Treść opublikowana przez KubaBMW
-
[E83] X3 Sierpc VIN WBAPE110X0WH30192
KubaBMW odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ci dziękuje za poświęcony czas! W rozmowie sprzedawca poinformował mnie że 100% bezwypadkowy. Tak czy siak jechałbym z miernikiem ale wychodzi na to że zrobiłbym sobie tylko wycieczke za pare stówek :)
-
[E83] X3 Sierpc VIN WBAPE110X0WH30192
KubaBMW odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jeśli masz chwile i nie jest to dla ciebie jakiś problemem żeby rzucić okiem. Coś Cie chyba spławili, bo ja nigdy nie miałem problemu z informacjami z bazy danych BMW z Włoch, Francji, Belgii i Holandii Tak mi powiedzieli w moim mieście w ASO jak również zadzwoniłem sobie do 2 ASO w stolicy i też otrzymałem taka informacje. Także nie wiem jak to jest z tymi ASO
-
[E83] X3 Sierpc VIN WBAPE110X0WH30192
KubaBMW odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuściłem temat bo salon PL posiada tylko polska i niemiecka baze danych. Także Belgia Francja czy Włochy nie ma możliwości nawet sprawdzić historii po Vin. Szukam dalej jakiejś dobrej X3
-
[E83] X3 Sierpc VIN WBAPE110X0WH30192
KubaBMW opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Mam ogromną prośbę czy byłby ktoś w stanie podjechać i sprawdzić to auto: http://otomoto.pl/bmw-x3-zobacz-koniecznie-full-opcja-C29060462.html Auto stoi w Sierpcu woj. mazowieckie. Byłby bardzo wdzięczny za zainteresowanie i w miarę szybką odpowiedź jeśli ktoś by chciał obejrzeć ja osobiście. Dokładnie chodzi mi o to żeby zmierzyć miernikiem i sprawdzić czy żaden z elementów nie był wymieniany i czy może śruby nie są ruszane. Wolałbym wiedzieć coś wcześniej niż zrobić sobie niepotrzebną podróż przez pół Polski. Z góry serdecznie dziękuje za każda pomoc. Pozdrawiam Kuba
-
Prośba o sprawdzenie X3
Wiem tak też chciałem uczynić ale w tym miasteczku gdzie stoi nie ma ani dobrego warsztatu ani ASO sprawdzałem na necie. Także zostają mi tylko oględziny w realu.
-
Prośba o sprawdzenie X3
Też tak mi się wydaje. To wiem widziałem na foto i sprzedawca potwierdził w rozmowie tel o pytanie jak wygląda tam za zderzakiem powiedział że wzmocnienie czołowe pewnie też jest ruszone. I dlatego ciekawi mnie jak to wygląda tam za tym zderzakiem jak się zajrzy przez niego bo jest popękany i ma otwory. Może jeszcze ktoś znajdzie się z okolic to podjedzie i zobaczy na żywo. Bo nie chciałbym jechać pół polski żeby stwierdzić że był bity mocniej i jest delikatnie uzbrojony do sprzedaży
-
Prośba o sprawdzenie X3
Witam Mam ogromną prośbę czy byłby ktoś w stanie podjechać i sprawdzić to auto: http://allegro.pl/show_item.php?item=3156278083 Auto stoi w Pobiedziskach koło Poznania a dokladnie między Gnieznem a Poznanie. Byłby bardzo wdzięczny za zainteresowanie w miarę szybką odpowiedż jeśli ktoś by chciał obejrzeć ja osobiście. Dokładnie chodzi o to prawy przedni narożnik błotnik kielich fartuch śruby mocowania tych lelemntów czy są wymieniane i czy może śruby są ruszane. Wolałbym wiedzieć coś wcześniej niż zrobić sobie niepotrzebną podróż przez pół Polski. Z góry serdecznie dziękuje za każda pomoc. Pozdrawiam Kuba
-
Gdzie w Szczecinie można dobrze sprawdzić BMW przed kupnem?
No właśnie jeszcze nie wiem. W niedziele bede wszystko wiedział bo bede dzwonił i się umawiał na poniedziałek.
-
Gdzie w Szczecinie można dobrze sprawdzić BMW przed kupnem?
Ogólnie chce sprawdzić całe auto pod każdym względem. Najbardziej wiadomo chodzi mi o bezwypadkowość. Chciałem podjechac do BMW Bońkowscy ale po przeczytanie postu na temat warsztatów i opinii jaka maja ludzie korzystający z ich usług zrezygnowałem. Znalałem na necie informacje ze Malak BMW w Szczecinie jest dobry i polecany. Ogłoszenia nie mam bo to auto jest sprowadzane przez znajomego kolegi ale zawsze warto jednak sprawdzić przed zakupem. Bede spokojnie spał :) A co wy myślicie o tym warsztacie Malak BMW?
-
Gdzie w Szczecinie można dobrze sprawdzić BMW przed kupnem?
Witam Mam pytanie jakie miejsce polecilibyście żeby dobrze sprawdzić BMW przed kupnem? Jakie warsztaty polecacie? Dodam że dzwoniłem do BMW Bońkowscy to maja zajete terminy na tydzień w przód a ja potrzebuje w czwartek sprawdzić auto. Prosze o konkretne sprawdzone miejsca. Za wszelkie informacje z góry dziekuje. Pozdrawiam Kuba
-
wartość celna samochodu sprowadzonego spoza UE
KubaBMW odpowiedział(a) na danyboy temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie musisz. Jestes obywatelem UE i mozesz clic auto w kazdym kraju ktory jest czlonkiem UE. Znajomy sprowadza auta z poza UE a dokladnie z USA i za kazdym razem cli w Niemczech. Z polskimi celnikami nie idzie sie dogadac kazda cena im nie pasuje. Szkoda slow na nich.
-
Compact 1.9 z 1999 roku. - PILNE DORADŹCIE :) !
Witam Ja jezdziłem takim Compactem. I bardzo sobie chwale to autko:) 1. miasto 8l, trasa 6,5-7l 2. nie zgodze sie z ta opinia autko dobrze i pewnie trzyma sie w zakretach i nie wynosi go. W zime jest troszke wiecej klopotów bo tyl lekki ale jak wsadzisz cos ciezkie do bagaznika to bedziesz latal bez problemów. Ja w soim Compacie miałem kontrole trakcji wiec tez o wiele lepiej si euatko prowadziło. 3. nie wiem czy szyber to standard ale ja w każdym bądż razie miałem moze któs bardziej biegły w tym temacie sie wypowie. 4. jak najbardziej byla taka wersja BMW, sam taka miałem 5. autko ma 105 KK jak dobrze pamietam i całkiem fajnie sie zbieralo. Ze swojego doswiadczenia moge ci powiedziec ze autkiem jezdziło mi sie bardzo fajnie i chwalilem je sobie. Nic mi sie nie psuło. Polecam ale decyzja nalezy do ciebie. Pozdrawiam
-
[KUPNO] Chce kupić BMW serii 1. Proszę o opinie!
Właśnie musze sobie podjechać i obejrzeć sobie wszystko a najlepiej sie przejechać wtedy bedę wszystko sam najlepiej wiedzial. Co do silników to chybas najbardziej jestem za 116/120i bo na 120d raczej mnie nie bedzie stać. Ale jeszcze się waham czy wogole warto sie pakować w serie 1 czy moze nie lepiej kupić nowa A3. Szkoda ze nie ma posiadacza serii 1 wtedy bylo by duzo latwiej zasiegnać opinii. Tymczasem czekam moze ktos jeszcze napisze cos interesujacego :)
-
[KUPNO] Chce kupić BMW serii 1. Proszę o opinie!
Witam wszystkich Forumowiczów po dłuższej przerwie. Przymierzam sie do zmiany auta i chciałbym zasiegnąc opinii na temat BMW serii 1. Zdaje sobie sprawe ze tego typu aut jest mało albo prawie w ogole ale moze ktos sie znajdzie co mial do czynienia z ta seria albo moze powiedziec cos na ten temat. Interesuja mnie wszystkie informacje rady w tym wady i zalety tego modelu opinie wskazowki itp. Za wszelka pomoc z gory serdecznie dziekuje. Pozdrawiam Ewentualnie rozglądam sie tez za BMW 320 D po lifcie:)
-
Kolejna tragedia...
Jak zwykle głupota i brawura nie zna granic! Jednak szkoda ludzi [']
-
Do posiadaczy bmw compact Ti ???
Z tego co wiem to nie ma Compacta 1,8 IS tylko jest 1,8 ti :twisted2: ale może sie mylę :!: Nigdy nie słyszałem o takim modelu :D
-
Check control do compacta
Labrador ja mam tez taki Boardcomputer u siebie w autku :cool2: wiec chyba w innych tez modelach wystepowal w standardzie badz w opcji :mrgreen:
-
domykanie szyb
GRACUS7 ma racje! Podepnij pod alarm i wszystko bedzie ci chodzilo za jednym pstryknieciem alarmu szybki pojda do samej gory jak nie chodzi ci oryginal z kluczyka!Pozdro
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
GR a nie mozna bylo odrazu tak milo i sympatycznie tylko nerwowo :D Heheheeheh nie bede juz pytal! Mam juz zalatwione kolega podlaczy pod komputerek i zgasi! Ale dzieki za pomoc! Pozdrawiam
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
No widze chlopaki ze ambitnie potraktowaliscie moj problem :modlitwa: i za to was lubie :cool2: heheheheh Dzieki wszystkim za pomoc a w szczegolnosci koledze GR który chcial byc bardzo pomocny a zaraz nerwowy :D Ps. Wszyscy piszecie caly czas ze zegarek powinien sie zapalic z Inspection a u mnie swieci sie sam chociaz kolega GR nadmienil ze jemu tez raz zapalil sie sam!
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
No to troszke inaczej jest u mnie niz ty piszesz! Pali sie tylko sam zegarek bez inspekcji! :mad2:
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
Dzieki za info! juz teraz chyba wszystko wiem :cool2:
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
Świetnie ciesze sie bardzo ze tak dziłam na ciebie hehehehehe :mrgreen: Pozdrawiam cie tylko tyle :mrgreen:
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
To w takim razie to czytanie slabo ci idzie :mrgreen: Masz racje nie ma sensu dalej prowadzic tej konwersacji! Poczekam az ktos bardziej kompetentny sie wypowie na ten temat!Pozdro
-
Dziwna kontrolka nad oil service! Od czego ona jest???
A jak to wydedukowałeś ? Ona ma się zapalić w określonym czasie, nie stanie, więc jak miała się zapalić dziś, to dlaczego uważasz, że powinna zrobić to wczoraj ? :roll: A właśnie, że dobrze zrozumiałem i obstaję przy swoim :8) Skoro się znasz na płynach i wiesz, że jest jak nowy, to jest prawdopodobnie tak, jak napisałem - płyn zmieniony, kontrolka nie skasowana. Dalej sie nie rozumiemy! Kontrolka zapalila mi sie wczoraj! Autko mam od 3 m-cy i przez ten okres nic nie bylo robione ani wymieniane! Wiec jezeli twierdzisz ze ktos wymienil no to ok mogl to zrobic 3 mieisace temu to chyba raczej wtedy powinna sie ona zapalic a nie teraz!Nagle po wymianie na nowy zapalila sie po 3 miesacach! Troche jest to bezsensu! Przczytaj uwaznie jeszcze raz to zrozumiesz o co mi chodzi! Pozdro