Skocz do zawartości

R4dek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez R4dek

  1. Można i o ile ktoś w środku nie wykonuje gwałtownych ruchów to alarm się nie aktywuje, lub nie otworzy drzwi.
  2. Są ustawienia zawiasu skrzyni itp. to wszystko o czym napisałeś, mi chodzi o m mode gdzie są 3 i każdy z nich ma między innymi inny wygląd head upa, zegarów. Bardziej podoba mi się wygląd trybu sport ale wtedy wszystkie systemy asystujące są wyłączone. O ile większość nie potrzebuje tak asystent martwego pola jest bardzo przydatny a w trybie sport również nie działa. Tak mam już taki środek na water spoty jednak mimo wszystko dodatkowa czynność na drugi dzień po każdym myciu 😉
  3. Na ten moment sposób działania klimatyzacji to jakieś nieporozumienie. Z tym, że widzę że dotyczy to całej serii 3 nie tylko M. Tzn. nawet w trybie auto trzeba samemu ustawić siłę nawiewu a każda opcja inna niż bardzo słabo powoduje że słychać nawiewy. W mojej poprzedniej civic type r fk8 działało to dużo lepiej. Wybierałem auto ustawiałem temp i komputer sam sterował ile i z których nawiewów chłodzić. Inna irytująca mnie rzecz to mimo tak rozbudowanego systemu idrive brak możliwości personalizacji trybów innych niż road. Tryby sport i track mają określone ustawienia i koniec nic nie można zmodyfikować. Jeśli tak to powinni dać dodatkowo tryb indywidualny żeby można było wprowadzić swoje ustawienia. Kosmetyczna rzecz ale mnie denerwuje, po umyciu auta na wysokości końca drzwi kierowcy i początku pasażera wylatuje woda i nawet mimo wycierania ręcznikiem zostaje zaciek na czarnej bocznej listwie bo ta woda sączy się przez ponad godzinę. Kupiłem dmuchawę do osuszania auta więc może ten problem akurat uda się rozwiązać 😉 To obecnie moje największe zastrzeżenia 😉
  4. Prezentuje się zacnie 😀
  5. Dzięki, cały czas jestem zachwycony tym autem. Oczywiście ma też swoje wady ale uśmiech na mojej twarzy pojawia się za każdym razem jak nim jade i na niego patrzę a to dla mnie wyznacznik, że dokonałem dobrego wyboru 😉
  6. Od września, ja mam folie firmy Polor, całe auto mam oklejone. tu możesz zerknąć jak wygląda
  7. Ja swój robiłem w https://www.carwellness.pl mogę zdecydowanie polecić. Folia elegancko podwijana nic nie wstaje. Utrzymuje się ją wręcz bajecznie łatwo, po trasie i cały froncie w robakach zwykły program nabłyszczanie na karczerze i po robakach nie ma śladu. Widziałem też białe auto z ponad 5 letnią folią i faktycznie była lekko żółtawa ale to było zauważalne dopiero jak detailer pokazał różnicę.
  8. U mnie podobnie, chciałem to przetestować, w momencie włączenia kierunkowskazu automatycznie ikonka asystenta zmienia kolor na szary i oczywiście auto nie zmienia pasa.
  9. W m3 touring nie ma karbonowego dachu i nigdy nie było, mylisz z wersją sedan.
  10. Sugestie ciśnienia zależą od tego jaki typ opon ustawisz w systemie, więc najpierw warto sprawdzić czy są dobre ustawione.
  11. Super, gratulacje 👏
  12. Dzięki, dokładnie na żywo jest bardziej stonowana czerwień
  13. @KucaQ dzięki 😀
  14. @wehyr jesteś pewien, że to skóra a nie jakieś eko? Jak wybierasz tą deske luxury to nie możesz wybrać skóry o pełnym zakresie, która zawiera prawdziwą skórę właśnie na podszybiu i po bokach panelu środkowego np. widać to dobrze w konfiguratorze jak się zmienia konfig.
  15. Dzięki, w punkt 😀
  16. Dzięki 😀
  17. Jak robiłem zamówienie to się wahałem czarny czy czerwony środek i wybrałem czarny i jak przyjechał to z niego zrezygnowałem bo w połączeniu z szarym lakierem samochód był dla mnie smutny, teraz jest fajny kontrast i dla mnie petarda. Na żywo ten czerwony nie jest aż taki krwisty jak na zdjęciach. Dokładnie suv to nie moja bajka a do auta miał wejść rower bez konieczności demontażu połowy elementów.
  18. Full body ppf, nieporównywalnie spokojniejszy jestem przy użytkowaniu oklejonego auta niż jak była tylko powłoka ceramiczna, która tak naprawdę w żaden sposób nie zabezpiecza lakieru przed uszkodzeniem. Podstawowa sprawa to jak podchodzisz do auta, czy to tylko puszka do przemieszczania między punktem a i b czy narzędzie do przyjemności pod względem mechanicznym i wizualnym. Każdy jakieś hobby ma… 😉
  19. Na szczęście lci dłubneli i jest blisko cs 🤪 @ViceBMW dobry szatan 😀 szerokości 👏
  20. R4dek odpowiedział(a) na Lutek T temat w G20, G21, G80, G81
    Działa to w najnowszych autach? Btw. za takie modyfikacje można mieć problem w przypadku awarii i potrzeby naprawy gwarancyjnej.
  21. Co jest lepsze od jednego turasa, dwa turasy 😉
  22. Nie, to wynika z przepisów. Pewnie można to zakodować bo jak widziałeś w innych krajach można.
  23. Ja bym szklanego nie brał, proszenie się o problemy. Hak bym chciał i żałuję, że w turasie nie ma. Ja bym wziął jeszcze lepsze hamulce. Co do koloru to jak chcesz skyscrapera ale boisz się, że jest pospolity to go zamroź folią tak jak ja zrobiłem. Ludzie mnie zaczepiają, chwalą że super wygląda w tym kolorze i często się dziwią, że to folia. Rozszerzoną gwarancję bym brał.
  24. R4dek odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Tak właśnie zrobiłem i zdecydowanie polecam.
  25. Troche gorzej u mnie ale za auto 378000zl netto skladke zaplacilem niecałe 7400zl w sierpniu 2024.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.