokiem i tyle. Auto ma mi dawać dużo frajdy z jazdy i miec w miare fajne osiagi. I w końcu coś mojej baśce sie należy odemnie bo nigdy mnie nie zawiodła wiec mały prezent też i dla niej i dla mnie:) Aczkolwiek bije sie też z myślami bo auto mam, że tak powiem orginał, taka jaka ja fabryka stworzyła. Nigdy nie była bita, silnik orginał w dobrej kondycji tyle że jakiś bezmózg (poprzedni właściciel ,policjant) wsadził do niej gaz i ma w dowód wbity:( u mnie został usunięty ale w dowodzie widnieje
  16. czorny109 odpowiedział(a) na czorny109 temat w E30
    zawias mam zrobiony. oststnio w sierpnu nowe sprężyny h&r + 4 bilstein-y także nowe, nowe tuleje, kocówki, sworznie także myśle ze tu miałbym to zrobione sam zawias kosztował mnie ok 1400 zł. Co do hebli to tu jeszcze nic nie robiłem :( słyszałem tylko ze trzeba serwo od ix i tyle:( nie zagłębiałem sie w ten temat jeszcze... a co do silnika to myślicie zeby kupic w dobry stanie i wsadzic czy kupić jakiś w stanie srednim zrobić mu kapitalke i wiedziec na czym jeżdzić??? Po twojej wypowiedzi e30.318 jestem bardziej ku m50 i nie ze idiotoodporny :D nie mówie że czasem nie głupieje bo chyba każdy za nas czasem na odchyły od normy :D Ale głownie chodzi mi o to ze silnik może dużo wytrzymać...
  17. czorny109 opublikował(a) temat w E30
    Witam Zdecydowałem sie na swap silnika do swojej bawarki... No i właśnie dopadły mnie dwa dylematy czy m50b25 czy m52b28??? Wiecie coś na temat tych silników??? który lespiej sie sprawuje m e30-stkach??? Jakie mają spalanie?? Dodam ze buda jest w stanie 4+/5. Przeznaczyłem na ten swap ok 7 tys zł. Zmieszcze sie w tych pieniądzach czy lepiej jeszcze odłożyć troche kasy i po zimie zrobic??
  18. czorny109 odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    A jeżeli mowa była by na swapa na m50b25??? co trzeba wymienić kakretnie??? Bo coraz bardziej chodzi mi po głowie zmiana na taki silnik....
  19. czorny109 odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    zmiana z m20b20 na m20b25 czy na m50b25???
  20. witam nad pedałem sprzegła jest taki wysprzeglik ( nie weim jak to sie fachowo nazywa) zobacz też to...
  21. czorny109 opublikował(a) temat w E30
    witam mam pytanie tak jak w temacie czy bedzie nadawał sie dyfer z e36 compakt do e30??
  22. czyli mam rozumiec ze do latania bokiem lepsza bedzie szpera cierna??? A czy da sie jakoś na I rzut oka rozpoznać wiskotyczna od ciernej??
  23. Witam mam takie pytanie, mianowicie obszukałem troche i nic nie moge znaleśc na ten temat... więc zapytam znawców. Mianowicie czym różni sie szpera wiskotyczna od ciernej?? Która jest lepsza i wytrzymalsza???
  24. czorny109 odpowiedział(a) na M-Technic temat w E30
    Witam to i ja sie podczepie pod temat. Kumpel szuka całego M-technika I ( do wąskiej lampy) jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze dać znać na pw
  25. Zobacz jeszcze pompke paliwa, jesli nie bedzie dawać właściwego ciśnienia i dawki paliwa to też może miec wpływ na wkręcanie sie na obroty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.