Treść opublikowana przez tresor
-
Co jest wart compact 1,8ti (140ps) na lpg ??
kumam, Dzieki.
-
Co jest wart compact 1,8ti (140ps) na lpg ??
Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że można do 328 założyć gaz II generacji,,, ja mam plastykowy kolektor, co bedzie jak strzeli???
-
bmw e38 czy audi a6 OPINIE ZA I PRZECIW
audi zajeżdża volkswagenem, a bmw to bmw, tak jak mercedes to mercedes.
-
Co jest wart compact 1,8ti (140ps) na lpg ??
bo chodzi o koszt instalacji gazowej.. (jakby ktoś sie zastanawiał nad sensem;))
-
Co jest wart compact 1,8ti (140ps) na lpg ??
Witam, prosze o opinie użytkowników cmpaktów e36 1,8ti na gazie II generacji, jaki jest kolektor? na co zwrócić uwage przy kupnie, kupowałbym w niemczech a w pl na gazik tani przerabiał;) Bo chce jeździć ciągle!!!! a nie raz kiedyś! :mrgreen: Pozdrawiam!
-
bmw e38 czy audi a6 OPINIE ZA I PRZECIW
Oczywiście, że bejca jest lepsza od audi, co to wogóle za pytania?? a e38 2,8 zbiera sie całkiem nieźle i napewno nie bedzie mniej paliło pomimo tego, że jest cięższym i bardziej luksusowym autem. Ja mam 2,8 w trójce i sporo wiem o silnikach 2,8 2,9 itd różnych marek, i żaden nie dorównuje 2,8 bmw czy to w spalaniu czy przyspieszeniu. Dla przykładu: golf IV 2,8 (niby nowy vr6) spala średnio o 2 litry więcej niż bmw trójka, która jest cięższa o prawie 200kg!!! co by tego było mało to bejca 328 ma 7,3s do 100kmh a vw kolo 8s. Pozdrawiam ekspertów hah :twisted2:
-
328,Czy to normalne, że sprzęgło chodzi tak ciężko..??
Moje ma 148 tys km, kobieta raczej nim nie jeździła, tak czy siak stukać w podłoge nie powinno.. :? Mam nadzieje, że moge jeszcze z 10-15 tys km zrobić.. a potem najwyżej wymiana sprzęgła, bo narazie kasy nie mam i czasu- obrona pracy mgr.. Czekam na kolejne opinie.. Pozdrawiam! aha ogólnie autko jak nowe, oprócz jednej rzeczy: -gałka od biegów była zniszczona, normalnie jakby ktoś niezrównoważony psychicznie ją używał... :?:
-
Czy można kupić instalacje princa bez montażu??
wiem, widzisz ja jeszcze studiuje i nie mam za dużo kasy.. :? ale niektórzy to kradą! bo naprawde są zajebiste nierówności społeczne! tyle uczciwych ludzi tyra za marne grosze, a niektórzy to nie wiedzą co z kasą robić, ale żeby dac podwyżki swoim pracownikom to już na to nie wpadną! :naughty:
-
Czy można kupić instalacje princa bez montażu??
mi przez myśl nie przeszło zakladnanie u "pana Stasia" Chciałem to montować w jakimś autoryzowanym warsztacie, który robił już to dziesiątki razy.. Zastanawia mnie ile oni mają marży na samej instalacji?? nie zdziwiło by mnie to jakby za instalke i założenie klient miał im zapłacić 5500zł a same komponenty kosztowały by np 3500zł, po doliczeniu 700zł za założenie to wychodzi 4200zł czyli już kradą 1300zł. To były hipotetyczne wyliczenia, tak sie zastanawiam, a co szkodzi Przedstawicielowi Princa na Polske sprzedać zwykłemu klientowi po cenie jaką płacą mu inni zwykli klienci- firmy, (albo kupić np w Niemczech itp) Może nawet z gwarancją dało by sie dogadać za dodatkowe 100zł.. i tak wychodziłoby duzo taniej.. Musze poprostu zadzwonić do tej firmy co podał JELITO i sie dowiedzieć, tylko że i tak w ciągu najbliższego miesiąca ja sobie gazu nie założe. Pozdro!
-
328,Czy to normalne, że sprzęgło chodzi tak ciężko..??
Witam, niedawno kupilem 328 i sprzęgło bardzo ciężko chodzi, w sumie jeździ sie fajnie ale chyba aż tak ciężko nie powinno być, w każdym razie kobieta by nie miała szans normalnie poprowadzić tego auta.. I jeszcze jedno- jak szybciej wbijam bieg to jest uderzenie w podłoge, szczególnie to odczuwalne jest jak sie siedzi na tylnej kanapie. Nie wiem czy nie powinienem sie tym zająć.. żeby nie zaszkodzić samochodowi.. :doh:
-
Obroty silnika, odcięcie?
da sie da:) ja chyba nigdy nie przekroczylem 5 tys , a przewaznie nie przekraczam 3,5 :) chociaż rozmawialem kiedyś z niemieckim mechanikiem bmw i mówił że bmki są sicher(pewne) jeżeli chodzi o obroty, że wszystkie silniki i tak bezpiecznie kręcą sie do 7-7,5 tys, ale mówił o niezużytych silnikach..
-
Czy można kupić instalacje princa bez montażu??
Dzięki.
-
Czy można kupić instalacje princa bez montażu??
Chodzi o to żeby kupić wszystkie urządzenia z instalki(nowe) i zamontować w dobrym warsztacie za jakieś 500-800zł bo tyle by pewnie kosztowało. I tak wyszło by taniej, czy Prince sprzedaje klientom indywidualnym?? Pozdr.
-
wrazenie po zalozeniu sekwencji DIEGO do 320i M50
fanie to przedstawileś, dobry pomysł miałeś z fotkami, pierwszy raz widzialem jak to wygląda na sześciocelindrowym silniku, dzisiaj nawet śniło mi sie że gaz mi zakładali.. Jak nazbieram 5 tys zł to zakładam, Podziel sie kolejnymi spostrzeżeniam i odnosnie buni za kilka kolejnych tysięcy km. Pozdro!
-
olej do skrzyni???
A czy jak kupiłem 3 miesiące temu e36 328 w Niemczech, to musze zmienić olej w skrzyni?? rok auta październik 96, przebieg-150tys km. Jeszcze jedno, jak wam chodzą skrzynie biegów? mi dosyć ciężko.. jeździ sie ok ale wydaje mi sie że powinna chodzić lżej.. Jak to jest? Pozdrawiam!
-
e36 328
:twisted2: :hand: sorry Mpower ;)
-
e36 328
Mam 328 i jak pierwszy dzień wziąłem ją na testy to był to chyba najszczęśliwszy dzień w mojej motoryzacyjnej karierze, bo auto kupowałem w ciemno i nie wiedzialem ile pali (jedynie info z netu) Sprawdzone u mnie spalanie 328 e36 : miasto- 11-12l trasa 7-9l , A ktoś wcześniej pisał coś o m pawer, to niech wie, że silniki M pawer to jest troche inna technologia.. (ale 328 już jest b. szybka.)
-
1,9tdi do e36 compact ??
Nie mogłem spać!!! ciągle myśle nad swapem, nie wiem czy np do compacta nie zainstalować 2.0 d od e46, ale to by była ekonomiczna furka i szybka!!!:) myśle, że z 8,9s mogłaby mieć.. :)
-
1,9tdi do e36 compact ??
jaka profanacja? ja mam 328 sedana, i zachciało mi sie jakiejś lekkiej zwinnej bmki, na z3 lub z4 mnie nie stać , więc compakt, ( 328 to i tak zostawiam na klasyka (moją niunie:)) Chciałbym ekonomicznej zwinnej bmki!!! Co z takim przeszczepem????
-
1,9tdi do e36 compact ??
Można zrobić taki przeszczep?Byłoby to technicznie trudne? jest sens?
-
ile mozna jeździć z błedem wyświetlanym na komputerze?
Czyli moge tak jeżdzić latami/? komp sie nie zmęczy?..., nie mam żadnego gongu a też moge uśpić kompa natychmiast wcisnieciem jednego przycisku. Z tymi pinami we wtyczkach do lamp już kombinowalismy z dwoma elektrykami i jest to cieżkawa sprawa.. Dziwnie są te światła podłączone w 328. Lampy oryginalne oczywiście zostawiłem i moge w każdej chwili założyć np na przegląd. :hand:
-
ile mozna jeździć z błedem wyświetlanym na komputerze?
Chodzi mi o błąd świateł tylnych, (pojawił sie odkąd założyłem lampy od mki) lampy dzialają ale oprócz przeciwmgielnych. Czy moge jeździć z tym błędem np rok albo dwa? :? Czy komputera to jakoś nie obciąża? Zawsze sie włącza kominukat przy włączeniu świateł. Pozdrawiam. :doh:
-
Poprzednicy waszych BMW..
1-cinqocento 900- milo wspominam:) 2- peugeot 106 s16 tunning Gutmana (135ps na 950kg wagi auta)- super fura!!! 3-golf IV 1,6 wersja Highline,- totalna zawiecha! a palił jak 328 4- BMW e36 328- Super Super fura!!!!!!!!!! (jak bmw to choraba to ja nie chce sie wyleczyć;)))
-
Jaką wykupić tv żeby oglądać wyścigi bmw??
a od przyszłego sezonu zacznie sie jeszcze dla BMW prawdziwy Sezon w Formule 1 :twisted2:
-
Jaką wykupić tv żeby oglądać wyścigi bmw??
kupie jakiś dekoder na canal+sport, tam ponoć są prawdziwe wyscigi:))) :twisted2: