Treść opublikowana przez pawel_86
-
Gniazdo OBD duże
witam, czy ktoś mogł by napisać albo wrzucic jakis schemat duzego gniazda OBD? ktory pin jest do czego? nigdzie nie moge tego znalezc dzieki
-
problem z abs
ostatnio wymieniałem czujnik absu i musze powiedziec ze zebatka jest zabezpieczona zeby sie nie brudzila, ale mimo wszystko kurzy sie mocno bez rozbierania calej piasty chyba sie nie da do niej dostac
-
Zawieszenie M-technic
na wyposazeniu mam opcje zawieszenie M, to znaczy ze nic z niego nie zostalo po zmianie na gwintowane?
-
Zawieszenie M-technic
http://images35.fotosik.pl/27/09d66396d2ece746m.jpg oto sekret regulacji - można podkręcić nakrętke na ktorej opiera sie spręzyna - banał twoja beemka patrzac na zdjecie stoi troche wyzej niz moja - musialo sie to jakos robic pozdrawiam
-
co myslicie o takim czymś ? :)
poprawi ci sie jedynie samopoczucie po zainstalowaniu tego chłamu
-
czujnik abs tył
czujnik absu zlicza obroty koła a te są porównywane miedzy sobą przez esp - tak mi sie przynajmniej wydaje a gdzie siedzi to pudełko z kostką? czy ty nie mowisz o czujniku zuzycia klockow?
-
czujnik abs tył
witam, byłem ostatnio w warsztacie gdzie w związku ze sporadycznie zapalającą sie kontrolką asc zdiagnozowali mi, że czujnik absu w prawym tylnym kole jest do wymiany. z tąd moje pytanie: ile może kosztować wymiana takiego czujnika wraz z samym czujnikiem? w warsztacie powiedzieli mi ze kolo 300 zł (!!!). a moze ktos robil to sam? dzieki za pomoc
-
[E36] seryjne głośniki
jakie są seryjnie montowane głośniki w E36 z przodu ze standartowym systemem audio? w kombi z tyłu są 130 [mm] a z przodu? moze 100 [mm]? dzieki
-
czy pokrestlo swiatel mijania ma podswietlenie?
sprawa w tym temacie wyglada troche inaczej: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44191 w pozniejszych wersjach cos sie zmienilo? konieczne jest odłączanie masy od aku? jakie ozaczenie ma taka zarówka? ciezko bedzie dostac wiedzac tylko ze ma 1,5V
-
Philips Blue Vision - opinie uzytkownikow?
to chyba mocno na wyrost powiedziane tak jak pisalem - poki co 6 miesiecy bez przepalonej zarowki (przy ok 22 tys. km /rok) ja bym je chetnie zalozyl do swojej beemki ale szkoda mi kasy - lepiej zalać :8)
-
Domykanie szyb w e36 coupe
jak sprawdzić czy jest moduł komfortu? jesli mam wszystkie szyby elektryczne to powinien byc?
-
Postojowki
http://images49.fotosik.pl/25/efeee8e48b323318m.jpg jak kupiłem postojówki na allegro od użytkownika www_ledy_pl i polecam taka jest rzeczywista różnica w świeceniu koszt: ok. 3 zł za sztuke osobiście polecił bym droższe (ok 11 zł) ale mające kąt świecenia 180 stopni - będą lepiej wypełniać światłem reflektor jak zwykla żarówka bo ta za 3 zeta świeci do przodu
-
Philips Blue Vision - opinie uzytkownikow?
ja takie żarówki założyłem do mercedesa B-klasy (soczewki) i jestem bardzo zadowolony. w porównaniu do zyklych żarówek philipsa dużo lepiej oświetlają drogę. patrzac z daleka lub pod pewnym kątem troche przypominąją ksenon ale tez bez przesady - nie wyglądają wieśniacko jak zenony z allegro. podsumowując: świecą bardzo dobrze, ale sa cholernie drogie. nie wiem jak z długowiecznością, bo jeszcze sie nie przepaliły - mam je pół roku ciągłej jazdy na swiatlach ja bym polecał
-
Zawieszenie M-technic
witam, mam takie pytanie odnośnie zawieszenia - wiem, że jest możliwość regulacji (mam nawet klucz do tego), ale nie orientuje się gdzie się to robi? sprawdzalem w kielichach (z przodu) ale wydaje sie ze to nie tu. moze na samym amortyzatorze jest opcja? prosze doświadczonych o pomoc w tej sprawie dzieki pozdrawiam
-
pytanie o bagnet
witam, moze wyda się to dosyc glupim pytaniem, ale ja po przeszukaniu forum i przeczytaniu intrukcji nie wiem w jakim przedziale na bagnecie powinien znajdowac sie poziom oleju. moze byl by ktos tak mily i zaznaczyl to na ponizszym rysunku. jak widac nie ma na bagnecie zaznaczonego poziomu min i max. dzieki i pozdrawiam %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images23.fotosik.pl/256/0842afb89bf80f78.jpg
-
Lampka w schowku [foto] + żarówka STOP
witam, mam pytanie odnośnie lampki w schowku na rękawiczki: czy cała obudowa jest taka sama jak obudowa lampek do makijażu? wiem napewno, że żarówki mają inną moc - ta w schowku ma 5W a do makijażu 10W. u mnie ktoś w całości pozbył się tej obudowy ze schowka i schciałem to uzupełnić. załączam dla porónania zdjęcie obudowy lamki do makijażu: http://images31.fotosik.pl/324/873eba73088adb29m.jpg dodatkowo mam pytanie o żarówki światła STOP w touringu: gdzie mozna dostać żarówkę 3W? ja nigdzie nie mogłem znaleźć. dzieki za pomoc i pozdrawiam
-
E36 wyposażenie
dzieki za odpowiedzi i sory za nie ten dzial jeszcze mam jedno takie pytanie - ile kluczyków powinienem dostac od poprzedniego wlasciciela? na niekotrych aukcjach jest napisane ze komplet dwóch, na innych ze komplet to trzy klucze; i czymś one sie róznia czy wszystkie takie same?
-
E36 wyposażenie
witam mam takie pytanie dotyczące wyposażenia w E36 czy regulacja kolumny kierowniczej była wyposażeniem dodatkowym? czy moze po FL był to standart? i czy jest ona regulowana w dwóch płaszczyznach czy tylko na wysokość? i jeszcze pytanie o regulacje wysokosci fotela - czy we wszystkich wersjach jest? ostatnio na allegro widzialem kilka sztuk E36 opatrzonych w opisie 'comfort edition' i stad moje pytania o te elementy. sa moze jeszcze jakies szczegoly wplywajace na komfort na ktore warto zwrocic uwage? NIE TEN DZIAŁ! "Seria 3" ciężko zauważyć?! Przenoszę. Mod dzieki za odpowiedz