Treść opublikowana przez wacek1988
-
Dlaczego tak jest że BMW są najlepsze??
moim zdaniem zadne inne auto (porównując np e36 do golfa 3) nie daja takiej frajdy z jazdy, nie maja takiego ryku silnika;p jak bmw;p nie sa tak komfortowe, jedzie sie nimi jak traktorem, byle tylko do jechac do celu:P a jazda bmw to sama przyjemnosc:D moge powiedziec ze to styl zycia, ja mam juz 2 bmw i napewno nie kupil bym jakiejs innej marki, ogolnie to nie lubie szwabow, ale lubie ich pod tym względem ze robia i robili takie fajne fury :D pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy bmw:D
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
a instrukcje do compactu e36 posiadasz??
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
Legnica stacja Auchan (dobra tankuje juz od lat) 95 3.82 NO 3.63
-
Do właścicieli compactów 1.6i e36 m43
darady ale musisz odrazu troche hamulcem po operowac, ogolnie nie radze po to bmw ma na tyl naped zeby nie mieszala tylko szybko startowala i jeszcze z kilku wzgledow
-
Sonda lamda
ja mam compacta e-36 bez sandy (bo przez przypadek mi sie urwala;/) i wszystko dziala normalnie, a ze Twoje auto gasnie moze byc spowodowane tym ze masz gdzies zasyfialy przewod paliwa itp pozdrawiam
-
odnoścnie czujki poziomu paliwa-wymontowac?
za siedzeniem pasażera masz pompkę a za siedzeniem kierowcy czujnik, z reszta poszukaj sobie posta z książką "sam naprawiam samochód" a tam wszystko pisze. pozdrawiam
-
316i Co to za czujnik ?
to czujnik tem. zewnętrznej, jak masz board (komputer pokladowy), to odlacz czujnik i zobacz roznice
-
Opinie BMW seria 3 E36
jak bedziesz kupowal sprawdz czy nie byl krecony licznik 1 wloz kluczyk do stacyjki 2 nacisnik 1 raz przycisk do ksowania dziennego licznika a za 2 razem przytrzymaj go i w tym samym czasie 3 przekrec kluczyk stacyjki na pozycje nr1 czyli taka ze jeszcze nie odpalasz silnika 4 w pozycji 1 na wyswietlaczu bedzie napisane jaki ma bmw przebieg prawdziwy
-
czy termostat siada???
wymień termostat, bo wskaznik nie powinien spadać, silni powinien byc rozgrzany do tem 95stopni inaczej wiecej pali i ma mniejsza moc
-
Compact - instrukcja obslugi po polsku, ew. angielsku??
jak by ktos mial bo nich przesle jakiegos linka, bo nigdzie niemozna znalesc instrukcji do compactu
-
czuć benzyne
hej. mialem podobny problem tylko ze bylo czuc jak odpalalem auto. i wymienilem opaske na wężu doporowadzajacym paliwo (za kolektorem dolotowym) i jest wszystko "ok".
-
zamienię angel eyes na "normalne" lampy
szkoda ze mam compacta bo bym sie zamienił;p
-
SZYBKA POMOC!
napewno 15;p 5*112
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
moja bmw compact 1.6 w cyklu mieszanym spala 7;p to ten koles lał wode jak nic;p
-
ile litrów oleju do silnika,model 323i?
jesli kupisz w jakims autoryzowanym punkcie olej to odrazu powiedza Ci ile go potrzebujesz, chyba ze kcesz kupic w jakims supermarkecie;p ale sadze ze jak kupisz 6,5 to na bank CI styknie;p
-
demontaz skrzyni 318is
najlepiej daj do naprawy;p ja za wymiane sprzegla kompletnego zaplacilem 200zl( bez kosztu zakupienia sprzegla) i trwalo to 1 dzien. mam ksiarzke "sam naprawiam samochod" jakos tak i z tego co tam widzialem to bez wiekszych problemow samemu mozna zdemontowac sprzeglo(w Twoim przypadku lozysko)
-
rodzaje silnikow
najprosciej tak jak mowi dyzio255 sprawdz czy masz pasek rozrządu czy łancuszek
-
proglem z E36 !!! nosi go po drodze
a myśle ze byl walniety bo prawy blotnik jest z cienszej blachy niz lewy, czyli byl wymieniany
-
proglem z E36 !!! nosi go po drodze
bylem juz dawno na szarpakach, wszystkie gumy i amorki dobre sa, miałem maly luz w uk. kierowniczym to wymienilem belke cala i ustawili mi zbierznosc komputerowo wiec z tych rzeczy powinno wszystko byc "ok"
-
proglem z E36 !!! nosi go po drodze
hej mam BMW compact z 95 r. kupilem go jakis rok rok temu od niemaca, chyba byl bity w prawa strone, bo przy jezdzie delikatnie go nosi czy darady to jakoś poprawić? i przy wiekszej jezdzie jest duzy szym z prawej strony(tak jak by w ogole nie byl oplywowy)