Skocz do zawartości

arekt

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arekt

  1. arekt odpowiedział(a) na Colliber temat w E39
    a jest ktoś w Poznaniu lub okolicach, kto też się na tym zna i mógłby się podjąć przeprogramowania?
  2. arekt odpowiedział(a) na kufel99 temat w E60, E61
    Od niedawna mam e 39 touring. Pierwsze pełne tankowanie, zresetowanie BC i po 250 km wyłącznie po miescie (trasa: krotkie odcinki praca - dom, dom - praca) mam srednie 8,4. Ale jeżdżę na prawdę bardzo lekkim wciskaniem gazu, staram się, żeby zielone światło "otwierali" inni, bardziej płynna jazda - tak z ciekawości chciałem sprawdzić do ilu można zejść w mieście (oczywiści klimatronic włączony).
  3. arekt odpowiedział(a) na klocekkk temat w E39
    No właśnie mówili coś o odporowaniu i że to wpływa na trwałość, ale przy klmotronik to troche bezsensu, po to jest, żeby się nie przejmowć tylko nastawić temp. W manualnej to można było pstrykać w te i nazat...
  4. arekt odpowiedział(a) na klocekkk temat w E39
    a tak na marginesie, czy klimatronica trzeba wyłaczyć przed wyłączeniem silnika? W poprzednim aucie z manualną kliamtyzacją tak mi zalecali spece od klimy....
  5. arekt odpowiedział(a) na seba_e39 temat w E39
    Ja znalazlem na mobile.de. Szukaj prywatnych. Wszystkie place to najczesciej porazka. Postraja sie nawiazac kontkakt z kims bmw, zeby odplatnie po numerze vin sprawdzil ci historie auta. za ta kwote masz szanse. Ja za podobna kwote znalazlem golasa ale wykresy wtryskow z aso ksiazkowe, udukumentowany przebiego 129 tys km i jedyny wlasciciel. aha, spiesz sie, bo od poniedzialku urzad celny ma wyceniac auta wedlug eurotaxu a nie umowy. Przy tej pojemnsci i cenie moze byc juz znaczny koszt. Dzis w urzedzie celnym byl sajgon.... powodzenia w szukaniu. bardo dobry wybor, teraz byleby znalesc w porzadku egzemplarz. Chyba szuaklabym na poludniu Niemiec.
  6. Mam to samo z tym brakiem logo na ekranie i swieceniem sie czarbego ekranu. Zrobilem update ze starej wersji v 16.2 do v31. Czy ktos wie moze gdzie jest problem? Rozumiem, ze po otwarciu drzwi powinno byc na navi logo bmw... Navi to 16:9

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.