Skocz do zawartości

houek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez houek

  1. houek odpowiedział(a) na chanky temat w Galeria - nasze samochody
    Ojej, nie bijcie, tylko zapytałem :) W Polsce auto po 200tys "rozpada się na kawałki" i jest "nie do sprzedania" :duh: Co do softu to znam przypadki problemów z motorami po takim zabiegu, mimo, że robione u renomowanych tunerów. Sam myślałem, żeby zrobić chip, ale 245KM i tak ciężko spożytkować na naszych drogach...
  2. houek odpowiedział(a) na chanky temat w Galeria - nasze samochody
    Jak tam motor się czuje przy tym przebiegu?? Nie było problemów, zważywszy ma fakt, ze jest chip??
  3. Ja za 200zł robię 450km w 3.0d :mrgreen: Myślę, że 9 litrów na 44km w 2.0i to stanowczo za dużo. Warto sprawdzić układ zasilania powietrza (np. przepływomierz), sondy lambda itd. Może mieszanka zbyt bogata.
  4. Super, ale wspominając jazdę moją byłą z3 coupe na 17" na 19" będzie ciężko, o ile w ogóle wejdą. Jak w ogóle wrażenia z jazdy w porównaniu do e92 w klekocie? 2.8 to raczej motor "niskoobrotowy", przy 5,5k obr dostaje lekkiej zadyszki, ale za to elastyczność i "dól" prawie jak w mocnym turbodieselu. Bardzo miło wspominam z3, auto ma niesamowity klimat, super się prowadzi i ma w sobie to coś. Cały czas poluję na z3 m .....
  5. Konfiguracja auta typowo flotowa (navi buissnes i dokładny zestaw glosnomowiacy), więc przyjrzyj się dokładnie przebiegowi.
  6. Umówmy się, że nikt nie pozbywa się auta z przebiegiem 15kkm bez wyraźnego powodu, a w świeżym aucie szkoda całkowita oznacza spore uszkodzenia. Oczywiście nie twierdzę, że w przypadku omawianego auta tak jest:) Zawsze mogło być np. z windykacji...
  7. Ori lakier powinien mieć ok 100-140um. Na podstawie pomiarów własnych, nowych i używanych Bmw. Generalnie jak ktoś się zna to miernik lakieru jest niepotrzebny bo z reguły zawsze są jakieś ślady ingerencji lakiernika.
  8. Jeśli masz pewność pochodzenia oleju to nie ważne czy Castrol, Mobil czy Motul. Każdy z nich jest bdb. Po prostu Castrol jest często podrabiany, stad negatywne opinie. Ja jeżdżę na Castrolu oryginalnym i jest ok. Filtry polecam Mann. Odma jak leci to wymienić. Sprawdź szczelność automatu, jeśli nie był zmieniany olej, miska z filtrem to polecam to zrobić.
  9. 20" Łomatko....Ja kilka dni temu uszkodziłem dwie 18" na naszych "europejskich poligonach" :duh: Gratuluję odwagi.
  10. Opony maja decydujący wpływ na prowadzenie. Pamietam, ze kiedyś na kilka dni założyłem do z3 chińskie opony nexen czy jakoś tak i przy 80km/h autem rzucało gwałtownie z jednej na druga stronę, kompletnie nie dało się jechać..kupiłem komplet ContiSport 3 ponad 200km/h i pełen spokój. Polecam kupno nowych opon UHP, nie poznacie swojego auta.
  11. Tak jak pisze Rufio, servotronic, a aktywny układ kierowniczy to dwie różne rzeczy.
  12. Co Wy widzicie w tych spliterach, toż to brzydkie jak diabli :mrgreen:
  13. Na Ring chcę bardzo pojechać, co do reszty to się zobaczy jak czasowo i finansowo.
  14. Możecie mnie wpisać wstępnie, ale tylko na Nurburgring:)
  15. U mnie 225/40/18 i 255/35/18 + aktywny układ kierowniczy i koleiny nie istnieją. Czasem nawet puszczam kierownicę w koleinach i nie mogę się nadziwić jak to się dzieję, że jadę prosto.
  16. Wg mnie gra nie warta świeczki - zrób wirusa i będziesz miał osiągi jak 335d.
  17. Wszystkie wpisy w KS wypełniała jedna i ta sama osoba :)
  18. 20" w e90 to przerost formy nad treścią...Ja mam 18" i uważam, że to jest optymalny rozmiar z gatunku dużych do tego auta :)
  19. Zgadza się, ale zauważ, że pewnie część z zakładających tutaj wątek reklamuje auta, które sami sprzedają...tylko, że w większości wychodzi z tego antyreklama :)
  20. Czy nie zauważyliście, że nikt z pytających w tym dziale nie chce aut forumowych? Przecież za drogie, za duży przebieg.... lepiej czatować na szrotomoto.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.