Treść opublikowana przez speedofsound
-
RABATY
Te 14% na g60 jest z marszu teraz? Tak przy okazji, czy ktoś się może orientuje ile można dostać na SQ8 po lifcie do produkcji (na starcie zaproponowali mi 12,5%). Ile jest realne?
-
Nowa 5 G60/G61
Do konfiguratora w Polsce weszło 550ex. Choć g60 nie jest już na topie moich rozważań, to warto się chyba przyjrzeć.
-
Nowa 5 G60/G61
Jest coś w tym co piszesz, ale akurat w nowej 7 i 5 ten ekran jest fajnie wkomponowany. Co innego w modelach, gdzie dołożyli go przy okazji liftu - x5 czy 3.
-
Nowa 5 G60/G61
Czy MB potwierdził ten silnik dla Europy?
-
Nowa 5 G60/G61
Tak, to jest ta okazja, samochód jeździ po dealerach. Jutro idę zobaczyć nowego Cayenne. Suv chodził mi po głowie, ale x5 i x6 nie przypadło mi do gustu.
-
Nowa 5 G60/G61
Wewnątrz samochód robi dobre wrażenie, przede wszystkim jest nowocześnie. Widać, że jest to spójna konstrukcja i pomysł, a nie tylko dołożony duży ekran. Pomimo zmian, można powiedzieć, że kierowca BMW będzie się tutaj czuł jak u siebie. Z ciekawostek, to roleta szklanego dachu zwija się z kierunku do przedniej szyby, czyli najpierw robi się jasno na tylnych siedzeniach. Samochód w salonie miał mpakiet i on też wygląda bardzo korzystnie. Na minus brak nadal adaptive drive, ale to może się zmienić. Więcej informacji o nowych wersjach we wrześniu...
-
Nowa 5 G60/G61
Kilka zdjęć z BMW Welt. Wersja M z lakierem matowym wygląda bardzo dobrze, ta luxury wygląda hmm... oryginalnie 😉
-
Nowa 5 G60/G61
W końcu cos pozytywnego 🙂 Ja jadę jutro do Monachium i pewnie wpadnę do BMW Welt, a w czwartek idę na pokaz we Wrocławiu.
-
g30 545e xdrive - czy są tutaj użytkownicy?
W g60 nie ma tego problemu, wszystkie wersje mają 490l pojemności. Baterie nie są tylko "pod bagażnikiem", ale w podłodze. Zasięg na bateriach podwojony.
-
g30 545e xdrive - czy są tutaj użytkownicy?
Jeśli są na forum użytkownicy tego modelu, proszę o opinie na jego temat. Plusy, minusy. Spalinowe g30 znam, ale interesują mnie elementy charakterystyczne dla jazdy tą hybrydą. Czy przy przełączeniu napędów jeździ płynnie, jak się prowadzi i hamuje przy takiej masie itp. Czytałem testy prasowe, ale może jak ktoś pojeździł dłużej, to ma jakieś ciekawsze przemyślenia (i jest w 100% obiektywny). Polityka silnikowa BMW zmusza do rozważenia g60 w hybrydzie 550e xdrive. Na papierze wygląda interesująco. Zakładam, że będzie nie gorsze niż g30 z podobnym napędem. Jeśli kupię, to bez jazdy próbnej, wówczas jest szansa na odbiór samochodu w marcu 2024).
-
Nowa 5 G60/G61
"Jak ktoś czekał na g60" to co teraz sobie kupi? Jestem bardzo ciekawy Waszych wyborów. Zacznę od siebie. Kompletnie nie mam pojęcia, bo byłem w 100% nastawiony na g60 540ix 🤪
-
Nowa 5 G60/G61
Dla mnie ten samochód w wersji innej niż 540 ix nie ma sensu. Wersja z tym silnikiem i hybrydą ma chyba tylko sens gdy jest możliwość ładowania na miejscu parkingowym. Do tego masa z +200 kg? Chyba muszę zmienić markę 😔
-
Nowa 5 G60/G61
Ta, przy e60 był entuzjazm. Przy każdym nowym modelu są różne opinie, ale koniec końców jest tak e60
-
Nowa 5 G60/G61
Skąd takie info? Z tego co bowiem widze w Europie nie będzie ani 530i ani 540i. Tylko 520i/520d, hybrydki i elektryki: https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0416261EN/the-new-bmw-5-series-sedan Z bimmerpost, ale masz rację, to może dotyczyć wyłącznie rynku USA.
-
Nowa 5 G60/G61
Nowocześnie jak na 5. Mi się podoba. Najkorzystniej wygląda na filmach, zakładam, że na żywo będzie jeszcze lepiej. W środku bez niespodzianki w stosunku do zapowiedzi, na duży plus pełny szklany dach. Z tego co widzę, to wersje 530i/530ix nie przytyły, więc można spodziewać się, że wzmocnione 540ix (375KM?) będzie sobie radzić. Produkcja 540ix od listopada.
-
Nowa 5 G60/G61
Robi się gorąco :wink:
-
Nowa 5 G60/G61
Agresywnie :8)
-
Nowa 5 G60/G61
I super. Nie chcę nikogo drażnić, ale po 5 latach z g30 czekam na g60 jak na zbawienie. Bardzo poważnie myślałem o g30 po lificie, z dużo większym silnikiem, ale to byłaby jednak zbyt mała różnica w stosunku do tego co mam obecnie. Do tego możliwe braki w wyposażeniu. Najgorsze byłoby jednak jeżdżenie starszym modelem za pół roku.
-
Nowa 5 G60/G61
Faktycznie, odbiór koniec października, ale na razie tylko 520d, 520i oraz elektryki.
-
Nowa 5 G60/G61
a u nas?
-
Nowa 5 G60/G61
Wiadomo, że to dno i nikt tego nie kupi, ale jest nowy teaser frontu (grill z led obwódką jak w nowej E klasie oraz potwierdzenie kształtu świateł dziennych) - https://www.instagram.com/reel/CrxuHc5KlbQ/?utm_source=ig_web_button_share_sheet i ciekawostka, przez chwilę (błąd?) był dostępny teaser kokpitu i wygląda na to, że idzie w stronę nowej 7 edit, pełny teaser jest tutaj: https://www.instagram.com/reel/CrxuHLTK15n/?utm_source=ig_web_copy_link Jak dla mnie obiecujące.
-
Nowa 5 G60/G61
- Nowa 5 G60/G61
Film z pokazem możliwości interfejsu 8.5, który będzie w g60- Nowa 5 G60/G61
lampy chyba już widać...- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
m5 ze stoku już z rabatami blisko 20%. :shock: - Nowa 5 G60/G61
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.