Treść opublikowana przez besiek
-
Pytanie ??
moje 735i zwykła instalacja pali średnio 15 a 750 pewnie niedużo wjęcej
-
e32 740 zerknijcie!
wybierz flage polski i samo sie przetłumaczy :clap:
-
Problem z obrotami.
witajcie. ja też mam taki sam problem i też wymienie filtr i zobacze czy pomorze?
-
[e32] GDZIE KUPIĆ DYSZE SPRYSKIWACZY REFLEKTORÓW?
całych to niechce bo poco mi dwa komplety chętnie kupie same dysze przynajmniej 3 sztuki no i pewnie taniej by było. może ktoś wie czy w ASO bym dokupił?
-
[e32] GDZIE KUPIĆ DYSZE SPRYSKIWACZY REFLEKTORÓW?
a jle chcesz? bo ja też to mam tylko brak tych dysz.
-
[e32] GDZIE KUPIĆ DYSZE SPRYSKIWACZY REFLEKTORÓW?
[E32] WITAM. czy ktoś wie gdzie moge kupić same dysze spryskiwaczy reflektorów I halogenów (są to same takie kulki jak pół paznokcia) jak ktoś wie to proszę o jakiś numer tel. lub adres :modlitwa:
-
jak sprawdzic ile mam sond (kat)
ja bym kupił tylko zależy za ile i w jakim stanie? odpowiedz na prywate
-
ABS I ASC - nie działa od czego zacząć ???
[E32]Witam! Jeszcze raz poruszam temat, ale dlatego ze nie można zadnym komputerem znalezc połączenia z komp. w samochodzie że nie wykrywa ABS-u tj. E32 735i 89 r. i mechanik stwierdził że może nie łączyć gdzieś (+) albo (-) albo jakiś przekaznik. ABS działał i raz odpalam silnik a tu kontrolka się pali i brak abs i asc pare dni pojezdziłem i zaczeło wszystko działać ale na przysłowiowe 5 minut i miałem tak jeszcze pare razy.teraz niemam już abs-u ok.miesiąca i gdy wreszcie podłączałem pod kompa to wszędzie brak połączenia a z silnikiem jest. pomóżcie od czego zacząć?
-
E32 Co jest poszły zawory, czy rozrząd !!!!
witajcie.wszyscy mieliście racje że to dzwigienka. zdjełem pokrywe a tu leży kawałeczek ale tylko jedna. w poniedziałek będzie u dobrego mechanika i pewnie wjęcej się dowiem. dodam że ta rurka smarująca też z jednej strony śruba odkręcona tak do połowy.
-
jak sprawdzic ile mam sond (kat)
ja też mam ten sam silnik z 89r i był kat ale wycięty i wstawione rury i jedna sonda też zastanawiam się nad strumienicą bo bez kat troche głośno chociaż wydech nowy jak myślicie czy jak będzie strumienica czy będzie ciszej?
-
gasnie zarowka od siwatla mijania tylnej lampy
koledzy co to jest ten LKM? bo też mam to samo ze światłem
-
E32 Co jest poszły zawory, czy rozrząd !!!!
wszystkim wielkie dzięki jak coś wjęcej będę wiedział to jeszcze napisze
-
E32 Co jest poszły zawory, czy rozrząd !!!!
Łukaszu a ile u Ciebie kosztował taki remoncik?
-
E32 Co jest poszły zawory, czy rozrząd !!!!
witajcie. czy jak odkręce pokrywe zaworów to będzie widać te złamane dzwigienki bo chciał bym się upewnić bo mechanicy straszą mnie że to może być nawet panewki na wale albo rozrząd i może chcą zedrzeć kase jakie mogą być tego koszta i czy trzeba sciągać głowice
-
LAMPKA CIŚNIENIA OLEJU
OLEJ NA MAX? A NIE NA POŁOWIE PODZIAŁKI?
-
E32 Co jest poszły zawory, czy rozrząd !!!!
witam wszystkich!! od 3 miesięcy mam BMW E32 735i. Wszystko było OK. do wczoraj gdy zapaliłem silnik przejechałem koło 500 metrów,az nagle pod pokrywą zaworów zaczął się ogromny stukot jak by ktoś młotkiem walił o metal. Pomóżcie co to moze być czy zawory czy rązrząd. Pózniej zapaliłem i było to samo lecz gdy silnik miał juz dobrą temperaturę to mało słychac to walenie, dodam ze na gazie to wogóle niechce wchodzić w obroty i sie dusi i strzela. POMOCY BO NIEWIEM CO ROBIC !!!!! :modlitwa: