Treść opublikowana przez bmwojtas
-
Kontrolka klocków hamulcowych
Patrz od klocków skąd wychodzi czujnik i po przewodzie a dojdziesz do tego miejsca
-
Kontrolka klocków hamulcowych
Może czujnik Ci nie łączy. Ja bym poruszał w tych puszkach gdzie łączą się z instalacją.
-
330cd Na ile starcza klocki po zapaleniu się kontrolki ?
Też tak zrobię narazie zrobiłem ze 300 km ale i tak nie mam czasu na razie nigdzie jechać, może jeszcze sama zgaśnie.
-
320d jak odpala wasze auto?
A świec nie da się inaczej sprawdzić tylko na kompie? no i po tym jak odpala?Ile płaciłeś za sztukę bo jak dostęp jest nie za ciekawy a cena przyzwoita to warto wymienić wszystkie. U mnie to w ogóle jakoś dziwnie jest jak pisałem wcześniej w lecie jak i w zimie kontrolka świeci może nie 3 sek ale ze 2, Gdybym odpalał zaraz po tym jak kontrolka zgaśnie to pewnie by się nie udało a teraz robię tak że czekam jakeś 7s i odpalam. Akumulator mam nowy a przy -17 odpala ale silnik z 4-5 razy musi zakręcić, to chyba coś nie tak co Wy o tym sądzicie. Dzisiaj dolałem depresator zobaczę czy się coś zmieni no ale i mrozy też już mniejsze.
-
330cd Na ile starcza klocki po zapaleniu się kontrolki ?
a u Was po wymianie klocków czy też czujnika kontrolka sama gaśnie czy trzeba na kompa jechać?
-
320d jak odpala wasze auto?
To jeżeli padł sterownik to może te świece były dobre czy może się mylę, a ile kosztuje taka świeca?
-
330cd Na ile starcza klocki po zapaleniu się kontrolki ?
Przeczytałem temat bo niedawno wymieniłem klocki z tyłu no i oczywiście czujnik ale kontrolka dalej świeci, 20 tys km wymieniałem z przodu czujnik też i wtedy kontrolka od razu zgasła. A teraz po przeczytaniu tego tematu tak sobie myślę czy to znowu przód mi przypadkiem nie świeci. A może można to jakoś zgasić samemu lub jechać na kompa. Ciekawi mnie ile Wy robicie na swoich klockach?
-
Kontrolka AIRBAG
Wymieniałem i nic się nie stało, tylko trzeba podobno zachować kolejność odłączania i podłączania, niestety nie pamiętam jak to było ale jest to gdzieś na forum.
-
320d jak odpala wasze auto?
Przy -17 przekręcił z 4 razy i odpalił, lampka od świec zgasła po 3 sek i mam do Was pytanie. Czy w lecie zapala się u Was lampka od świec? bo u mnie też świeci z 3sek. Pozdrawiam.
-
VIN informacje
Wpisuję ale gdzie tam mocy szukać?
-
VIN informacje
No nic jak będę miał trochę czasu to pojadę na hamownię to się trochę wyjaśni. A dodam jeszcze że przy zakupie przyglądaliśmy się silnikowi i żadne śruby nie były ruszane a w teście liczników pod 1 mam nr z VIN
-
VIN informacje
Tylko skąd w dowodzie 320d i te 100KW? A może wyszły i takie wersje, jakaś seria
-
autentyczny przebieg ?
O ile się nie mylę to pod 1 to nie jest żaden przebieg tylko ostatnie numery z VIN. Pozdro
-
VIN informacje
Niech się stanie PK83961
-
VIN informacje
Podpinałem się pod kompurer u kumpla w zakładzie zaraz po kupnie to powiedział że łaczy się z silnikem wersją 150KM z innymi nawet nie chce
-
VIN informacje
Z vin wynika że jest 85 KW a w dowodzie jest 100 KW więc dalej nie wiem
-
VIN informacje
A na podany wyżej link już chyba nikt nie zagląda, cierpliwość "dekodeka" się skończyła chyba. Pozdro
- VIN informacje
-
VIN informacje
Witam. Słyszałem że w tym numerze są zawarte różne informacje między innymi moc silnika. Czy ktoś jest w stanie coś takiego rozpracować? Jestem ciekaw ile mam kucy 136 czy 150 (bez jechania na hamownię) zaczołem się nad tym zastanawiać po tym jak próbowałem się z mazdą 6 136KM szły równo a podobno mam 150KM
-
dziwna rzecz pod siedzieniem pasażera
A pod co to jest podpięte?
-
kontrolki w teście zegarów
Dzięki, uspokoiłeś mnie, będę spać spokojnie Pozdro
-
kontrolki w teście zegarów
A w teście u kolegi Mateja ABS i poducha świecą czy też nie?
-
kontrolki w teście zegarów
U mnie ta kontrolka od silnika po włączeniu zapłonu nie świeci
-
kontrolki w teście zegarów
Tak samo ale czy w przypadku obu kontrolek czy tylko odnośnie ABS?
-
Gdzie znajduje sie sensor deszczu?
Dokładnie za lusterkiem.