Skocz do zawartości

nugat18

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nugat18

  1. nadal mam ten bład time out 09 api testu nie przechodzi Apropo zauwazylem ze mam edibasa w bezposrednim folderze i w bin, w obydwó edibasach ma byc końcówka ip. 30? Czy jeden edibas jest zbedny? w obydwu dopisalem końcówke 30 a jak wł. disa to mam nadal końcówkę 1 jak go zresetowac zeby zczytał nowe ustawienia wył i wł edibas? nie chodzi ci o disa? po zmianie protokołu w edibas, wl disa i sie nic nie zmienia
  2. no napewno nie mam końcówki 30 mam 1 tak mi doradził kolega z forum, zmienie teraz i spróbuje jeszcze raz, moze sie uda. Nazwę kompa juz zmieniłem kurde zmienilem ediabas z 1 na 30, dodatkowo zresetowalem sieć i wł. opcje zeby sam wyszukiwał sieć i nic, ip z 1 na 30 nadal nie wskakuje w disie.
  3. Wszystko zainstalowane test obd przechodzi tylko został jeden bład mianowicie nie mam pełnego połaczenia http://www5.picturepush.com/photo/a/2821063/640/2821063.jpg A tu fotki dla potwierdzenia , instalacje przeprowadziłem zgodnie z instalacja nerwusa http://www5.picturepush.com/photo/a/2821048/640/2821048.jpg http://www3.picturepush.com/photo/a/2821056/640/2821056.jpg
  4. no dokladnie mam tak ustawione dziwne jak zmieniam na min czyli z 512 na 4 odpala sie ale przy ladowaniu disa waywala błąd memory i w kółko leca takie błedy
  5. instaluje disa na xp i jak do tej pory było z górki obd ładnie przechodzi, ale teram mam problem z instalacja disa http://www4.picturepush.com/photo/a/2809657/img/2809657.bmp inpa tez nie moge odpalic wywala mi bład api.dll
  6. nugat18 odpowiedział(a) na krzych81 temat w E46
    szkoda ze to nie jest ta procedura, nie do tego pilota
  7. nugat18 odpowiedział(a) na croowab temat w E46
    Stary kupuj używki na allegro albo na e bay de. napewno znajdziesz polecam B6 sa w dobrej cenie i dosyć dobrze wykonane. pozdro
  8. Jak Cie nie stać na paliwo to nie kupuj auta, i jezdzij rowerem nie bedziesz miał problemow. Jak sie decydujesz na badziewny gaz, pewnie kilka osób bedzie miec problem z tym postem ale taka jesrt prawda, to kup sobie 2.8 czy 2.5 litra i nie bedziesz mial probl emow z moca nawet na gazie. Ja bym myslal natwoim miejscu nad dislem sam jezdzilem do tej pory benzyna a disel mnie mile zaskoczyl, polecam 2.0 150koni lub 3.0 178 lub 204 bodajrze moge sie mylic. Oczywiscie bez urazy ale gaz jest do zapalniczek a nie do takich fajnych autek dla mnie to bezczeszczenie zwłok, smieszy mnie jak byp zajezdza nowa bmw 7 za 300-400tys nówka z salonu i zajezdza na gazownie, smiechu warte. pozdro polecam disla nie wiele doplacisz a jak bedziesz dbal to dlugo autem polatasz i bedziesz zadowolony.
  9. kurde nikt nie moze mi pomóc? Wspommne ze mam viste moze przeinstaluje na xp? wszystko od nowa, w id w edibasie końcówka na obd powinna byc 1 a 30 na te okragle wejscie.?
  10. no w waso 670+ fakt ze Aso wpisze Ci to w historie pojazdu co jest bez sensu
  11. masz jakieś specjalne ceny? dla ludzi z forum? :P albo mozna duze zamówienie zrobić moze taniej da rade załatwić hurtem, podejrzewam ze duzooo ludzi ma problem z mata:P
  12. No nie jest to konieczne, najlepiej wejdz w inpa w modół silnika i pogrzeb tam bedziesz miał podana temp zewnetrzą gdzieś tam jest napewno bo ostatnio widzialem, a jak nie masz fejsu to spr. manualnie pod zderzakiem bodajrze czy za juz nie pamietam, czytalem gdziec na forum ze auta a climatronik automatycznym miały wszystkie termometr zewnetrzny
  13. Dorobienie poza aso to koszt ok 5 stówek,
  14. no wiem wiem przejrzałem troche roem faktycznie Jest kilka różnic, rozrząd Też uleg zmianie sa inne zebatki inaczej ułożone, kolektor itp w sumie detale ale różnica jest
  15. nugat18 odpowiedział(a) na Tomson-86 temat w E46
    Stary jezeli jest serwis sprawdzileś to w czym problem, Nawet jezeli bylby podarty fotel czy wyciagniety pas kierowcy przy przebiegu 200 tyś a nawet nizej to jest mozliwe, starszy ma ibize z 2006 roku samochód ma przejechane 100 tyś i fotel jest zniszczony pas wyciagniety, a auto ma bardzo maly przebieg, ja nawet takimi detalami sie nie przejmuje, jezeli auto ma zdrowa bude i motor to kupuj wszystko w temacie. Pozdro
  16. aaa no to spoko, nie no jasne graty eksplatacyjne, typu heble już wymieniłem na nowe tyl + przód na ate, do tego wkładka zamka, rurka od płynu chłodniczego która wchodzi w głowice, no i muszę kluczyk naprawić podejrzewam ze mikro swich sie odlutował a poza tym muszę wymienić przednie wahacze z oringami, bo są już wypite i sparciałe pewnie od nowości nie były wymieniane, znalazłem tanie na necie niby nowe bmw po 500zł za komplet ciekawe ile w tym prawdy ale chyba sie na nie skusze. jedynie to boje się o silnik, mimo iz nie ma jakiś groźnych błędów, jedynie to świece żarową mam do wymiany a tak ładnie równo i cicho pracuje jak na diesla. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za odp
  17. w disie
  18. Kolego kupiles 318d czyli masz m47 115 KM, w 320d przed liftem tez jest silnik m47 ale o mocy 136 KM m47n to sa w 320d CR 150 KM i wychodzily od wrzesnia 2001 roku Wiem koledzy i rożni sie tylo programem miedzy 2.0 136km moment 280 oba silniki maja ten sam, tylko doszly mnie słuchy ze silniki typu m47 sa dużo bardziej dawliwe niz m47n no i nie chce sie nie miło doczekac kosztownego remontu :P dlatego pytam czego mozna sie spodziewać? po m47. Bo nie wiem czy odlozyc troche grosza sprzedac obecna i kupić już 2.0 150 koni. czyli mam 115km i 265mn? czy 280
  19. no to lipa podejrzewam ze mój ma ok 300 tak czuje, niby ma 202 na szafie ale nie jestem pewien, mimo to A silniczek chodzi bez zarzutu, troche turbo sie poci jedynie A zapytam na zas jakie graty mogą ulec zuzyciu powyzej 400tyś ? jakie to kwoty pozdro
  20. m47n szły w serii dokladnie od marca 2003. No to powiedzcie mi czy mam sie obawiac tego ze mam zwykle m47? widze na real oem ze liftowy motor rożni sie doplywem oleju, w m47n jest pompa olejowa z napędem.
  21. Kupilem autko po liftowe z 2002r i mam stary silnik? nie common railly? spr w realoem i te silniki budowa sie nie róznia. Juz nic nie rozumiem
  22. Wydaje mi sie ze problem tkwi tutaj bład przy instalacji obd Mimo to inpa chodzi :duh: http://www1.picturepush.com/photo/a/2764459/img/2764459.jpg
  23. Pompa wody podobno była wymieniana bo jest nowa z tego co mi mój mechanik powiedział, oświetlenie wszystko działa, świece żarowe ładnie pala wiec dziwne nie mam żadnych problemów z odpaleniem jak jest bardzo zimno to lekko przykopci na niebiesko taki pierwszy oddech motoru a potem już ładnie chodzi dosłownie chwile to trwa wiec może ten podgrzewacz. błąd w module frm-lm to jest moduł lamp? rozumiem, no wszystko działa jak należy robiłem testy licznika wszystkie kontroli się świeca na teście, wiec nikt nie kombinował, tzn ze jak by było coś nie tak z lampami to bym miał error na liczniku, tak myślę bład 112 to chyba mata pasazera poczatek błędu i koniec coś takiego chyba
  24. Oto lista błędów z INPA jeżeli mógłby ktoś mi odp czego one dotyczą i jakie wiąza sie z nimi powikłania pozdro Pierwszy najbardziej mnie martwi błąd wyskakuje po zapłonie silnika http://www4.picturepush.com/photo/a/2763807/img/2763807.jpg http://www3.picturepush.com/photo/a/2763816/img/2763816.jpg http://www4.picturepush.com/photo/a/2763822/img/2763822.jpg http://www2.picturepush.com/photo/a/2763840/img/2763840.jpg
  25. wydaje mi sie ze to jest to samo gdzies na aukcji widzialem ze pasuja tu i tu a cena to ok 60 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.