Skocz do zawartości

czyzykus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czyzykus

  1. czyzykus odpowiedział(a) na czyzykus temat w E36
    witam wszystko jest niby szczelne , ja scisnalem ten przewod na srodku żabką i sie wyrownaly obroty , gazu niemam to raczej nie strzeli. wkurza mnie to ze jak odepne kabelki od krokowca to niema zadnej roznicy , co jest grane bo juz nerwy mnie biorą na ten samochod. i jeszcze kurde niemoge znalezc jak sie resetuje kompa pozdrawiam
  2. czyzykus odpowiedział(a) na czyzykus temat w E36
    witam dzis wyczyscilem przepustnice ladnie benzynka i pupa nic nie pomoglo jest jeszcze cos takiego ze jak odłaczam wtyczke od krokowca to niema zadniej roznicy w pracy silnika - nadal kolysze jak szalony postanowilem scisnąc przewod idący od krokowego do kolektora i obroty sie wyrownaly ale wiem ze niejest to rozwiazanie problemu( chyba ?), i wlasnie dlaczeggo jak scisne to rownają sie obroty ??????????????sprobuje resetnac kompa , zaraz poszukam jak to zrobic. pozdrawiam
  3. czyzykus odpowiedział(a) na czyzykus temat w E36
    dzieki a jak poznac ze sonda nie dziala ? respect
  4. czyzykus odpowiedział(a) na czyzykus temat w E36
    a jak jest walnięty przepływomierz to jakie są objawy ? i jak sonda niedziala to jakie tez są objawy ? pozdrawiam
  5. czyzykus opublikował(a) temat w E36
    witam dostalem w spadku bmw 318i ktore musze doprowadzic do porzadku. otoz na wolnych obrotach moje beemka strasznie kolysze obrotami tak skacze z 800 na 1500 i tak caly czas normalnie az wstydze sie jezdzic :) co moze byc przyczyna ? dodam ze silniczek krokowy przelozylem z dobrej bmki i jest to samo , wzielem z kolejnej - to samo. wlozylem moj silniczek krokowy do "dobrej" bmki i ta zaczela taksamo wariowac jak moja - dostala swoj jest ok. ale moja na kazdym obcym krokowym tak samo wariowala co to moze byc ? przeplywomierz moze ? sonda lambda ? bo od sondy sa urwane kable i niedziala ale to juz dlugo byly urwane i chodzila rowno bez sondy. niedawno jej sie pomieszalo cos . kolejne pytanko to czy jak kupie nowa sąde to zacznie te autko mniej palic ? ( gazu niemam ) pozdrawiam i bardzo prosze o opinie przewalalem na tym forum ale jakos niemoge sie doszukac podobnych postow szacunek

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.