Treść opublikowana przez Marco120i
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Są jeszcze osoby, które nie odebrały jeszcze samochodu (po przekroczeniu terminu z umowy)?
-
120i dziwny odgłos pracy silnika
Coś jak tutaj? https://www.babybmw.net/threads/128ti-engine-idle.143605/
-
F40 120i Misano Blue
Końcowy tłumik wymieniony Wrzuć filmik jak to teraz brzmi ;)
-
BMW 1 F40 118i M Alpinweiss [2022]
@Silent możesz wrzucić zdjęcie bagażnika? Bo patrząc po ogłoszeniach aut wyprodukowanych od lipca 2022 i schowek, i haczyki są widoczne. Zastanawia mnie więc czy rzeczywiście poszli jeszcze dalej z wycinaniem wyposażenia :evil: EDIT: już chyba wiem o które haczyki chodzi. O te metalowe przy podłodze, do których przyczepia się siatkę bagażnika?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Była w sierpniu promocja, gdzie obniżali cenę o wysokość VATu https://www.volvocars.com/pl/l/oferty/volvo-xc60-bezvat/
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
I tak się wyrobiłeś, bo cena 120i idzie o kolejne 2400zl do góry (146000 ze skrzynią sportową), więc dealer za chwilę po nowej cenie by policzył Swoją droga 5-letnia gwarancja to już 7500zł (+3000zł) :duh:
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Dalej masz utrzymany tydzień 40-ty?
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
To dobrze, że chociaż to ogarnięte w takim razie ;)
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Mi powiedziano, że transport do dwóch miesięcy może zająć… kilka osób na tym forum tez oczekiwało nawet miesiąc na transport z Kleszczowa
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Czyżby nie było już problemu z transportem z Kleszczowa? To M135 wyprodukowało się 10 dni temu (5/09) wg. Bimmer.Work (https://bimmer.work/vin/7a787fe2df31dc9c62b87f658fae5f402/) https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-m135i-306-km-xdrive-bogat-wypo-nowy-dostepny-od-reki-dealer-bmw-pl-ID6EU52B.html
-
Rabaty na serię 1
Rabat w ogóle dostałeś? Jaki termin odbioru Ci zaproponowali?
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
https://www.babybmw.net/threads/128ti-delays-128ti-only.138481/post-1742576
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Znalezione na angielskim forum. Co prawda w wątku o zamówieniach na 128ti, ale być może dotyczy to też innych wersji silnikowych: W tym samym wątku część osób napisało, że ich zamówienia zostały przesunięte z 08.2022 na Q1.2023
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Znalazłem egzemplarz, gdzie dobrze widoczne są zmiany. Faktycznie wygląda na to, że w lampach w klapie nie ma w ogóle kierunkowskazów :mad2: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=350207274&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelGroupId=20&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&usage=NEW&searchId=1911ee08-405c-4b97-90dc-63aa4ab2ba2f&ref=srp
-
Światła tylne
Czekałem na Twoją odpowiedź, bo masz jedno z najświeższych F40. Brak świateł w sensie brak ledów? Może któryś z Was wrzucić zdjęcie z bliska tej lampy? O jakim schowku mowa? Tego na dole kokpitu, przy kierownicy? Z moich obserwacji wychodzi na to, że wszystkie zmiany dotyczą aut wyprodukowanych od lipca '22 :duh: Ostatnio było wystawione nowe 120i (z resztą zeszło w 3 dni) wyprodukowane 12.07.2022 i właśnie ambientu z tyłu już nie było; na schowek nie zwróciłem uwagi
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Tylko problem jest, jak coś takiego słyszysz od osoby na stanowisku tzw. Product genius'a :wink:
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Też o tym myślałem - nic nie zrobisz, a tylko nerwy się straci :roll:
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Dzięki! A za dnia mógłbyś wrzucić zdjęcie całego boczku? Czy coś jeszcze zauważyłeś ze zmian? Szczerze mówiąc to widać, że BMW tnie koszty i zastanawiam się czy gdzieś jeszcze widać różnice? Chcę wiedzieć na co się nastawić przy odbiorze. Oczywiście w salonie dalej stoją sztuki wyprodukowane jakiś czas temu(2021/I połowa 2022) więc listwy z tylu dalej są i brak informacji, ze w wyprodukowanym aucie ich nie będzie
-
Opóźnienia w odbiorze i restrykcje.
Możesz wrzucić zdjęcie?
-
Wideorejestrator do g20
Co prawda nie w BMW, ale miałem taką kamerkę zamontowaną w Volvo i przez cały okres użytkowania wszystko działało bezproblemowo. Jakość samej kamerki, jak i nagrań też bardzo dobra. Dla mnie największą zaletą było to, że w ogóle jej nie było widać :cool2: