Treść opublikowana przez Belmondeuszek
-
SŁABE OGRZEWANIE
Witam, ja korzystam niemalże stale z trybu AUTO, również w zimie. Po zapaleniu zimnego samochodu dmuchawa pracuje max na drugim biegu, dopiero po kilku minutach, jak samochód się rozgrzeje dmuchawa zwiększa obroty i dmucha ciepłem dając zauważalny efekt.
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
Witam, ja mam Petex-y z allegro, o takie http://moto.allegro.pl/item819540772_oryginalne_dywaniki_niemieckie_bmw_3_e90_e91_e92.html, dobrze pasują, ogólnie bez zarzutów i cena 99 pln.
-
wymiana foteli na sportowe
Witam, z tapicerką też udało Ci się trafić, czy mieniana?
-
Trzeszczenie przy przejezdzaniu przez progi zwalniajace
Witam, u mnie również występuje trzeszczenie w okolicach uszczelki prawych drzwi pasażera, w szczególności przy przejeżdżaniu przez progi zwalniające. Dodatkowo trzeszczał prawy cupholder, ale po oklejeniu dookoła cienkim filcem przestał.
-
wymiana foteli na sportowe
Witam, Mnie również chodzi po głowie wymiana foteli, albo chociaż stelaży, bo nie mam ani elektryki, ani grzania. Co prawda za grzaniem nie tęsknię, ale elektryka by się przydała, ze względu na drugiego kierowcę, żonę. Andrew55 możesz przybliżyć koszty wymiany foteli i gdzie zakupione?
-
Wyposażenie podstawowe
eXiDe, ja mam pakiet bagażnika, u mnie jest uchwyt (nr 1 na obrazku), jest też siatka 4,5, a po drugiej stronie taśma i duża siatka poziomo w bagażniku. Skrzynkę zdemontowałem, bo strasznie skrzypiała. Numeru 2 na obrazku nie mam u siebie.
-
Usterki E90
jak to sie objawia? Po wlaniu płynu do pełna nic się nie dzieje i płyn nie wycieka. Po jednokrotnym użyciu spryskiwaczy przy włączonych światłach w ciągu 12h wylatuje 3/4 płynu w okolicach lewego reflektora. Po ściągnięciu nadkola widać że powoli przepuszcza. Witam, u mnie z kolei przeciekało. Po wlaniu płynu do pełna, następnego dnia mokra plama pod autem i info na desce, że brak płynu. Polecam zakup nowego spryskiwacza w aso, koszt ok 130 pln, w sklepie ... pan powiedział mi, że ponad 200 pln, ale nie wie ile ponad, może nawet 400. Jego zdaniem jak się ma bmw to trzeba być przygotowanym na wydatki :mad2:
-
E91, 320d, drgania lewarka zmiany biegow
Witam, u mnie też drży gałka na luzie. Nie za mocno, ale drży. Co do słabej jakości wybierania poszczególnych przełożeń to owszem prawda, ale ja byłem na to przygotowany po lekturze prasy moto.
-
e90 myszkuje
W mojej okolicy, jak pojawi się nowy fajny dywanik to i tak przeciążone ciężarówki pędzące do naszych wschodnich sąsiadów go natychmiast masakrują! :mad2: Zobaczymy jak będzie na zimowych 205/55 r16 rf.
-
e90 myszkuje
W mojej buńce są 225/45 17 Run Flat Pirelli Euphori@, miałem, i mam chyba dalej wrażenie, że lekko ściąga w prawo. Zbieżność ustawiałem dwa razy.
-
Jak rozebrać tył tunelu
Witam! http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=29773 Chyba powinno pomóc :)
-
Usterki E90
Witam! Przez pół roku użytkowania wymieniłem jedynie cieknący spryskiwacz xenonu i wszystkie boczki, bo straszliwie i błyskawicznie obłażą. Ogólnie jakość plastików oceniam nisko. Aha, 3 z 4 alusów do prostowania po poprzednim właścicielu. Nic poza. Resztę odpukuję w niemalowane.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam serdecznie wszystkich! Jestem nowym użytkownikiem Forum, od marca tego roku jeżdżę trójką E90. Moja Buńka klekocze jak bocian :) (320d) i jest koloru niebieskiego monaco. Pozdrawiam