Skocz do zawartości

Romanesku

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Romanesku

  1. Ja mam z twardym zawieszeniem sprzed liftu i jechałem kolegi x3 po lifcie .Komfort większy po lifcie ale prowadzenie zdecydowanie lepsze u mnie, zwłaszcza w zakrętach. Pzdr.
  2. Czy to jest opcja , czy każde e83 ma ale do aktywacji przez komputer? Pzdr.
  3. Dałem radę powoli nożykiem nawet bardzo sie nie porwała.U mnie rozpadło się jedno z dwóch plastikowych kółek na linkę.Nasadzilem linkę na metalowe kółko ktore zostało po tym plastikowym ale nie wiem czy bedzie działać .Chyba muszę kupic sam podnośnik i przełożyć silnik. Pzdr.
  4. Dzieki , największy problem mam z membraną nie chce sie odkleić i rwie się.Masz jakiś patent na odklejenie ? Pzdr.
  5. U mnie przy opuszczeniu szyby słychać chrzęst jakby coś mieliło .szybę musiałem zaklinować papierem w uszczelce zeby nie opadła, ale ponad 100/H słychać szum wiatru.klipsy sa tylko w boczkach czy są też jakieś ukryte ktore trzeba odpiąć najpierw? Pzdr.
  6. Napęd słychać przy zamykaniu ale pewnie urwała sie linka i nie działa.Czy rozbierać drzwi i próbować wymienić mechanizm samodzielnie ?Czy jest to skpomplikowanie i lepiej jechać z tym do warsztatu? Pzdr.
  7. Kolega podpial auto do kompa i na selective rotation były wartości na wolnym około 800 a po dodaniu gazu około 13032 i wykrzyknik.co to moze oznaczać ?http://img.tapatalk.com/d/14/05/28/y5uqamav.jpg Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Dzis 4 godziny jazdy i sie nie naladowal :(
  9. Romanesku odpowiedział(a) na Romanesku temat w X3 (E83)
    Wymienione filtry , pomogło.Syf był straszny
  10. Cały czas z nim jeżdzę , wziąłem drugi i z nim pojezdze zobaczę czy sie naładuje.
  11. Czasem z pilota nie zamyka sie centralny, chyba juz czas na wymianę baterii.Czy po wymianie nic sie nie rozkoduje?
  12. Romanesku odpowiedział(a) na Romanesku temat w X3 (E83)
    Filtry 2 lata temu zamieniałem , podejrzewam że to filtr paliwa.Jaki jest koszt czyszczenia egr?
  13. Romanesku odpowiedział(a) na Romanesku temat w X3 (E83)
    Moze na kompie cos wyjdzie, jeździ jakby miał mniej koni. Pzdr.
  14. Romanesku odpowiedział(a) na Romanesku temat w X3 (E83)
    Nie mam Pzdr.
  15. Romanesku opublikował(a) temat w X3 (E83)
    Od 2 miesięcy tankuje na Orlenie diesla i verve czasem.Auto jeździ jakby było zamulone tak od miesiąca ,wcześniej tankowaniem tylko na BP lub Statoil.Niewiem czy to wina paliwa czy moze na cos innego zwrócić uwagę. Pzdr.
  16. Polska -hiszpania max .obciazone auto po DE nawet 180/H reszta około 120-130/H wyszło 7.9l.Po mieście 8.5l Pzdr.
  17. Czym skutecznie i najłatwiej doczyścić? Pzdr.
  18. Ja mam 2004r sprawdzone i potwierdzone 135 tys Pzdr.
  19. Kiedyś jak stał 2 tyg. W zimie w mrozie po odpaleniu zaswiecila sie kontrolka 4x4 ale po,przejechaniu 1km zgasła.Reszta działała , ale wtedy akumulator był podpięty. Pzdr.
  20. Jestem zmuszony odpiąć sprawny akumulator na miesiąc na czas transportu auta.Czy po ponownym podpieciu nie będzie problemów z komputerem ,czy nic sie nie rozkoduje ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Wybieram sie za granice i potrzebuje kompletu żarówek. W instrukcji nie ma podanych wszystkich typów żarówek, do mijania i do dlugich juz kupiłem ale nie wiem jakie idą na kierunki i tył. Pzdr.
  22. A jak jest z głośnością i ze spalaniem na trasie z bagaznikiem dachowym?
  23. Potrzebny jest komputer , czy wystarczy jakaś kombinacja przycisków ? Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Było wiele razy !!
  24. U mnie elektryk podlaczyl gniazdo zapalniczki do zasilania radia i wypuścił w ten schowek na konsoli.Do navi starczy prądu , ale do urządzeń z większym poborem sie nie nadaje. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
  25. Zamierzam założyć i nie wiem czy po tym zabiegu potrzebne jest podpiecie do kompa czy sie obejdzie bez.(zakładający elektryk nie ma kompa do BMW) Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.