Treść opublikowana przez Rafał525
-
brak mocy w 525tds
Nie wszystkie biegi są.Właśnie byłem sie przejechać.Dławi sie jak cholera a po załączeniu turbo jedzie normalnie.Tak jak by dostawał za dużo powietrza.
-
brak mocy w 525tds
Siemka-mój tds coś zaczął zamulać.Stoje na światłach i wciskam gaz, zaczynam ruszać i słysze buuuuuuuuuuu(tak jak by sie bławił) i jak turbo załapie to wtedy jakoś jedzie.Nie zawsze jest to buuuu ale przeważnie.Wydaje mi sie że sie dławi.Ale dla czego???Dodam ze to automat-Prosze o pomoc Jest to 525 tds 94r.
- Zakup 750
- Zakup 750
-
Zakup 750
Cześć.Mam okazje kupić 750 z 2000.rAutko jest w idealnym stanie,Przebieg 140 000km udokumentowany.Cena tego auta to 16 000tyś. euro.Pytanie moje brzmi,jakie ten samochód ma wady poza tym że puszczają uszczelki pod kolektorem ssącym.Jaki jest komfort jazdy.Koszta utrzymania no i to paliwo,ale mimo wszystko chce kupić tą bunie.Prosze o pomoc :modlitwa: Pozdrawiam
- wisko
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Cześć-ja powiem tyle, że miałem ten sam problem i okazało się że sprzęgiełka w skrzyni były spalone.Po małym remoncie bunia śmiga jak nowa.
-
Katalizator
Cześć.Posiadam 525 tds i zastanawiam sie nad zlikwidowaniem katalizatora,bo przypuszczam że jest zapchany.Pytanie moje czy nic sie nie stanie jak go usune.Czy będzie dymić czy nie?Pozdrawiam
-
Zmiana skrzyni
Cześć-jestem posiadaczem E34 525TDS na automacie. Mam dosyć tej automatycznej skrzyni.Pytanie brzmi,czy jest możliwość zamontowania manuala?Wiem że to są koszty ale chce to zrobić za wszelką cenę.Powiedzcie mi coś na ten temat.Pozdrawiam.
-
Dziwnie odpala
Swieczki były boscha.Sprawdzałem i prąd jest na wszystkich kablach.A co do odpalania to było wszystko dobrze jak go kupiłem,a to było 3 lata temu.Poza tym wielkich problemów nie mam z odpalaniem.Tylko czysta ciekawość bo zdaje mi sie to dziwne.
-
Dziwnie odpala
Widze że kolega z Sopotu jest-ja mieszkam kawałek za Gdańskiem,a co do tych bombelków to sprawdzałem i nic nie ma.Ktoś mi powiedział że to drobna awaria elektroniki.Ale dzięki.Pozdro.
-
Dziwnie odpala
Kiedyś w mrozie odpalał za pierwszym razem, dla tego sie pytam co sie dzieje.A teraz jak jest -2 stopnie to musze dwa razy podgrzać świece i wtedy odpali ,ale przez pare sekund chodzi nie równo.
-
Dziwnie odpala
Cześć jestem posiadaczem 525 tds.Rano jak odpalam auto musze dwe razy podgrzać świece,bo inaczej nie odpali.Dodam tylko że świece wszystkie mam nowe.Czy ma to jakiś związek z pompom wtryskowom?
-
730 nie chce zapalic
A na benzynie co sie dzieje?
-
M3 jaka skrzynia
Cześć-mam pytanie ,jaka skrzynia była by najlepsza do M3 e36 z98r,manual czy ta SMG(podobno szarpie)podobno SMG też sie psują często.
- Kompresja
-
Problem z zawieszeniem
Cześć. Kupiłem BMW525 tds e34 94r i non stop zżera mi dwie tylne opony.Gołym okiem widać że koła stoją pod kontem.Oponki zdzierają się od strony wewnętrznej.Co morze być przyczyną tego zjawiska?Czy jest jakaś regulacja na wahaczach??Prosze o pomoc-Pozdrawiam
-
740 czy 750
Cześć-mam pytanko,która Bemka jast lepsza 74,4e38 czy 750 e38oczywiście benzyna-słyszałem o wielu wadach na temat 750.
-
nowe światła
Całe klosze kupiłem nowe Boscha i mam cały czas mam wrażenie że słabo swięcą,jest to możliwe czy wydaje mi sie?
-
po wrzuceniu na D lub R gasnie...
mam ten sam problem kolego-masz pompe walniętom
-
nowe światła
SIEMKA-zamontowałem nowe światła mijania do e34-są dobrze ustawione, wszystko gra-problem jest w tym, że żle świecą bo jak jade szybciej to słabo widze droge, a jak pada deszcz to jest jeszcze gorzej-zastanawiam sie czy to nie jest błąd fabryczny-Prosze o pomoc-Pozdrawiam
-
Jaki olej do BMW 525 tds
Cześć mam pytanie-jaki olej silnikowy powinno sie wlewać do 525 tds.Moja Bema jest na automacie i zastanawiam sie czy jest taka możliwość zamontowania manuala.Wiem że to są kaszta ale nawet gdyby to czy nie będzie problemu.