Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Jakby nie znaczek na kierownicy to bym nawet nie pamietal czy jade 120d czy firmowym transitem..
  2. Czy kokos ma jakas stronke internetową / ofertę ?? sorki za OT !
  3. Sam wpis "zamiana" zawsze skresla u mnie auto. Przewaznie zamiana jest wtedy gdy naprawde ciezko sprzedac jakiegos ulepa..
  4. Na zagranicznych forach pisza ze halogeny swieca beznadziejnie (czyli tak jak myslalem) i juz zaczynaja sie kombinacje z retrofitem..
  5. Sorry ale głupoty piszesz. Po pierwsze z włączonymi wszystkimi systemami w F20 to zacznie sie krecic tylko na calkowitym lodzie bo wtedy faktycznie juz nic nie pomaga. Na sniegu jak wdepniesz gaz w podloge to obroty nawet nie wzrosna za bardzo bo zaswieci sie zolta kontrolka i tyle. A wszystko i tak zalezy od zdrowego rozsadku bo nie widze zadnego problemu zeby w przednionapedowce zaciagnac reczny i tez poleciec w bande/do rowu / w inne auto / kraweznik..
  6. Wolalbym chyba poszukać jakiegoś ex-demo niż F20 bez ksenonu :|
  7. Szczerze mówiąc wcale nie potrzebuję tej deski o rozszerzonym zakresie i w życiu bym tego nie dokładał, wolę dodatki z performance albo AC Schnitzer. A wlasnie sobie ogarnalem na salesafter.eu zakupy bez VAT wiec powinno byc ok :mrgreen:
  8. Randall odpowiedział(a) na Iphone temat w F20, F21
    W F20 Mpakiet jest całkiem inna kierownica niż w F30 (która IMO jest dziwna).
  9. Jest taki podział i to osobny dla kierowcy i pasażera. Tylko wtedy już wyłącza się tryb "Auto". Wtedy sami sterujemy nawiewem i jego siłą. W trybie auto można regulować tylko siłę nawiewu (jak w każdym BMW chyba). W Idrive w F20 jeśli chodzi o klime to możemy tylko ustawić czy ma być słabsza w trybie ECO PRO i przewietrzanie wnętrza o określonej porze (ja nie mam webasta).
  10. Po co w f20 wchodzic do menu idrive skoro sile nawiewu mozna regulowac przyciskiem na panelu ? W idrive w ogole nie ma takich rzeczy w f20.
  11. Dawno nic nie pisalem a w zwiazku z tym ze zima kiedys sie skonczy mysle co by tu zmienic w jedyneczce :P Nie bardzo chce dokladac mpakiet, za to moja uwage przykula dokladka AC Schnitzer: http://tnij.org/uckf Wiadomo ze to kwestia gustu ale napiszcie jak Wam sie podoba ? Druga rzecz ktora mam w planach to pedaly i podstopnica performance, na salesafter wychodzi mi jakies 200eur a u dealera 1100 zl wiec wybor raczej prosty :D a moze ktos ma dojscia w ASO i chce pomoc :?: :)
  12. Randall odpowiedział(a) na anwod temat w F20, F21
    Przy 16" zimowych 7J ET wynosi 40 przy letnich 18" z przodu 7,5J ET wynosi 45 przy letnich 18" z tyłu 8J ET wynosi 52 tolerancji nie znam niestety, musialbys poszukac po zagranicznych forach albo poprostu przymierzyć.. Ale kiedyś jak szukałem info to żadne większe koła z E90 nie pasowały do 1er. Zależy też jaką masz szerokość tych felg.
  13. Randall odpowiedział(a) na anwod temat w F20, F21
    Jakie ET ?? Jesli takie jak w e90 to beda wystawac poza obrys..
  14. Randall odpowiedział(a) na mac_gregor temat w F20, F21
    Spalanie to napewno kwestia temperatur bo mi auto w zimie na tych conti 205 55 16 pali wiecej niz latem na 225 45 18 i 245 35 18 ;) ogolnie imo Conti to swietna opona, polecam ;)
  15. Montaż przedniego zderzaka też jest plug n play ? Czy trzeba wymieniać te wszystkie łapacze powietrza itp ?? Ktoś wie ?
  16. Przecież jest taka opcja. Masz na mysli 15km za 5000zl ? Jednak podziekuje.
  17. Też chętnie zrobiłbym program jeśli by nie zabrali gwarancji :norty:
  18. Generalnie tego typu drobne usterki typu cos brzeczy badz stuka mocno psuja frajde z posiadania nowego BMW, tym bardziej ze zdarzają się dość często a dzialania podejmowane przez ASO sa raczej z gatunku 'na odwal sie' a nie nastawione na docelowe rozpoznanie i rozwiazanie problemu ('cos tam wyregulowalismy, prosze pojezdzic i w razie czego ponownie sie umowic do serwisu'). W kontekscie takich drobiazgow mam wrazenie ze gwarancja w BMW w gruncie rzeczy na niewiele sie zdaje tym bardziej ze przy rozbieraniu tapicerki / plastykow jest spora szansa ze wiecej uszkodza niz naprawia... Sporo w tym racji, ja mam jeszcze lepiej bo kazda wizyta w ASO = 160km i pół dnia wyrwane z życia. Dlatego jak ostatnio dzwonili ze jest u nich jakis specjalista z warszawy i ze on tez chce posluchac tego stukania to odmówiłem i powiedziałem że nie mam jak przyjechać. Po świętach zostawiam auto, biorę Mini i mają to zrobić bo krew mnie zaleje :mad2:
  19. Jako wlasciciel 120d F20 w manualu mowie Wam wszystkim jeszcze raz TYLKO AUTOMAT :nienie: :nienie: :nienie:
  20. Hehe muszą robić wszystko po kolei zabierając Twój czas - nie rozumiem tej polityki :mad2: Wymianę książki też miałem :D Do stukania wracam po nowym roku bo nie ma sensu im dawać auta na święta - i tak nic nie zrobią :|
  21. Mini dostalem w cenie paliwa bo do ASO musze dojezdzac 80 km :? Sprawdzanie stuków skonczylo sie niczym - wymienili wszystkie kolki w plastikach tylnej klapy, wieszaki tlumika - stuka tak samo jak stukało. Do tygodnia mam czekac na odpowiedz centrali - jestem niemal w stu procentach pewien ze to amortyzator albo jego mocowanie. W niemczech podobne przypadki kończyły się wymianą amorów + mocowań. W sprawie radia podpowiedz im niech sie skontaktuja z AutoPremium w Świlczy k. Rzeszowa, że tam był taki przypadek i znają rozwiązanie - może to przyspieszy sprawe.
  22. Hehe widze ze nasze mody niemal identyczne :D Opony i dywaniki też :P Tez mam smaki na blackline z tylu tylko chcialbym je zobaczyc na zywo no i dostac jakas dobra cene. Mysle tez powaznie o podstopnicy i pedalach performance. Ten problem mialem od początku wszystko wymieszane, włączam piosenke np. Armina, slysze calkiem cos innego, a na wyswietlaczu jeszcze cos innego :mad2: Probowalem wszystkiego, robilem kilka razy update samodzielnie, robili w serwisie, kodowali cale auto po kilka razy, wszystko na marne. W koncu sprawa trafila do tzw. PUM-y czyli bazy ogolnoswiatowej BMW gdzie zapisywane sa nietypowe problemy i ich rozwiazania. Po miesiacu przyznano mi calkiem nowe radio i wymieniono w ramach gwarancji - od tego czasu (odpukać) wszystko działa poprawnie. U mnie ostatnio wyszła inna wada o ktorej piszą na zagranicznych forach - dziwne stukanie w tylnej części auta na małych nierównościach, jako że dostawałem już szału to jedyneczka została dzisiaj w serwisie a ja woże się Mini One :cool2:
  23. Mam 120d F20 i powiem jedno - nigdy wiecej manuala. Bierz automat zamiast Xdrive i kup dobre zimowki.
  24. A ja tam nie widzialem w tesco takich :( Pasują idealnie do czerwonych wstawek w fotelach, listwach i obszycia na kierownicy. Ale wiadomo że nie każdemu muszą się podobać.
  25. No to gratuluje napewno efekt przy Twoim kolorku bedzie jeszcze lepszy ;) ja niedlugo swoje chromowane pewnie oddam lakiernikowi i wystawie na allegro czarne bo chromowanych nie sprzedam nigdy ;) oczywiscie zaznacze w opisie i w cenie ze nie sa to oryginalnie czarne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.