Treść opublikowana przez houek
-
+Nie ma+
Ojej, nie bijcie, tylko zapytałem :) W Polsce auto po 200tys "rozpada się na kawałki" i jest "nie do sprzedania" :duh: Co do softu to znam przypadki problemów z motorami po takim zabiegu, mimo, że robione u renomowanych tunerów. Sam myślałem, żeby zrobić chip, ale 245KM i tak ciężko spożytkować na naszych drogach...
-
+Nie ma+
Jak tam motor się czuje przy tym przebiegu?? Nie było problemów, zważywszy ma fakt, ze jest chip??
-
Bmw e90 320i 2007r 150km spalanie czy za wysokie
Ja za 200zł robię 450km w 3.0d :mrgreen: Myślę, że 9 litrów na 44km w 2.0i to stanowczo za dużo. Warto sprawdzić układ zasilania powietrza (np. przepływomierz), sondy lambda itd. Może mieszanka zbyt bogata.
-
E92 320 Mpakiet 2008 Kraków WBAWA71098J001097
houek odpowiedział(a) na mimuszek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCCC :mad2:
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
Super, ale wspominając jazdę moją byłą z3 coupe na 17" na 19" będzie ciężko, o ile w ogóle wejdą. Jak w ogóle wrażenia z jazdy w porównaniu do e92 w klekocie? 2.8 to raczej motor "niskoobrotowy", przy 5,5k obr dostaje lekkiej zadyszki, ale za to elastyczność i "dól" prawie jak w mocnym turbodieselu. Bardzo miło wspominam z3, auto ma niesamowity klimat, super się prowadzi i ma w sobie to coś. Cały czas poluję na z3 m .....
-
BMW 325d e91 WBAVU71050KG90625
houek odpowiedział(a) na robert4p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKonfiguracja auta typowo flotowa (navi buissnes i dokładny zestaw glosnomowiacy), więc przyjrzyj się dokładnie przebiegowi.
-
F10 BMW 520D WBAFW11040C711080
houek odpowiedział(a) na kuba-gti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUmówmy się, że nikt nie pozbywa się auta z przebiegiem 15kkm bez wyraźnego powodu, a w świeżym aucie szkoda całkowita oznacza spore uszkodzenia. Oczywiście nie twierdzę, że w przypadku omawianego auta tak jest:) Zawsze mogło być np. z windykacji...
-
[E92] Jaka grubość powłoki lakierniczej ?
Ori lakier powinien mieć ok 100-140um. Na podstawie pomiarów własnych, nowych i używanych Bmw. Generalnie jak ktoś się zna to miernik lakieru jest niepotrzebny bo z reguły zawsze są jakieś ślady ingerencji lakiernika.
-
[E91] 335D - wiosenny przegląd - pierwszy w PL - co wymienić
Jeśli masz pewność pochodzenia oleju to nie ważne czy Castrol, Mobil czy Motul. Każdy z nich jest bdb. Po prostu Castrol jest często podrabiany, stad negatywne opinie. Ja jeżdżę na Castrolu oryginalnym i jest ok. Filtry polecam Mann. Odma jak leci to wymienić. Sprawdź szczelność automatu, jeśli nie był zmieniany olej, miska z filtrem to polecam to zrobić.
-
F10 BMW 520D WBAFW11040C711080
houek odpowiedział(a) na kuba-gti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w f10 to kiepska karta...
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
20" Łomatko....Ja kilka dni temu uszkodziłem dwie 18" na naszych "europejskich poligonach" :duh: Gratuluję odwagi.
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Opony maja decydujący wpływ na prowadzenie. Pamietam, ze kiedyś na kilka dni założyłem do z3 chińskie opony nexen czy jakoś tak i przy 80km/h autem rzucało gwałtownie z jednej na druga stronę, kompletnie nie dało się jechać..kupiłem komplet ContiSport 3 ponad 200km/h i pełen spokój. Polecam kupno nowych opon UHP, nie poznacie swojego auta.
-
330d 231 vs 245KM
- Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Tak jak pisze Rufio, servotronic, a aktywny układ kierowniczy to dwie różne rzeczy.- E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Co Wy widzicie w tych spliterach, toż to brzydkie jak diabli :mrgreen:- E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
:cool2:- NURBURGRING - 18.07.2015
Na Ring chcę bardzo pojechać, co do reszty to się zobaczy jak czasowo i finansowo.- NURBURGRING - 18.07.2015
Możecie mnie wpisać wstępnie, ale tylko na Nurburgring:)- Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
U mnie 225/40/18 i 255/35/18 + aktywny układ kierowniczy i koleiny nie istnieją. Czasem nawet puszczam kierownicę w koleinach i nie mogę się nadziwić jak to się dzieję, że jadę prosto.- e92 330d awaria silnika i pomysł na wsadzenie motoru z 335d
Wg mnie gra nie warta świeczki - zrób wirusa i będziesz miał osiągi jak 335d.- e92 330d awaria silnika i pomysł na wsadzenie motoru z 335d
Na co konkretnie umarł 3.0d?- BMW 330D Pajęczno VIN WBAEX91000JW98136
houek odpowiedział(a) na rekin5551 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystkie wpisy w KS wypełniała jedna i ta sama osoba :)- Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
20" w e90 to przerost formy nad treścią...Ja mam 18" i uważam, że to jest optymalny rozmiar z gatunku dużych do tego auta :)- BMW e91 320d WBAVU31040KY35062
houek odpowiedział(a) na nzw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się, ale zauważ, że pewnie część z zakładających tutaj wątek reklamuje auta, które sami sprzedają...tylko, że w większości wychodzi z tego antyreklama :)- BMW e91 320d WBAVU31040KY35062
houek odpowiedział(a) na nzw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy nie zauważyliście, że nikt z pytających w tym dziale nie chce aut forumowych? Przecież za drogie, za duży przebieg.... lepiej czatować na szrotomoto. - Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.