Treść opublikowana przez 320SI
-
E46 323i WBAAM32010AW83373
320SI odpowiedział(a) na pawelk85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
E93 320 2007 Rzeszów/Dębica WBAWK71060PX02209
320SI odpowiedział(a) na cezzar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:nienie:
-
E93 320 2007 Rzeszów/Dębica WBAWK71060PX02209
320SI odpowiedział(a) na cezzar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrótka biegałka ze zwykłym schematem bez emblemu "M" , zegary z 335i , 320i ma obrotomierz do 7,5 i prędkościomierz do 260km/h z ekonomizerem zamiast temp oliwy :wink:
-
e46
320SI opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże46
-
Bmw E61 530d Zwoleń WBANS71050CP30957
320SI odpowiedział(a) na Tomas224 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz dlaczego? Bo wszyscy chcecie płacić jak za 520i ! Dlatego ich u nas nie ma, są tylko kręcone, po to żeby cię bylo na niego stać ! Zapłacisz za takie auto 70tys (za 535d) po oplatach? No nie, bo za taką kasę ludzie w tym dziale wklejają F10 :duh: wytłumaczyłeś sobie że nie jesteś strzelbą czyli że handlarzyk nie łamie cię w połowie i nie ładuje od tyłu i już jesteś szczęśliwym jej posiadaczem. Kupuj ,po twojej argumentacji jestem nawet Za :mrgreen:
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
320SI odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażS320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu :norty: brak xenonu, szukasz dobrego auta , dobrej ceny czy dobrej faktury ? Jeśli wszystkiego razem to powodzonka :wink:
-
E46 325ti 2004, Lublin WBAAT31050FV40885
320SI odpowiedział(a) na Robbie13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle pięknie napakowane 325ti :shock: fajny spryciarz, cena :cool2:
-
Bmw E61 530d Zwoleń WBANS71050CP30957
320SI odpowiedział(a) na Tomas224 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz świadomie wydać 50 klocków na samochód z kręconym przebiegiem :jawdrop: cwaniaczki wiedzą że dla polaczka lepszy kręcony z Mpakiem niż pewniak bez Mpaku i wodotrysków :duh: jedź i oglądaj, na miejscu spiszesz umowę z niemcem, dane znajdziesz w briefie :mrgreen:
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
320SI odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnia rzeczą o jaką możesz jeszcze poprosić to nie naklejka z nr vin tylko sam numer vin wybity na drugim kielichu, jak na razie to Rutkowski by nie doszedł o co tu chodzi :duh:
-
530i e60 '09 WBAND71010CS89693 Mainz-Kastel Niemcy
320SI odpowiedział(a) na kacper_WLN temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMpak dokładany, w tej cenie dobrze by było mieć go od fabryki :wink:
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
320SI odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogłoszeniu kolor nadwozia: SAPPHIRE METALLIC w vinie CARBON SCHWARZ :norty:
-
E60 530xd Rok 2007, Baranowo WBAPY71030CU16263
320SI odpowiedział(a) na Tlee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPełna zgoda ... E60/61 jest pod tym względem o jedną epokę do przodu.
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż nie potwierdzam żadnej z tych usterek w swoich E60/61 , ale z jednym się zgadzam że e39 to ostatnie proste i solidne BMW :cool2:
-
E39 530i M-pak WBADT51020CE71909
320SI odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże silnik wyjęty i dlatego wysoko stoi :mrgreen: a na poważnie to Lewy przedni błotnik ciemniejszy od reszty ,cała prawa strona cieniowana, fajnie widać odcięcie pod tylną prawą lampą, dobrze że ma ten profesionalny czujnik :mrgreen: albo wyganiał rdzę albo :roll: to już trzeba na miejscu sprawdzać .
-
330d Touring - nowy wydech str. 5
Ten samochód :doh:
-
e46 318i WBAAY710X0FZ44158
320SI odpowiedział(a) na tomassz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfaktycznie jest różnica między tymi silnikami? n46 mniej awaryjne? w sumie nie znalazłem nigdzie info na ten temat... Miałem na kopy N42 i N46 żaden nie miał problemów opisywanych na forum jako "konieczne" jedynie wyciek z pompy vacum, uszczelki dekla i miski są liche, jedną kupiłem z uszkodzonym motorem, to fakt, wymiana zespołu regulacyjnego wałka ( 1000zł ) załatwiła sprawę do dziś ( minęło już 2 lata i auto śmiga ) ale jeśli szukasz najtańszych ofert to bóg jeden wie jakie te auta mają przebiegi, wtedy uważaj bo możesz dołączyć tu na forum do chóru płaczków o tych silnikach :mrgreen: N46 jest żwawszy od N42 .
-
E46 330i cabrio VIN: WBABS51000EW05117
320SI odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże być więcej, zniszczony podłokietnik i obszyta na nowo kierownica ( znikły górne przeszycia :mrgreen: ) dobrze nie wróżą, sprawdź ją też pod kątem czy nie uczyła się pływać, jedno jest jednak pewne, na dachu szpachli nie znajdziesz :wink: Zdjęcia są do bani, poproś przed wyjazdem o konkret fotki :cool2:
-
[e61] 520d Człuchów / Chojnice WBAPX11040CX36045
320SI odpowiedział(a) na pablo022 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKlapa jest bankowo domknięta ale może być za wysoko ustawiona na dolnym zamku bo faktycznie lampy w klapie nie zgrywają się z tymi w błotnikach.
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW drugiej polsce, jak mawiał pan Ceglarek własciciel CPNu ze Zmienników :wink: :mrgreen:
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dobra informacja dla mnie, bo pewnie przyjdzie czas że będę chciał swoją sprzedać :) Sprzedaż pewnego auta zawsze trwa zdecydowanie dłużej niż sprzedaż z kierownicą i przebiegiem z radomia wiadomo CENA ale Ja wolę czekać niż oszukiwać, nie chcę co miesiąc zmieniać nr telefonu :mrgreen: 320Si sprzedałem za 50tys chociaż wielu forumowiczów pisało mi na priv że to cena nieosiągalna nawet we snach, trwało to trochę OK ale gość ma takie e90 że palce lizać. Wyprzedzając zarzuty, kupujący wiedział o wszystkich za i przeciw tej wersji a mimo to już się od niej nie odkleił jak raz ją dotknął :wink:
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą :wink:
-
E39 540i WBADN61090GG90813
320SI odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa sobie wyobrażam :mrgreen: Jakiego konkretnie e38 szukasz, może ... :wink:
-
BMW E90 325i VIN:WBAVB11020KT54866
320SI odpowiedział(a) na Dawid1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażad1 Jak masz idrive to tam zmienisz funkcję zamykania, ustawisz tam ryglowanie po ruszeniu. Jeśli nie masz idrive zrobisz to manetką po lewej stronie kierownicy, poszukaj , nie musisz nic kodować, dasz radę. ad2 W ASO kosztuje 18zł to jego numer 66 12 2 155 754 Miałem jechać oglądać to auto jednemu forumowiczowi ale sprzedający pisał brednie że auto ma xenon dynamic i sensor deszczu których w rzeczywistości brak i sobie odpuściliśmy , ale cieszę się razem z Tobą że Ty się cieszysz :wink:
-
BMW 320 E46 - WBAAT71050KR08173
320SI odpowiedział(a) na lorek79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: Lewy przód ulepiony i to zdrowo, brak paru części w przodzie auta no i chrom z chińskich nerek zaczyna się ewakuować :?