Skocz do zawartości

GP-T1000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GP-T1000

  1. Ogladaliście Drogówke ostatnia. He he usmialem sie z policjantow dumnych ze dogonili swoim mondeo E46 M3 ktore im uciekalo 180km/h ale kurcze spoko odchodzil im gdyby to byla autostrada a nie droga jedno jezdniowa i ze co chwile musial zwalniac to by pewnie wycieli ten poscig bo juz by nie bylo powodow do dumy. Ale podobalo mi sie poscig i spoko tlumaczenie kierowcy ze sie przerazil patrolu z radarem na poboczu ale mu nago tak jakos na gazie zostala :twisted: Pozdrawiam Grzesiek
  2. Trochę stary post ale napisze bo właśnie wymieniałem żarówkę podświetlania świateł i może się komuś przyda opis jak to było u mnie. Wymieniałem jakoś inaczej niż czytałem w pozostałych postach. A wiec tak jak na zdjęciu wykręciłem śrubkę zaznaczoną białą strzałka. W miejscu zaznaczonym czerwona strzałka jest taki haczyk który trzyma się kokpitu więc trzeba powoli wyciągać przełącznik z nawiewem (u mnie jest złączony razem nie tak jak np. u eclipse czy Wojtech 325) w dół żeby go nie uszkodzić choć jest zrobiony dość solidnie ale zawsze to plastik. Jak już wyciągnąłem przełącznik odłączyłem kostkę od świateł przeciw mgielnych oraz odkręciłem kostkę od świateł (spoko patent z odkręcana kostka dużo wygodniej się wyciąga niż taką zwykła jak w przeciwmgielnych tym bardziej żę teraz mróz to w palce mrozi) wyciągnąłem sobie i rzeczywiście żarówka jest w takiej białej oprawce która jest wsadzona obok kostki od świateł (zimą radzę nie podważać plastiku bo się łamie ja wsadziłem taki bolec od gwintownicy i wyciągnąłem bo w tej oprawce jest taka dziurka chyba właśnie do wyciągania) jak już wyciągnąłem wymieniłem żarówkę podłączyłem wszystko wsadziłem i przykręciłem. Próbowałem robić tak jak pisał eclipse że podważyłem samo pokrętło ale chyba u mnie jest jakoś inaczej bo tam nic nie było po podważeniu a już na pewno niczego tam się nie dało wymienić bo wszystko plastikowe i po zgrzewane ze sobą. Może w rocznikach 96 było już trochę inaczej no nie wiem ale dziwi mnie taka odmienność budowy bo nawet jakbym odkręcił panel pod kierownica to nie mam jak wymienić tej żarówki i tak jak ja wymieniałem to jest chyba jedyny sposób żeby to zrobić w moim aucie. Pozdrawiam i mam nadziej że się przydadzą informacje, szkoda że nie wziąłem aparatu bo lepiej by się to opisywało Grzesiek
  3. Centrino i Sebikos mieli racje. Wydech a dokladnie oslona aluminiowa telepala. Za 15 zl mi ja zdjeli i po halasie! Dzieki za pomoc Pozdrawiam i wesloych swiat.
  4. Ukryta w podwoziu :wink: Serio mnie to martwi, wolabym zeby to cos z wydecham a nie np z walem napedowym :cry: ale wydech na jalowym tez by dawal glos :|
  5. GP-T1000 opublikował(a) temat w E36
    Jak ruszam autem czy przy delikatnej zmianie biegow przy dodawaniu gazu w okolicach 1 tys obr slysze dziwny odglos jakby zza silnika, takie jakby chrobotanie, ale to jest tylko w okolicach tysiaca obr. i przy dodawaniu gazu. Jak mam na jalowym to tego nie ma. Wiec podejzewam ze ma to jakis zwiazek z przeniesieniem napedu bo na jalowym nic nie ma. Odglos mi przypomina odglos filtra storzkowego przy pozadnym kopnieciu w pedal gazu (ja nie mam storzka). Co to moze byc i czy jest to cos powaznego? Aha mam 318 is Coupe. Zreszta od paru dni wiec jestem troche przerazony ze juz na sam poczatek mi cos nie gra. Dzieki za odpowiedz.
  6. Chyba juz troche zapomniany temat i sie nie dowiem jak swoja beemke zabezpieczales :| Ale wyrazy wspolczucia, pamietam jak mi chcieli gwizdnac auto i je cale pokieraszowali i mylem zly nie ziemsko a nie umiem sobie wyobrazic co ty czujesz. Pozdrawiam
  7. A jakie mial zabezpieczenia jesli mozna wiedziec?
  8. http://maps.google.com/maps?ll=48.176733,11.558433&spn=0.005066,0.007308&t=k&hl=en He he sam znalazlem! Nie mam BMW ale jakby się dało to bym się ożenił!! Było mi dane pojeździć 120d suuuuuuper wszystkich bralem na DTŚ a na A4 do 210 km/h a gość z salonu ani słowa :-). no i jako pasazer M5 e39 super szkoda tylko ze zima mialem obiecane też wiosna ale nietety mondeo wjechalo w BMW a potem skrodziono je z parkingu ;-((((((

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.