Treść opublikowana przez R1damii
-
spalanie 3.0d
Manual. Wiem ze pomiędzy automatem a manualem jest roznica nawet do 2 litrow na 100km :) Ja wole manualną skrzynie, jakoś automaty nie widzą mi sie. Brak frajdy z jazdy
-
X5 3.0d czy TOUAREG V10tdi??????????????????????????
a no widzisz , automat. Przy silniku 3,0 D 218 KM jest nawet do 2 litrow roznicy pomiędzy manualem a automatem. Automatem tak nie da sie jezdzic jak manualem :P Wiec nie dziwie sie sie masz duzo wyzsze spalanie skoro automat :P
-
X5 3.0d czy TOUAREG V10tdi??????????????????????????
to musisz naprawde dynamicznie jezdzic :P ale miasto od miasta rozni sie :D korki, itp.. są ludzie ktorzy naprawde schodzą do bardzo niskiego spalania, nie kazdy tak potrafi ;p :P
-
Jakie były zmiany???
nie, nic, bo nie mam płytki z navi dobrej nawet, więc nie ma sensu, prosze pisac na priv jak cos bo szkoda zaśmiecać forum :P
-
Jakie były zmiany???
nie mam, też właśnie szukam :) miałem nagraną na płytke CD-R ale nie działała, i szukam dalej :)
-
Jakie były zmiany???
Został delikatnie przerobiony przod pojazdu, nowe światła z ringami, w wersji sport pakiet weszły nowe alu 19 cali 5 ramienne, silnik 3.0 Diesla z 184 KM na 218 KM i oczywiscie do tego nowa skrzynia 6 biegowa. To takie ważniejsze zmiany :)
-
Wejscie AV, odtwarzanie DVD
dzięki, a jeszcze jedno : czyli tam do czytnika navi (DVD) moge włożyć jedynie płytki z navi?? innych nie będzie czytało?? i w jaki sposob mozna odblokować TV aby działało w czasie jazdy??
-
Wejscie AV, odtwarzanie DVD
Witam Czy orientujecie sie gdzie jest wejscie AV ? Bo czytałem ze jest w X5 takie wejscie (np. do podłączenia PSP) w komputerze mam taką opcje przy wyborze kanałów jak AV .. . Mam duzą navi z TV, ( na czytniku navi pisze DVD) czy będzie ona odtwarzała filmy z płytek DVD??
-
[X3, E83] Jak skasować kontrolkę od ciśnienia w oponach?
mam podobny problem tylko w X5 e53 2004 rok i swieci mi sie kontrolka, z tym ze ja mam przycisk do tego więc chyba mozna to wyłączyc, tak tylko przypuszczam (ten przycisk jest zaraz obok przycisku do DSC) czy to wogule przycisk ten do kontrolki cisnienia w oponach?? POMOCY!
-
Zawor upustowy
a czy to prawda ze jesli załozy sie zawor upustowy do nie własciwego diesla to ze będzie on gasł na wolnych obrotach?>? ja mam silnik 3,0 D 218 KM i co myslicie o zaworze?? chce uzyskac tylko efekt dzwiękowy.
-
spalanie 3.0d
u mnie na trasie przy spokojnej jezdzie do 130km/h nie przekroczyło nigdy 7.2 L , a w cyklu mieszanym to tak od 8 do 9 litrow oczywiscie spokojne jazda :) Myśle ze to bardzo mało..
-
X5 - nawigacja 3D
Marcin72 : Potrzebuje płytke z PL mapa .. Czy da sie to przegrać? Ile moze takie cos kosztować??
-
Podłączenie zmieniarki
Koledzy a mam takie pytanko: mam taką samą zmieniarke, ale po nacisnieciu tego przycisku do wysunięca magazynku słychac tylko napęd ale nie wypchnie magazynku, co moge zrobic aby jakos awaryjnie wyjąć ten magazynek??
-
E39 - Problem ze zmieniarką
dzięki, a czy musze rozbierać całą tą zmieniarke zeby wyciągnąć awaryjnie magazynek?? :P
-
E39 - Problem ze zmieniarką
Do Bartasek: miałbym prośbe, czy mogłbys mi tak w skrocie przedstawic to jakos od czego mam zacząć rozbieranie tej zmieniarki? tak po koleii co mam robic.. Bo nie chce czegoś zepsuć. :)
-
E39 - Problem ze zmieniarką
Do Bartasek: JAk zmienie na CD to pisze tylko: No Disc, tak jakby wszystko bylo OK ale nie wysunie magazynka. Czyli tobie tez nie udało się wysunąć magazynka?? (rozkręcenie nic nie dało??)
-
nakładki na progi
jeśl ma ktos jeszcze nakładki ze sport pakietu z aluminium to prosze napisać, bo jestem zainteresowany
-
E39 - Problem ze zmieniarką
dzięki, a kolego : "macznik" nie orientujesz sie jakbym mogł awaryjnie wyjąć ten magazynek?? bo tylko słychać napęd ale nie popchnie go :(
-
Czy to są te same samochody ? X5 3.0 B+G
Koledzy byłem oglądać to bmw, to juz chwile temu bylo, byłem u właściciela, więc tak: miał gaz sekwencyjny w nim.. a przebieg byl większy niz tutaj z komisu.. Ale nie spodobał mi sie bo automat.. Byłem tylko tak oglądnąć ( szukałem manuala) właściciel tez mowil ze sprowadzony z USA , wiec to jest napewno ten :P
-
Pytanie do użytkowników X5!
według mnie to manual (kazdy ma inne zdanie, automat jest komfortowy, manual cos dla zabawy itp.) OSobiscie mam X5 3,0D 218 KM , polecam go pali mi od 7 do 8 litrow przy spokojnej jezdzie, a przyspieszenie ma to samo co benzyna231 KM , a ile oszczędniejszy...
-
Zakup X5 3.0d 2004
Marcin72 czy mogłbys podac linka do tej navi?? i czy działa ci?
-
Oprogramowanie
a czy mozna wgrac jakos angielski?? bo mam tylko francuski, niemiecki i włoski..:(
-
E39 - Problem ze zmieniarką
mam takie pytanie, w mojej X5 po nacisnięciu przycisku do wysunięcia magazynku słychac tylko silniczek przez chwilke ale nie wysunie tego magazynku.. Co by to mogło byc??