Skocz do zawartości

320SI

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 320SI

  1. Krótka biegałka ze zwykłym schematem bez emblemu "M" , zegary z 335i , 320i ma obrotomierz do 7,5 i prędkościomierz do 260km/h z ekonomizerem zamiast temp oliwy :wink:
  2. Wiesz dlaczego? Bo wszyscy chcecie płacić jak za 520i ! Dlatego ich u nas nie ma, są tylko kręcone, po to żeby cię bylo na niego stać ! Zapłacisz za takie auto 70tys (za 535d) po oplatach? No nie, bo za taką kasę ludzie w tym dziale wklejają F10 :duh: wytłumaczyłeś sobie że nie jesteś strzelbą czyli że handlarzyk nie łamie cię w połowie i nie ładuje od tyłu i już jesteś szczęśliwym jej posiadaczem. Kupuj ,po twojej argumentacji jestem nawet Za :mrgreen:
  3. S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu :norty: brak xenonu, szukasz dobrego auta , dobrej ceny czy dobrej faktury ? Jeśli wszystkiego razem to powodzonka :wink:
  4. Ale pięknie napakowane 325ti :shock: fajny spryciarz, cena :cool2:
  5. Chcesz świadomie wydać 50 klocków na samochód z kręconym przebiegiem :jawdrop: cwaniaczki wiedzą że dla polaczka lepszy kręcony z Mpakiem niż pewniak bez Mpaku i wodotrysków :duh: jedź i oglądaj, na miejscu spiszesz umowę z niemcem, dane znajdziesz w briefie :mrgreen:
  6. Ostatnia rzeczą o jaką możesz jeszcze poprosić to nie naklejka z nr vin tylko sam numer vin wybity na drugim kielichu, jak na razie to Rutkowski by nie doszedł o co tu chodzi :duh:
  7. Mpak dokładany, w tej cenie dobrze by było mieć go od fabryki :wink:
  8. W ogłoszeniu kolor nadwozia: SAPPHIRE METALLIC w vinie CARBON SCHWARZ :norty:
  9. Pełna zgoda ... E60/61 jest pod tym względem o jedną epokę do przodu.
  10. Też nie potwierdzam żadnej z tych usterek w swoich E60/61 , ale z jednym się zgadzam że e39 to ostatnie proste i solidne BMW :cool2:
  11. Może silnik wyjęty i dlatego wysoko stoi :mrgreen: a na poważnie to Lewy przedni błotnik ciemniejszy od reszty ,cała prawa strona cieniowana, fajnie widać odcięcie pod tylną prawą lampą, dobrze że ma ten profesionalny czujnik :mrgreen: albo wyganiał rdzę albo :roll: to już trzeba na miejscu sprawdzać .
  12. Ten samochód :doh:
  13. faktycznie jest różnica między tymi silnikami? n46 mniej awaryjne? w sumie nie znalazłem nigdzie info na ten temat... Miałem na kopy N42 i N46 żaden nie miał problemów opisywanych na forum jako "konieczne" jedynie wyciek z pompy vacum, uszczelki dekla i miski są liche, jedną kupiłem z uszkodzonym motorem, to fakt, wymiana zespołu regulacyjnego wałka ( 1000zł ) załatwiła sprawę do dziś ( minęło już 2 lata i auto śmiga ) ale jeśli szukasz najtańszych ofert to bóg jeden wie jakie te auta mają przebiegi, wtedy uważaj bo możesz dołączyć tu na forum do chóru płaczków o tych silnikach :mrgreen: N46 jest żwawszy od N42 .
  14. Może być więcej, zniszczony podłokietnik i obszyta na nowo kierownica ( znikły górne przeszycia :mrgreen: ) dobrze nie wróżą, sprawdź ją też pod kątem czy nie uczyła się pływać, jedno jest jednak pewne, na dachu szpachli nie znajdziesz :wink: Zdjęcia są do bani, poproś przed wyjazdem o konkret fotki :cool2:
  15. Klapa jest bankowo domknięta ale może być za wysoko ustawiona na dolnym zamku bo faktycznie lampy w klapie nie zgrywają się z tymi w błotnikach.
  16. W drugiej polsce, jak mawiał pan Ceglarek własciciel CPNu ze Zmienników :wink: :mrgreen:
  17. To dobra informacja dla mnie, bo pewnie przyjdzie czas że będę chciał swoją sprzedać :) Sprzedaż pewnego auta zawsze trwa zdecydowanie dłużej niż sprzedaż z kierownicą i przebiegiem z radomia wiadomo CENA ale Ja wolę czekać niż oszukiwać, nie chcę co miesiąc zmieniać nr telefonu :mrgreen: 320Si sprzedałem za 50tys chociaż wielu forumowiczów pisało mi na priv że to cena nieosiągalna nawet we snach, trwało to trochę OK ale gość ma takie e90 że palce lizać. Wyprzedzając zarzuty, kupujący wiedział o wszystkich za i przeciw tej wersji a mimo to już się od niej nie odkleił jak raz ją dotknął :wink:
  18. Ja sobie wyobrażam :mrgreen: Jakiego konkretnie e38 szukasz, może ... :wink:
  19. ad1 Jak masz idrive to tam zmienisz funkcję zamykania, ustawisz tam ryglowanie po ruszeniu. Jeśli nie masz idrive zrobisz to manetką po lewej stronie kierownicy, poszukaj , nie musisz nic kodować, dasz radę. ad2 W ASO kosztuje 18zł to jego numer 66 12 2 155 754 Miałem jechać oglądać to auto jednemu forumowiczowi ale sprzedający pisał brednie że auto ma xenon dynamic i sensor deszczu których w rzeczywistości brak i sobie odpuściliśmy , ale cieszę się razem z Tobą że Ty się cieszysz :wink:
  20. :mrgreen: Lewy przód ulepiony i to zdrowo, brak paru części w przodzie auta no i chrom z chińskich nerek zaczyna się ewakuować :?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.