Treść opublikowana przez Romanesku
-
X83 nie otwierają sie drzwi od środka z tylu
Działa! Wielkie dzięki
-
X83 nie otwierają sie drzwi od środka z tylu
Z lewej od pasażera.Czy to moze jest jakaś opcja w kompie po to zeby np.dziecko nie wysiadlo od strony ulicy, czy usterka? Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Akumulator doladowanie e83 2.0d
Już sie naładował, trwało to około 6 godzin. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Uchwyty przesuwane do szyn w bagażniku e83
Czy mozna gdzieś dokupić osobno części jak w tytule?Mam szyny w bagazniku,a na nich 4 uchwyty na stałe, widziałem w innej e83 takie przesuwane na szynie dodatkowe uchwyty. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Akumulator doladowanie e83 2.0d
Ile orientacyjnie wynosi czas ładowania akumulatora?Aku i prostownik na zdjęciach. http://img.tapatalk.com/d/13/01/20/ju8ubupu.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/01/20/nymu4u8e.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/01/20/za8abery.jpg Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Akumulator doladowanie e83 2.0d
Porsche tak doladowywalem w zimę i było ok.Bmw nie miałem okazji ale teraz zapodam tak samo . Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Akumulator doladowanie e83 2.0d
Tydzień samochód nie jeździł i chciałbym podładować akumulator.Czy mogę podładować bez wypinania z auta? Mam elektroniczny prostownik. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?
Ja mam chyba ubogą wersje welcome light , po odblokowanu alarmu z pilota zapala się tylko oświetlenie wewnętrzne. :o
-
Awaryjność x3 2.0d
Moje 12.2004 122 000 tys. wymiana przy 114 000 klocki tył,przeciekajacy przewód chłodzenia za 130 zł,oleje i tyle. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Wymiana filtra paliwa
Kiedy zaleca sie wymianę filtra paliwa w 2.0 d? Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk viewtopic.php?f=86&t=191023
-
Dziwny odgłos przy zwiększaniu obrotów w 2.0 d
Może ten problem czesciej utrzymuje sie w autach z większym przebiegiem,ja mam teraz 120 tys. Potwierdzone w aso. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
Dziwny odgłos przy zwiększaniu obrotów w 2.0 d
Olej wymieniony , dziwny odgłos zniknął. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
2.0 d bierze płyn chlodzacy
Koszt węża 130 zł, już wymieniony.Stary na foto puszczał na mocowaniach. http://img.tapatalk.com/d/12/12/16/ba4ubaga.jpg Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
X3 2,0d 177km. Opinie
To zależy jak obciążony jeździsz , proponuje ściągnąć sobie instrukcje ,tam masz odpowiedzi na wiele pytań :)
-
X3 2,0d 177km. Opinie
Jeśli ktoś dużo jeździ zwłaszcza w długie trasy , to rozsądnie będzie wybrać zimówki ,natomiast po mieście na głównych drogach , na krótkich trasach po drogach głównych wystarczająca będzie dobra opona całoroczna.
-
X3 2,0d 177km. Opinie
Co do opon to ja jeżdżę na calorocznych i nie ma problemu pod warunkiem ze sa z gornej polki, no chyba ze chcesz jeździć w głębokim śniegu.
-
2.0 d bierze płyn chlodzacy
U mnie to nie pompa, jak mechanik założył dodatkowe opaski na węża 2 dni było ok, i teraz znów cieknie.Musze kupić oryginalny wężyk i zmienic, puszcza na fabrycznych zaciskach.
-
Dziwny odgłos przy zwiększaniu obrotów w 2.0 d
Będę wymieniał ten olej , czy trzeba kupić coś jeszcze oprócz oleju jak np.filtr, uszczelkę?Czy ten nowy olej pasuje do 2.0d 2004 ?
-
Dziwny odgłos przy zwiększaniu obrotów w 2.0 d
Mechanik twierdzi ze trzeba wymienić olej dyferencjalu :CASTROL OLEJ PRZEKŁADNIOWY SAF-XJ i powinno ustąpić.Czy to jest właśnie ten olej w tylnym moście? Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
2.0 d bierze płyn chlodzacy
Wyciek znajdował sie na wężyku chyba pod oryginalnymi obejmami , mechanik dodał dodatkowe obejmy i teraz zobaczymy czy kapie. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
2.0 d bierze płyn chlodzacy
W czwartek jadę do mechanika, zobaczę co Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
2.0 d bierze płyn chlodzacy
A jednak jest plama pod autem i nie jest to olej, gdzieś ucieka płyn. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
X3 e83 rysa na klapie pomocy!
Faktycznie , problem był po stronie aplikacji Tapatalk. Z www można odpowiadać na temat. Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
X3 e83 rysa na klapie pomocy!
Dzięki, zapytałem na Priv.Postu do zakończonego tematu nie mogę dodać :( Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk
-
X3 e83 rysa na klapie pomocy!
Niestety tam nie można dodawać postów Wyslane z mojego iPada przy użyciu Tapatalk