Treść opublikowana przez Romanesku
-
Twardosc zawieszenia BMW e83
Ja mam z twardym zawieszeniem sprzed liftu i jechałem kolegi x3 po lifcie .Komfort większy po lifcie ale prowadzenie zdecydowanie lepsze u mnie, zwłaszcza w zakrętach. Pzdr.
-
Oświetlenie drogi do domu
Czy to jest opcja , czy każde e83 ma ale do aktywacji przez komputer? Pzdr.
-
E83 lewa tylna szyba awaria mechanizmu
Dałem radę powoli nożykiem nawet bardzo sie nie porwała.U mnie rozpadło się jedno z dwóch plastikowych kółek na linkę.Nasadzilem linkę na metalowe kółko ktore zostało po tym plastikowym ale nie wiem czy bedzie działać .Chyba muszę kupic sam podnośnik i przełożyć silnik. Pzdr.
-
E83 lewa tylna szyba awaria mechanizmu
Dzieki , największy problem mam z membraną nie chce sie odkleić i rwie się.Masz jakiś patent na odklejenie ? Pzdr.
-
E83 lewa tylna szyba awaria mechanizmu
U mnie przy opuszczeniu szyby słychać chrzęst jakby coś mieliło .szybę musiałem zaklinować papierem w uszczelce zeby nie opadła, ale ponad 100/H słychać szum wiatru.klipsy sa tylko w boczkach czy są też jakieś ukryte ktore trzeba odpiąć najpierw? Pzdr.
-
E83 lewa tylna szyba awaria mechanizmu
Napęd słychać przy zamykaniu ale pewnie urwała sie linka i nie działa.Czy rozbierać drzwi i próbować wymienić mechanizm samodzielnie ?Czy jest to skpomplikowanie i lepiej jechać z tym do warsztatu? Pzdr.
-
Inpa
Kolega podpial auto do kompa i na selective rotation były wartości na wolnym około 800 a po dodaniu gazu około 13032 i wykrzyknik.co to moze oznaczać ?http://img.tapatalk.com/d/14/05/28/y5uqamav.jpg Sent from my iPhone using Tapatalk
-
2004 diesel 2.0d wymiana bateri w kluczyku
Dzis 4 godziny jazdy i sie nie naladowal :(
-
2.0d 2004 zamula
Wymienione filtry , pomogło.Syf był straszny
-
2004 diesel 2.0d wymiana bateri w kluczyku
Cały czas z nim jeżdzę , wziąłem drugi i z nim pojezdze zobaczę czy sie naładuje.
-
2004 diesel 2.0d wymiana bateri w kluczyku
Czasem z pilota nie zamyka sie centralny, chyba juz czas na wymianę baterii.Czy po wymianie nic sie nie rozkoduje?
-
2.0d 2004 zamula
Filtry 2 lata temu zamieniałem , podejrzewam że to filtr paliwa.Jaki jest koszt czyszczenia egr?
-
2.0d 2004 zamula
Moze na kompie cos wyjdzie, jeździ jakby miał mniej koni. Pzdr.
- 2.0d 2004 zamula
-
2.0d 2004 zamula
Od 2 miesięcy tankuje na Orlenie diesla i verve czasem.Auto jeździ jakby było zamulone tak od miesiąca ,wcześniej tankowaniem tylko na BP lub Statoil.Niewiem czy to wina paliwa czy moze na cos innego zwrócić uwagę. Pzdr.
-
Jakie najmiejsze spalanie 2,0 D osiagneliscie w X3 manual ?
Polska -hiszpania max .obciazone auto po DE nawet 180/H reszta około 120-130/H wyszło 7.9l.Po mieście 8.5l Pzdr.
-
Alufelgi mocno zabrudzone pyłem z klocków hamulcowych.
Czym skutecznie i najłatwiej doczyścić? Pzdr.
-
Zakup X3 3.0 D 204 KM, 2004 r, Użytkownicy pomóżcie
Ja mam 2004r sprawdzone i potwierdzone 135 tys Pzdr.
-
Akumulator w E83 2004 r 2.0D
Kiedyś jak stał 2 tyg. W zimie w mrozie po odpaleniu zaswiecila sie kontrolka 4x4 ale po,przejechaniu 1km zgasła.Reszta działała , ale wtedy akumulator był podpięty. Pzdr.
-
Akumulator w E83 2004 r 2.0D
Jestem zmuszony odpiąć sprawny akumulator na miesiąc na czas transportu auta.Czy po ponownym podpieciu nie będzie problemów z komputerem ,czy nic sie nie rozkoduje ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Żarówki do e83 , nie ksenon
Wybieram sie za granice i potrzebuje kompletu żarówek. W instrukcji nie ma podanych wszystkich typów żarówek, do mijania i do dlugich juz kupiłem ale nie wiem jakie idą na kierunki i tył. Pzdr.
-
Bagażnik na relingi BMW X3
A jak jest z głośnością i ze spalaniem na trasie z bagaznikiem dachowym?
-
E83 2004 r kasowanie inspekcji
Potrzebny jest komputer , czy wystarczy jakaś kombinacja przycisków ? Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Było wiele razy !!
-
Uniwersalne gniazdko zapalniczki
U mnie elektryk podlaczyl gniazdo zapalniczki do zasilania radia i wypuścił w ten schowek na konsoli.Do navi starczy prądu , ale do urządzeń z większym poborem sie nie nadaje. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
X83 ukryty wyłącznik,zaplonu
Zamierzam założyć i nie wiem czy po tym zabiegu potrzebne jest podpiecie do kompa czy sie obejdzie bez.(zakładający elektryk nie ma kompa do BMW) Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk