Treść opublikowana przez Pain
-
bmw e34 modyfikacje mocy
zmień dolot ... wydech na przelotówkę.... podkręć na kompie ... jest dużo możliwości ale w jakich granicach cenowych bądź stopniu przeróbek chcesz ?
-
Emisja CO2
ale chodzi ci o klasę czy dokładny pomiar w miligramach ? jeżeli chodzi o klasę to bodajże 3-2 a co do mg to nie wiem ... :duh:
-
jak zdjac listwy na drzwiach 520i
z tego co pamiętam listwy są na jednorazowe zaczepy montowane więc jak wyrwiesz to już nie włożysz jej spowrotem trzeba powoli i spokojnie wyjmować(zanim to zrobisz kup 2 żeby można było albo żeby było co zamontować :P )
-
E34 520i M50 Przedziwny problem z odpalaniem
już chyba trybie o co chodzi twojej buni... bardzo ważna rzecz sprawdź płyny (chłodniczy i olej silnikowy) (kiedy ostatnio wymieniałeś olej silnikowy??) jeżeli wszystko z tego jest ok to zacznij się brać za czujkę temp. silnika bo sądzę że według czujki silnik się grzeje i odłącza zapłon żeby zapobiec przegrzaniu silnika , sprawdź też sterownik instalacji gazowej i po tym wszystkim zestrój kompa w buni i już nie powinno być więcej z tym problemów... chyba :lol:
-
BMW e34 Swap
ale jak byś mógł sprecyzować co jest zupełnie nie opłacalne ?? od razu mówię że zależy mi na silniku diesla i mocy około 170-190km a najprawdopodobniej będę posiadał BMW E34 2.4td więc dlatego pytam :P
-
BMW e34 Swap
i Jak panowie ktoś może wie ?? może się znajdzie ktoś kto się tym interesował
-
Przegub czy półoś ? Jak z tym jest ?
półoś jak po samej nazwie można wnioskować to połowa całej Osi ! jest prawa i lewa więc musisz sprawdzić która ma luzy najlepiej wymieniać takie rzeczy parami ale jeżeli brakuje ci finansów możesz wymienić 1 tylko wtedy musisz pamiętać że druga jest starsza i też za niedługo będziesz miał problem z nią ... przegub też się tam znajduje .... ale gdzie i jak to już musisz się dowiedzieć od bardziej zawansowanych technicznie ludzi .... ja niestety nie wiem ,.... :lol:
-
Pare Problemów E34 5er 525i
Sprawdź zawieszenie i hamulce... a z tym biciem na zakrętach to zdaje mi się że wachacze bądź też przeguby... ewentualnie łożyska witają :P musisz koniecznie sprawdzić końcówki drążka kierowniczego to tyczy się tego co napisałeś jeżeli dobrze zrozumiałem ... ciężko coś określić jeżeli nie jechałem tym samochodem ...
-
E34 520i M50 Przedziwny problem z odpalaniem
może warto sprawdzić kompa w buni może on ci coś powie ... i poszukaj jeszcze na forum dużo takich bądź podobnych przypadków....
-
e34,.. nie jezdzi na benzynie
dobrze pisałem zapomniałem się zdarza przepraszam ... ale dzięki za poprawę błędu :cool2: :cool2:
-
e34,.. nie jezdzi na benzynie
co ważniejsze sprawdź pompkę wszystkie jej połączenia i ją samą i też gaźnik znajmy miał tico (głupi przykład wiem) w lpg jeździło tylko na lpg ponieważ gaźnik był roz**** więc może to wina też gaźnika i sprawdź czy nie masz zapchanych (filtra paliwa i przewodów) często syf z (dołu baku) dostaje się do przewodów i filtra i zatyka je... łatwo to sprawdzić ponieważ przed odpaleniem gdy przekręcisz kluczyk w stacyjce na komputer powinno być słychać pompę jeżeli ciągnie i słyszysz ją głośno to znaczy że nie może się dobrać do paliwa i w ten sposób się wali.... to znaczy że masz zapchane albo rurki albo filtr...
-
[E34] Woda w środku (szyber i "dywaniki" gumowe)
sprawdź uszczelki w szyberze (łatwy i prosty sposób bierzesz kolegę swoją bunie i jedziesz na myjkę typu umyj sam pistoletem) polewa kumpel bunie w szczególności na dach w okolice szyberu i masz widzisz czy cieknie szyber czy nie.... i tak samo co do dywaników sprawdź tak samo czyli lej w okolice szyby przedniej i podstaw łapę pod nawiewy na stopy zacznie lecieć ci po rękach będziesz wiedział z kąt i będziesz mógł określić się i może się wyduma jak temu zaradzić i radzę sprawdzić ci wszystkie odpływy czy są (szczelne i czyste) często to wina liści i innych brudów .... pozdrawiam Pain :wink:
-
jak przenieść akumulator pod siedzienie??
memek spróbuj przedłużyć po prostu kable puścić je pod wykładziną i tyle doprowadzić pod kanapę i tam zainstalować akumulator innego sposobu raczej nie będzie ... :D
-
520i touring - problem z hamulcami i czymś ?
Panowie nie wiem czy trafnie myśle ale sprawdzcie Łożyska ! bicie przy prędkościach x może być spowodowane zurzytym łorzyskiem... co do chamulców sprawdzcie czy zaciski dobrze odbijają (bądź dociskają) bo może być to wina tego że zacisk nie odbija i wam chamuje (szarpie) szczelność układu chamulcowego innymi słowy... może pomogłem jeżeli tak napiszcie...
-
BMW e34 Swap
Panowie Mam Takie pytanko zastanawiam się nad Swapem silnika z e39 3.0td do e34 2.4td jak myślicie da rade bez większych przeróbek ?? mam na myśli przegrodę itp... czy lepiej po prostu podkręcać td aż osiągnę 190 kucy czy wogóle jest to możliwe... proszę o pomoc... :D :D PS. Aha bym zapomniał i jeżeli coś z tego możliwe to proszę o napisanie co i podanie cen miej wiencej... dzięki z góry
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
witam sory ze odgrzebuje bardzo stary temat szukam sklepu który sprzedaje modele BMW E34 , E30 METALOWE!! i do złożenia samemu jeżeli posiadacie jakiś link to bardzo proszę o kontakt moje gg 13060084 proszę bardzo mi zależy dzięki z góry