Jak ruszam autem czy przy delikatnej zmianie biegow przy dodawaniu gazu w okolicach 1 tys obr slysze dziwny odglos jakby zza silnika, takie jakby chrobotanie, ale to jest tylko w okolicach tysiaca obr. i przy dodawaniu gazu. Jak mam na jalowym to tego nie ma. Wiec podejzewam ze ma to jakis zwiazek z przeniesieniem napedu bo na jalowym nic nie ma. Odglos mi przypomina odglos filtra storzkowego przy pozadnym kopnieciu w pedal gazu (ja nie mam storzka). Co to moze byc i czy jest to cos powaznego? Aha mam 318 is Coupe. Zreszta od paru dni wiec jestem troche przerazony ze juz na sam poczatek mi cos nie gra. Dzieki za odpowiedz.