Treść opublikowana przez michal23
-
problem z porannym odpalaniek
ja bym zobaczyl jeszcze przepływomierz ewentualnie moze byc jakis bład koma
-
problem z biegami
przeplywomierz mam taki http://moto.allegro.pl/item450122121_przeplywomierz_bmw_e32_730_e34_bosch_0280203027.html poprostu jade sobie jest tak jeden dwa trzy a potem 3 idzie np do konca obotow i juz odcina nie wskakuje na 4
-
oryginalny subwoofer do E39 sedan? TAk czy nie?
po pierwsze musi isc wzmacniacz i wsztkie glosniki podpiac pod niego i zsobaczyc jakosc dzwieku powinna sie poprawic i bas tez poniewaz radjo nie ma sily pociagnac lepszych glosnikow a propo skrzynie najlepiej sobie kupic jakas nie duza bo te orginalne to kaszana slabe a tak bedzie dobry bas
-
Brak wyjścia na zmieniarkę ?! Pomocy!
widocznie ktos zmienil radjo
-
ŁADOWANIE AKUMULATORA.
moze szczotki na alternatoze sie skonczyly albo basek jest za luzny
-
Gaśnie wyświetlacz radia
poprostu cos nie styka musisz zobaczyc zasilanie ewentualnie wymienic tasme z ukladu radia do panela
-
Brak dźwięku. POMOCY!!!!
moze byc wzmacniacz a raczej koncowka mocy ewentualnie sprawdz czy cos sie nie odlaczylo od radja bo nieraz tak bywa
-
Nowy problem, dziwny dosyc z paliwem....Proszę o pomoc
moze byc centralka nie zamyka dojscia gazu a zarazem nie otwiera wtryskow podjedz do gazownika on ci to sprawdzi nie powinien skasowac wiecej niz 50 zl
-
Strzela na benzynie i na gazie sekw. na zimnym silniku
po pierwsze jak sie przestawi rozrzad to auto zapali!! po drugie jak sie przestawi to polamie kowadelka ale auto nadal bedzie chodzic ja raczej tez bym stawial i poszukal moze gdzies jest cos rozszczelnione i bierze lewe powietrze
-
Czy to przepływomierz
sluchaj po pierwsze jaki masz ten przeplywomiez?? mo jezeli elektroniczny to napewno go sie nie myje a po za tym nie powinien miec wplywu na przyspieszenie a jaka masz skrzynie automata?? jeeli jedziesz na automacie rowno na najwyzszym biegu to musisz mocniej przycisnac by skrzynia zredukowala biegi
-
problem z biegami
witam mam bmw e32 735 automat wymienilem olej i filtr poniewaz jest nastepujacy problem po odpaleniu wszytko chodzi okey podczas jazdy biegi do 3 wchodza dobrze i natym koniec nie wchodzi 4 bieg co moze byc przyczyna?? slyszalem ze moze to byc sterownik skrzyni czy to mozliwe??
- stozek
-
Instalacja audio do radia z ekranem
da rade tylko musisz sie znac na kablach bo bez tego ani rusz kazdy lepszy serwis car audio c to podlonczy tylko ze cie wykasuja swoje to nie jest trudne wystarczy troche znajomosci elektroniki
-
Chcę Lepsze Brzmienie w 750il
dal bym ale to za pare dni bo nie mam teraz czym
-
Zmieniarka już druga i też nie działa pomocy ..
a najlepiej wywal ta zmieniarke bo one zawsze sie psuja albo przerywaja kup sobie radjo na mp3
-
Chcę Lepsze Brzmienie w 750il
miedzy drzwiami a blotnikiem idzie plaski gumowy tunel w ktorym sa kable go mozna odkrecic i puscilem kable tamtedy ze nic nie widac pozdrawiam
-
ELEKTRYKA Problem z radiem
tak samemu na komputerze jest tam taka opcja ale nie pamietam jak sie nazywa
-
Jakie radio do BMW?Ciężki wybór
najwazniesze by to radio mialo dobre wyjscie na wzmachol najlepiej 3x chincz bo potem sie okaze ze chcesz cos podlonczyc a tu [BAD] bo nie ma jak i zaczynaja sie przerobki i by mialo odzielne sterowanie skrzynia i to najlebiej bedzie pioneer bo jak wyzej juz pisza jedna z najlepszych marek a do tego malo awaryjna
-
Chcę Lepsze Brzmienie w 750il
panowie jak sie pomysli to wszystko i wszedzie idzie wlozyc!!! ja do swojej siudemy wsadzilem 16 na systemie w drzwi i nic nie szpeci do tego mam pioneerka wysokiej jakosci 4 glosniki w orginalnych zabudowach z czego z tylu terz 16 i skrzynie i wszytko jest na wzmacholu calos infinity jbl... takze wystarczy troszeczke pomyslec:)
-
ELEKTRYKA Problem z radiem
to nie koniecznie musi byc problem moze radio jest podpiete pod komputer a na komputerze mozesz sobie ustawic kazda predkos a po przekroczeniu jej wyskakuje komunikat ze przekroczyles predkosc moze u ciebie radio cie informuje
-
Tryb serwisowy skrzyni
ewentualnie masz malo oleju w skrzyni
-
Instalacja audio do radia z ekranem
witam nie wiem czy dokupiles wzmacniacz ale jesli nie to musisz stare orginalne kostki usunac i powpinac sie w nowe wzaleznosci od radia masz tam czerwony kabel to jest pradowy i zulty razem z nim podpinasz to jest pamiec wewnetrza radia masa do czarego a reszta to juz tylko glosniki chyba ze masz wysuwana elektrycznie antene to musisz podpiac sterowanie ze po wlonczeniu radia antenka sie wysunie
- chlodnica
- wydech
-
wydech
witam panowie posiadam bmw e32 735i w automacie zastanawiam sie nad zalozeniem sportowego wydechu ale nie wiem jak bedzie chodzil w automacie i jak zrobic najlepiec czy caly przelotowy z koncowka czy typowy koncowy sportowy wydeszek prosze przedstawcie swoje koncepcje moze juz ktos montowal i podzieli sie uwagami pozdrawiam