Treść opublikowana przez houek
-
Po Audi BMW e90 +155km sprzedana Zdjecia Audi str.4
Fotki nie działają
-
ppatryk -->> E92 320dA
I dobrze, z wyższością jednego oleju nad drugim to mity moim zdaniem... "teksy w stylu zalałem motula i silniczek pracuje ciszej to typowy efekt zalania świeżego oleju, a nie motula"
-
F30 wady i zalety
Jakie Audi kupiłeś? :)
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Ładna:) Jak z dynamika w 318i z automatem???
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Będę bardzo wdzięczny: WBAUY910X0A164280 Pozdrawiam :cool2:
-
BMW e92 VIN:WBAWC33507PD05543 Białystok
houek odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWujek może się troszku zagalopował :), ale kolego jeśli szukasz dobrego e92 za 60kzł to powodzenia :mad2: Za te pieniądze to co najwyżej trafi się sztrucel z USA po dużym dzwonie, kiepsko poklekrany... Chcesz fajne e92 to szykuj 80-100tys i wtedy możesz mieć wymagania i grymasić. Nie wiesz, że prezentów to nawet gwiazdor nie robi???
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Będę bardzo wdzięczny za rozkodowanie: wbavp51050vm73499 :cool2:
-
prośba o ocenę samochodu BMW E-60
houek odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAż tylu naiwniaków żyje w PL?????? :cool2: To tzw. fake/kant/podróbka jak zwał tak zwał.
-
e90 335i 2008r. warszawa wbavb71038ap87228
houek odpowiedział(a) na clip temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto kupione na aukcji poleasingowej - widziałem ekspertyzę rzeczoznawcy - kilka elementów lakierowanych z tego co pamiętam. Poproś ich, może udostępnią opinię Dekry. Dla mnie bida (e90 bez iDrive to w środku mazda z lat 80tych :) ) i stara buda, bez m pakietu, który do 335i akurat pasuje. Nie dałbym 90tyś zł, ale to tylko moje zdanie.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo proszę o rozkodowanie: WBAUW71070A601601 Z góry dziękuję i pozdrawiam!
-
Już oficjalnie, nowe F31!
W m pakiecie jest bajka! :cool2:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Te felgi do 313 performance to tzw " wieś tańczy i śpiewa" - ale to moje zdanie. I mogą kosztować nawet 2 bańki :) Nic fajniejszego od 313 to e92 nie znajdziesz.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Moja ex 330d spalala 7-8 l i oprócz cieknacego kolektora ssacego wymienionego po zakupie, przez 45 tys km absolutnie nic się nie działo. Co się dzieje z Twoim 204km?
-
e92 330d - SPRZEDANA
Wolę krajowy rynek, z uwagi na pewne pochodzenie, historię itd. Zagranica przez chorą akcyzę jest raczej nieopłacalna... A co, masz jakoś propozycję?
-
e92 330d - SPRZEDANA
Heheheheheh, pewnie się znudzi. Klagosz to taki typ człowieka...lubię takich ludzi, którzy nie boją się szukać, bawiąc się przy tym przednio. Ja raczej jestem bardziej stały w uczuciach:)
-
e92 330d - SPRZEDANA
Wisiała długo e91 335d LCI biała, dzwoniłem kiedyś do sprzedającego, ale okazał się typowym gburem, więc go olałem. Nie cierpię sprzedających, którym się wydaje, że sprzedają 7 cud świata, a Ty masz ich błagać o atencję i prosić się o wszystko. Jakbyście słyszeli, albo widzieli, że ktoś sprzedaje ładne 335d nie ważne czy sedan, kombi, coupe to walcie do mnie śmiało.
-
e92 330d - SPRZEDANA
Jasne, że będzie :) Teraz pytanie, skąd wziąć e91 335d LCI i to jeszcze w FV23% (Arnold, Ty chyba wiesz coś o tym :mrgreen: )??? To raczej rarytas w PL. Z tego co się orientuję to jeden forumowicz z bmw-sport ma taką białą, ale nie chce się pozbyć - pytałem. Oczywiście jak pojawi się ciekawe 335d e92 to również rozważę. 911 pragnę, ale jakoś się boję...
-
e92 330d - SPRZEDANA
Właśnie tu jest problem. Z jednej strony rozum podpowiada e91 LCI 335d.....a z drugiej upragnioną, wyśnioną i wymarzoną 911 :) Może Koledzy coś zaproponują?
-
e92 330d - SPRZEDANA
Dziś auto po 3,5 godzinnym przeglądzie u Smorawińskiego pojechało w okolice Sochaczewa - klient po rocznym poszukiwaniu auta w końcu znalazł swój ideał :) Jak odjeżdżał to aż łza się w oku kręciła....ale cóż, życie toczy się dalej i rozpoczynam poszukiwania następcy. http://img441.imageshack.us/img441/1927/img0580lc.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Proszę bardzo, miło, że mogłem pomóc :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Idzie jak do pożaru - coś mi tu chipsem śmierdzi.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Na 99% padł siłownik, o ile się nie mylę jest to cała nierozbieralna kaseta zamek+siłownik. Można tanio kupić na alledrogo. Dla pewności zdejmij boczek drzwi i sprawdź co się dzieje.
-
BMW 335xi 2008r - nr VIN: WBAWC73538E066698
houek odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażheheheh, ale jaja :) Nie wiem ile razy można pisać, że sprowadzanie całego auta z USA jest NIEOPŁACALNE!!!!!
-
F30 wady i zalety
Również byłem alfistą swojego czasu posiadając GTV 3.0 v6 24v i potwierdzam, że ten motor był wspaniały: osiągi, dźwięk, bezawaryjność. Niestety sporo palił. Nowy 3.2 v6 w 159 to porażka. Mimo swojej miłości do Alf, BMW jest niezaprzeczalnie lepszym autem, choć moim zdaniem model 159 jeździ i wygląda lepiej niż np. Opel, VW, Ford i reszta gawiedzi.
-
skladanie lusterek w e92 2007
Przyłączam się do zapytania :)