Treść opublikowana przez houek
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Wynik jak na 3.0d jest ok. Moja N57 na automacie, opony 225/255 pali w trasie od 7 do 8 litrów. Jak się bardzo postaram to poniżej 7.
-
E92 M3 CZARNY MAT na sprzedaż ;-) SPRZEDANA
Gdzieś na zagranicznym forum widziałem srebrne m3 touring - niezły rodzynek. Ktoś miał dużo samozaparcia i kasy :mrgreen:
-
E92 M3 CZARNY MAT na sprzedaż ;-) SPRZEDANA
Super auto, z fajnym wyposażeniem :cool2: Jak na mój gust trochę za czarne... Moje marzenie to m3 w sedanie na co dzień (szkoda, że nie zrobili kombi :) )
-
Zakup 328i 245KM
Widziale Twoja 3ke na zdjeciach. Fajnie wyglada w kombi w tym kolorze no i skorki tez ladne :cool2: :cool2: Dzięki, teraz czekamy na Twoje f30 :cool2:
-
Zakup 328i 245KM
Za to masz zajefajny motor w swojej 3ce. Zawsze chcialem miec cos nieduzego z tym motorem 3.0d :norty: Motor jest super, dla niego miedzy innymi jeżdżę e90, bo na f30 z tym motorem i w podobnej specyfikacji musiałbym wydać....ho ho ho :duh:
-
Zakup 328i 245KM
Mnie sie f30 nie do konca podoba i nie zmienicie mojego poglądu, ja również nie mam zamiaru zmieniać Waszego. THE END
-
Zakup 328i 245KM
boss22 Jeździłeś e90 i f30? Jeśli nie to za zasadne uważam tylko Twoje wypowiedzi odnośnie wyglądu...Poza tym wyraźnie napisałem, że każdy ocenia auta pod względem indywidualnych gustów i kryteriów. Nie tylko ja uważam, że BMW nie podąża we właściwym kierunku (male, wysilone, turbosilniki kosztem kultowych R6, planowany napęd na przód, coraz bardziej "dziadkowa" i mniej zadziorna stylistyka, rosnąca awaryjność itd)
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
chris nic dodac nic ująć :cool2: Swoją drogą rozstrzał cenowy między 163 i 184KM jest dość spory.
-
BMW Z4 Coupe 3.0Si 2007, Dębica; VIN:WBADU51020LV31388
houek odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowa tak, ale kuta :)
-
Zakup 328i 245KM
Kolega jeździł kilka lat e90 330d 231km pre LIFT, kilka dni temu odebrał f30 330d i jest wręcz niezadowolony, twierdzi, że to już nie to samo co zwinna, sztywna, sportowa e90, jego zdaniem to auto dla "dziadka" :) a ma wersję za 300kzł. Swoją drogą moje odczucia są podobne. Stwierdzenie czy f30 bije na głowę e90 zależy od przyjętych kryteriów...
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Na licytacji pojdzie za 75kzł..... :duh: Taka mentalność Polaków, "co mi tam, wezmę, bo okazja"
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Wujek, skręć budzik na 60kkm.... :mad2: Auto po 200kkm zamienia się w gwiezdny pył :) Kilka dni temu widziałem Lanosa 1.6i z 98r, który miał nakulane......514 000 km!!!
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
A to bardzo przepraszam... :)
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Widzę, ze kolega nie odróżnia świec zarowych od zaplonowych...
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Wcześniej w e92 wymieniałem świece, teraz w e91 sterownik świec - gwoli ścisłości :)
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Ja wymieniłem 2 tyg sterownik w 3.0d n57 0 koszt 480zł bez rabatu. Swoja droga to co zimę robie albo swiece albo sterownik - cholernie awaryjne to ustrojstwo :mad2:
-
E90 335i WBAPM51070A998346
houek odpowiedział(a) na spartan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNowe auta są tak konstruowane, ze nawet niewielkie uderzenie powoduje przemieszczanie podluznic. Belka zderzaka przykrecona jest do podluznic, więc resztę sami sobie dopowiecie:) Auto nie jest jakoś strasznie uszkodzone,ale jak to bywa podczas uderzenie w przód praktycznie większość elementów jest uszkodzona.Jesli naprawę przeprowadzono profesjonalnie to auto będzie jeździć prawidłowo jak każdy pelnowartosciowy pojazd bezwypadkowy. Ludzie boja się auto po wypadkach bo większość napraw to druciarstwo robione po taniosci...niestety. Wtedy samochód nie bangla jak powinien i mamy sporo postów na forum z dziwnymi awariami, objawami itd. Bardzo często do autoryzowanych salonów pojazdy wystawiają handlarze. Osobiście oglądałem kilka BMW w jednym z wielkopolskich salonów BMW, które nie dość, ze były po wypadku to jeszcze fatalnie naprawione. Salon musi zarobić a auta Uzywane w 100% bezwypadkowe to jakiś mit i kompleks polskiego klienta. Pojazd służy do jeżdżenia, a maszyny w ruchu maja to do siebie, ze często spotykają się na tzw kolizyjnym i nie ma w tym nic dziwnego. Np na francuskich aukcjach samochodowych w raportach rzeczoznawców nie ma nawet słowa o grubości lakieru-dla nich jeśli auto jest naprawione to nie ma o czym pisać:)
-
E90 335i WBAPM51070A998346
houek odpowiedział(a) na spartan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpisywana 335i kosztowała w tej specyfikacji ok 300kzł, więc po roku 50% ceny to jest okazja. Poz tym doposaż f30 328i w to co ma ta 335i też zamkniesz się ok 250kzł.... Z drugiej strony z całym szacunkiem, ale wolałbym 100 razy e90 335i niż f30 328i. Co do samego auta to bardzo fajnie skonfigurowany egzemplarz, na pewno wart uwagi. Myślę, że porządne sprawdzenie pod kątem naprawy powypadkowej powinno wiele wyjaśnić. Jakbym szukał 335i w sedanie to n pewno bym do tematu podszedł.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Tylko nie kupuj m3 z manualem! Only DKG is good enough :mrgreen:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Wiedziałem ,że długo nie wytrzymasz :) To jest choroba i ciężko ją wyplenić. 3mam kciuki za m3 :cool2:
-
Przyczyny ściągania w prawo podczas jazdy?
Skoro felgi ok, opony ok, geometria ok, ciśnienie w kołach ok, droga prosta ( :mrgreen: ), elementy zawieszenia sprawne i bez luzów to robi się mała zagwozdka. Sprawdź łożyska i zaciski hamulcowe.
-
Przyczyny ściągania w prawo podczas jazdy?
Jak miałem e92 pojechałem do ASO na wymianę drążków kierowniczych i geometrię. Po odbiorze okazało się, że auto ściąga w lewo (wcześniej jeździł idealnie prosto :) ) Pojechałem na poprawkę i okazało się, że wystarczyło zamienić stronami przednie koła i było git. Pokombinuj w ten sposób. Znajomy miał problem z drżeniem podczas jazdy w e91, dopiero 4 komplet kół założony do auta okazał się ok :duh:
-
BMW 335 E92 Coupe WBAWD71027P073665
houek odpowiedział(a) na guma92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzemyśl dobrze czy chcesz 335d bez iDrive....
-
wibracje na postoju
Sprawdź poziom oleju w skrzyni biegów.
-
[530i] Jaki olej zamiast BMW LongLife?
Nie kumam tych herezji na temat castrola. Ja używałem wielu olejów i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nimi a castrolem. A efekty w stylu: "po wymianie oleju mniej pali, ciszej pracuje itd, wynikają bardziej, z faktu, że w silniku znajduje się świeży olej a nie z faktu jakiej jest on marki. Gloryfikacja motula to nic innego jak swoisty "snobizm olejowy", niczym nie różniący się od posiadania przedmiotów sztuki użytkowej innych niż reszta narodu :mrgreen: Moim zdaniem jedyny powód dla którego olej zostawia nalot/nagar/kiepsko smaruje/przegrzewa się, wynika z tego, że jest po prostu podrobiony.