Treść opublikowana przez Michal1444
-
(OBRAZ) POLSKI SOFT (Teksty i lektor) dla MK3
No wlasnie pojawilo sie to juz wczesniej - po wgraniu samych napisow wlasnie. Probowalem juz chyba z wszystkim softami i z polskim jezykiem i bez polskiego (oryginalne) i nie moge tego przywrocic.
-
(OBRAZ) POLSKI SOFT (Teksty i lektor) dla MK3
Pozmieniałem kolego wszystkie pliki tak jak pisales (wielkie dzieki na marginesie) i wszystko sie ladnie wgrało tzn. zrobilem swoja plyte zgodnie z pleceniami bo polskie napisy zrobilem sobie wczesniej a teraz dodalem jeszcze lektora. Pojawil sie natomiast taki problem ze pod przyciskiem INFO mam teraz tylko funkcje TP z która i tak nie moge nic zrobic a wczesniej byly tam ustawienia RDS, TP, TA i takie tam rzeczy. Czy da rade to jakos przywrocic? P.S. Jeszcze raz wielkie dzieki i szacuneczek dla ciebie kolego!!!!
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Czwarty byl uszkodzony. Tu masz nowy adresik ! http://rapidshare.com/files/138823028/ZDJECIA_Z_WAKACJI.part4.rar Kolega hass wrzucil tam poprawiony plik.
-
Brak Mocy
Ja swoja zregenerowalem za 300 zł i jest ok. Autko smiga jak nowe. Ten co regenerowal dal rok albo nawet dwa lata gwarancji na ta pompe.
-
Zawieszenie - jedna strona niżej stoi
Ja mialem to samo w swojej 523 z 98 roku. Problem zniknal jak zalozylem 4 sportowe spezyny tzn obnizylem auto.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
A podaj kolego dokladnego linka do tego postu to moze ja zakumam co i jak pozmieniac.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: Dzieki wielkie dobry człowieku.
-
Zmiana Splash Screen [MK4]
Sorki za pomyłke ale w sofcie v29 rowniez nie udalo mi sie go znalezc wiec chyba wam Panowie nie pomoge przy mk4.
-
Zmiana Splash Screen [MK4]
W sofcie V29 napewno bylo a w V31 nie sprawdzalem przyznam sie szczerze ale nie myslalem ze jest jakas roznica.
-
Zmiana Splash Screen [MK4]
Ten plik jest gdzies w folderze V_2
-
Wersja navi i softu
No róznica jest bo musisz najpierw wykonac obraz płyty programem mode2cdmaker. A co do MK4 to tam plik jezykowy jest w folderze V_2. Ja u siebie podmienilem w MK3 pliki w folderach Mk3\0103\BMWC01S\app_sw, Mk3\0116\BMWC01S\app_sw, Mk3\0127\BMWC01S\app_sw i smiga bez problemu.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Co do tych kłótni powyżej to potepiam takie zachowania. A jeśli kolego orlik uda ci sie w koncu pobrac tą mapke to bede wdzieczny za wrzucenie na rapida bo mi sie pobralo fake na donkeyu i dalej jestem z niczym hehe. Pozdrawiam.
-
Wersja navi i softu
A czym zrobiles płytke w mode2/form1? Bo jesli w Nero to nic dziwnego ze nie poszlo. Zerknij do wątku http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88508 tam kolega ShakeIt opisuje krok po kroku jak to zrobic. Mi sie udalo to zrobic dzieki temu wlasnie watkowi i uprzejmosci kolegi OSD. Jak bedziesz mial problem to odezwij sie na PW.
-
Wersja navi i softu
A co zmieniałes w tym sofcie kolego? I czy właściwie zrobiles płyte na MK3 bo to nie jest taka prosta sprawa - wiem bo to przerabiałem. Podaj adres to tego watku na którym sie opierałes to ci powiem czy masz szanse powodzenia.
-
Zmiana Splash Screen [MK4]
No cóż kolego w sumie tych folderów i plików nie ma tam az tak duzo wiec spokojnie mysle ze w koncu znajdziesz tymbardziej ze wiesz jak sie plik nazywa.
-
Jak nazywa się plik z LOGO powitalnym w V31 na MK3 i MK4 ???
Plik nazywa sie kolego usw_load i znajduje się tu Mk3\0116\BMWC01S\app_sw\usw_load w przypadku MK3 a gdzie przy MK4 to musisz poszukac. Edytujesz go programem navtweak a logo powitalne jest zapisane jako bitmap_014.gif w zakładce images. Te informacje powinny ci wystarczyc - Miłej zabawy!!!!!!!!!
-
Wersja navi i softu
Spróbuj wersje v27.1 (Alkohol 120%) z tego adresu http://gren.ru/navi%20OS%20software.html Jeśli masz MK3 to powinno ci sie zainstalowac. Innych softów nie polecam bo bedziesz musial je przerabiac zeby nie popsuc sobie navi.
-
trzeszczenie deski rozdzielczej.
Wiesz kolego ja mialem podobny problem w e39. tzn trzeszczala mi deska i ile ja sie tego naszukalem to szkoda gadac. Az pewnego razu spryskalem zawiasy maski wd40 i jak reka odjal ucichlo - widocznie sie przenosilo. Sprobuj moze poskutkuje.
-
530d webasto - podsumowanie.
I gdzies w okolicach 3miasta - najlepiej gdansk
-
523 a 520
Piszcie co chcecie na temat bajek ale ja przerobilem obydwa silniki w e39 i moze to tylko w moim przypadku ale po miescie 523 palila minimalnie mniej a na trasie minimalnie wiecej chociaz to tez od stylu jazdy zalezalo bo jak sie ta 520 cisnelo to tez potrafila spalic.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Moze i są z tym ze ciagnie sie juz trzeci dzien i mam zaledwie 25% a od poltora dnia stoi i nic nie pobiera. Jak wiesz kolego jak skorzystac z tego ftpa to napisz prosze skoro to nie tajemnica zadna.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
No to jeszcze powiedz jak sie dostac na tego ftpa bo ja przyznam sie szczerze ze pojecia nie mam!
-
523 a 520
Zdecydowanie polecam 523. Róznia sie pojemnością osiągami i spalaniem z tym ze wszystko na korzysc 523 bo i spalanie ma delikatnie mniejsze szczegolnie w miescie gdyz 520 to zamaly silnik do tego samochodu i mocno sie wysila. Zdecydowanie polecam 523 - mialem i naprawde to jest dobry silnik.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
No Panowie nie badzcie tacy!!!!!!!!!!!! Niech ktos wrzuci tą mapke jeszcze raz na rapida!!!!!!!!! Prosimy
-
Chciałbym obniżyć zawieszenie- fotka po zmianie - EIBACH
Kolego lucadore a napisz prosze jak sobie poradziles z odbojami na amorkach? Musiales je jakos skracac czy zostawiles oryginalne a jesli skrociles to o ile?