Treść opublikowana przez czyzykus
-
centralny zamek, szyby paranoja
witam od pewnego czasu zmagam sie z centralnym zamkiem w moim aucie zaczelo sie od tego ze zamykac i otwierac musze na dwa razy czyli zamkne po milisekundzie sama sie otworzy i ponownie trzeba zamknąc, zeby otworzyc to samo otworze sama sie zamknie i jeszcze raz wtedy sie otwiera sprawdzilem wszystko od czujnikow krancowych przy drzwiach, poprzez bezpieczniki, centralke, kable co wchodza do klapy bagaznika i nic to samo wkolo kilka tygodni temu przestaly dzialac szyby tzn nie otwierają sie, na drugi dzien dzialaly bez zarzutu hmmm a ale w chwili gdy szyby nie dzialaly centralny tez nie dzialal nawet na dwa razy wogole ! ale jak zamykalem pilotem to centralny zamykal na jeden raz czyli poprawnie ale tylko wtedy jak nie dzialaly szyby jak szyb y zaczely same dzialac to i centralny "na dwa razy" tez teraz sie wszystko zwalilo tzn nie dzialaja szyby centralny i nawet pilotem nie zamyka PARANOJA mam nadzieje ze nie zamotalem wam za duzo ale takie chece sie dzieją modulu komfortu niemam z tego co mi wiadomo - przynajmniej niema go pod "nogami pasazera" schowkiem i pod tylnym siedzeniem pod schowkiem mam tylko centralke do zamka i modul airbag nic wiecej no i gdzie szukac przyczyny bo szlag mnie trafia juz pozdrawiam
-
Centralny zamek z pilota-MIGANIE KIERUNKAMI
napisalem wyzej ze tak musisz zrobic :) u mnie bylo to samo - takze kabelki i jazda do lamp 10 minut roboty
-
Centralny zamek z pilota-MIGANIE KIERUNKAMI
musisz sie wpiac w lewy kierunek i w prawy - najlepiej w przednie
-
Problem z biegami na zimnym silniku
mialem problem taki sam, po wymianie oleju na pelen syntetyk - chyba mobil jakis wlalem i z rana ciezko biegi chodzily i szybciutko zmienialem spowrotem na czerwony atf i biegi luzniutko czy to zima czy lato :) wez sie za olej pozdro
-
letnie ogrzewanie zamiast goracego
dokladnie "miszczu" - skad mam wiedziec ze masz uklad samoodpowietrzajacy sie nie napisales nic o tym, chcialem pomoc a sobie drwiny urzadzasz zal
-
letnie ogrzewanie zamiast goracego
pierwsze co to dolac plynu i odpowietrzyc uklad chlodzenia - ot problem
-
gotuje sie na wolnych obrotach
witam okazalo sie to zwyklym banalem - malo plynu i zapowietrzony teraz grzeje jak cholera i nie gotuje heh Pozdrawiam
-
gotuje sie na wolnych obrotach
witam pragne dodac ze na wolnych obrotach nie mam takze ogrzewania, dopiero przy prawie 2000 obr/min robi sie cieplutko ( a zima idzie brrrr ), no i jak zejde z tych 2000 obr to jeszce przez 30 sekund leci cieplo - ogolnie na wolnych obrotach brak ciepla :( na starym silniku bylo to samo a przeciez pompy wody nie przekladalem i visco tez jest od "nowego" silnika hmmm......
-
gotuje sie na wolnych obrotach
witam pytanko tego typu dlaczego moja 318i gotuje wode na wolnych obrotach temperatura dochodzi do czerwonej kreski a jak dam przegazowke to momentalnie spada do prawidlowego stanu. Wystarczy 3-5 minut i sie gotuje oczywiscie na wolnych obr. mam drugi silnik i na poprzednim bylo to samo jakies sugestie ? bede wdzieczny pozdrawiam
-
centalny zamek na dwa razy - szlag mnie trafia
witam jak siedze w srodku i ryglem zamykam to tez te glupoty sie dzieją ( na dwa razy ) , jak pilotem od alarmu tez, posprawdzam jeszcze te kable hmmm
-
centalny zamek na dwa razy - szlag mnie trafia
witam zamykanie bmki na dwa razy i otwieranie na dwa razy - za piewszym przekreceniem kluczyka zamyka i otwiera za drugim razem jest ok - przy otwieraniu to samo otwiera i zaraz zamyka , za drugim razem ok otwiera pisalem juz kiedys o tym problemie ale zadna podpowiedz nie byla trafna eliminowalem pokolei odlaczalem silowniki, wymienilem rygielki w drzwiach z czujnikami, pozalamywane kable w bagazniku - naprawilem , centralke zmienilem i NIC NADAL TO SAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZLAG MNIE JUZ TRAFIA co to za cholera moze byc ???????????????
-
centralny zamek
no wszystko to robilem :) jakies inne rady ?
-
centralny zamek
i co wie kto moze co za cholera z tym zamkiem ???
-
centralny zamek
koledzy centralke tez podmienialem z dobrej bmki i nie ma roznicy - dziwne rzeczy - a moze jakis przekaznik ????
-
centralny zamek
poprzekladalem juz chyba wszystko - centralke, silowniki, rygielki - wiazka kabli w nagazniku byla pozalamywana i poprzecierana ale kazdy kabel oddzielnie zaizolowalem i dalej na dwa razy wszystko - stracilem juz kupe nerw na tym co jeszcze innego moze byc ? to co przekladalem napewno bylo sprawne normalnie cuda niewidy !!!!!!!!!!!!!!
-
czujnik abs w serwo ?
dzieki za zaintresowanie
-
czujnik abs w serwo ?
czy to jest czujnik podcisnienia ? i bez niego ABS nie bedzie dzialal ?
-
czujnik abs w serwo ?
witam zdarzyla mi sie niemila rzecz wymienialem lacznik kolumny z maglownica i obemknela mi ze łycha i wyrwalem z serwa jakis czujnik ma dwa przewody i w srodku plytke ze sciezkami, oderwaly mi sie dwie nozki od plytki. polutowalem ale chyba mizernie bo po ruszeniu autem zapalil mi sie ABS czy to od tego czujnika mi padl ABS ? i czy ta plytka w srodku powinna byc skierowana sciezkami w dół ? pozdro
-
luz na kolumnie kierowniczej
witam mam duzy luz na kierownicy - chodzi o to ze mozna ruszac kierownica gora dół i na boki tak jakby byla odkrecona, zdemontowalem kierownice i caly drazek chodzi na boki i gora dół, widze ze sa tam dwie tulejki i plastikowy taki oring wciskamy moze to sie wyrobilo ? łozysko ? jak sie do tego zabrac i co moze byc z tym luzem ?
-
centralny zamek
kurde przyciski ok sa bo przelozylem z "dobrej" bmki te rygielki cale przewody w klapie sprawdzalem i sa ok. dziwne rzeczy
-
centralny zamek
witam mam problem co jest grane ze jak zamykam i otwieram auto to musze to robic dwuktotnie, otworze raz - zamknie sie - dopiero za drugim razem otwiera - przy zamykaniu analogicznie tak samo na dwa razy o co tu chodzi pozdrawiam
-
Pytanie apropo Xenonów...
witam ja tez sobie zalozylem hidy 6000k i jest super, nie gadajcie glupot ze przy soczewkach dobrze ustawionych sie oslepia, idioci co zakladaja xenony do H4 oslepiaja !!!!!!! Jestem bardzo zadowolony z tych ksenonow choc wolalbym swiatlo 5000k ale i tak jest OK, jeden tylko szkopul to ma - zaklócanie radia :((( pozdrawiam przeciwnikow tanich ksenonów :)
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
witam zakupilem chipsa od kolegi Bagora i chcialbym sie podzielic swoimi odczuciami mapy w moim chipie zostaly zrobione pod LPG no i autko stalo sie duzo zrywniejsze !!! od ok 2000 obr zaczyna ciągnąc - przed bylo to ok 3500 i niebylo wcale czuc "wciskania" w fotel a teraz az milo - wiem ze niebedzie to zaraz M3 ale moim skromnym zdanie naprawde warto !!! teraz nawet jadac 120 km/h i wciskając pedal gazu do konca czuc szarpniecie i duzo wieksza moc !! piszcie sobie co chcecie ale dla mnie rewelacja !!! aaa dodam ze moja bmka zaczela troche mniej palic ano i jeszcze ma lepszego kopniaka na LPG niz na Pb pozdrawiam i polecam !!!
-
dziwnie nosi tył auta
sprawdz zbierznosc kol tylnych , bo zapewne sa za bardzo zbierzne lub rozbierzne i cie wozi
-
sprawdzenie jaki silnik 1,8i bez nr vin
he no dzieki jednak mam ten slabszy a czy mozna sprawdzic z ktorego roku jest silnik ?