Skocz do zawartości

wacek1988

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wacek1988

  1. moim zdaniem zadne inne auto (porównując np e36 do golfa 3) nie daja takiej frajdy z jazdy, nie maja takiego ryku silnika;p jak bmw;p nie sa tak komfortowe, jedzie sie nimi jak traktorem, byle tylko do jechac do celu:P a jazda bmw to sama przyjemnosc:D moge powiedziec ze to styl zycia, ja mam juz 2 bmw i napewno nie kupil bym jakiejs innej marki, ogolnie to nie lubie szwabow, ale lubie ich pod tym względem ze robia i robili takie fajne fury :D pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy bmw:D
  2. a instrukcje do compactu e36 posiadasz??
  3. Legnica stacja Auchan (dobra tankuje juz od lat) 95 3.82 NO 3.63
  4. darady ale musisz odrazu troche hamulcem po operowac, ogolnie nie radze po to bmw ma na tyl naped zeby nie mieszala tylko szybko startowala i jeszcze z kilku wzgledow
  5. wacek1988 odpowiedział(a) na sizar87 temat w E36
    ja mam compacta e-36 bez sandy (bo przez przypadek mi sie urwala;/) i wszystko dziala normalnie, a ze Twoje auto gasnie moze byc spowodowane tym ze masz gdzies zasyfialy przewod paliwa itp pozdrawiam
  6. za siedzeniem pasażera masz pompkę a za siedzeniem kierowcy czujnik, z reszta poszukaj sobie posta z książką "sam naprawiam samochód" a tam wszystko pisze. pozdrawiam
  7. wacek1988 odpowiedział(a) na majkee temat w E36
    to czujnik tem. zewnętrznej, jak masz board (komputer pokladowy), to odlacz czujnik i zobacz roznice
  8. wacek1988 odpowiedział(a) na maestroR19 temat w E36
    jak bedziesz kupowal sprawdz czy nie byl krecony licznik 1 wloz kluczyk do stacyjki 2 nacisnik 1 raz przycisk do ksowania dziennego licznika a za 2 razem przytrzymaj go i w tym samym czasie 3 przekrec kluczyk stacyjki na pozycje nr1 czyli taka ze jeszcze nie odpalasz silnika 4 w pozycji 1 na wyswietlaczu bedzie napisane jaki ma bmw przebieg prawdziwy
  9. wacek1988 odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    wymień termostat, bo wskaznik nie powinien spadać, silni powinien byc rozgrzany do tem 95stopni inaczej wiecej pali i ma mniejsza moc
  10. jak by ktos mial bo nich przesle jakiegos linka, bo nigdzie niemozna znalesc instrukcji do compactu
  11. wacek1988 odpowiedział(a) na Piotr75LC temat w E36
    hej. mialem podobny problem tylko ze bylo czuc jak odpalalem auto. i wymienilem opaske na wężu doporowadzajacym paliwo (za kolektorem dolotowym) i jest wszystko "ok".
  12. szkoda ze mam compacta bo bym sie zamienił;p
  13. napewno 15;p 5*112
  14. moja bmw compact 1.6 w cyklu mieszanym spala 7;p to ten koles lał wode jak nic;p
  15. jesli kupisz w jakims autoryzowanym punkcie olej to odrazu powiedza Ci ile go potrzebujesz, chyba ze kcesz kupic w jakims supermarkecie;p ale sadze ze jak kupisz 6,5 to na bank CI styknie;p
  16. wacek1988 odpowiedział(a) na martin2305 temat w E36
    najlepiej daj do naprawy;p ja za wymiane sprzegla kompletnego zaplacilem 200zl( bez kosztu zakupienia sprzegla) i trwalo to 1 dzien. mam ksiarzke "sam naprawiam samochod" jakos tak i z tego co tam widzialem to bez wiekszych problemow samemu mozna zdemontowac sprzeglo(w Twoim przypadku lozysko)
  17. wacek1988 odpowiedział(a) na duhasz temat w E36
    najprosciej tak jak mowi dyzio255 sprawdz czy masz pasek rozrządu czy łancuszek
  18. a myśle ze byl walniety bo prawy blotnik jest z cienszej blachy niz lewy, czyli byl wymieniany
  19. bylem juz dawno na szarpakach, wszystkie gumy i amorki dobre sa, miałem maly luz w uk. kierowniczym to wymienilem belke cala i ustawili mi zbierznosc komputerowo wiec z tych rzeczy powinno wszystko byc "ok"
  20. hej mam BMW compact z 95 r. kupilem go jakis rok rok temu od niemaca, chyba byl bity w prawa strone, bo przy jezdzie delikatnie go nosi czy darady to jakoś poprawić? i przy wiekszej jezdzie jest duzy szym z prawej strony(tak jak by w ogole nie byl oplywowy)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.