Treść opublikowana przez Michal_S
-
nie gaśnie "długie" w prawym reflektorze
przepraszam ze na dwa razy sie rozpisuje....... nie trzeba modulu dawac do przeprogramowania czy innych wariactw, poprostu przelutuj ,wsadz ,podlacz i wszystko bedzie jak trzeba. pozdrawiam
-
nie gaśnie "długie" w prawym reflektorze
mialem dokladnie to samo u siebie oto link do naprawy http://tech.bentleypublishers.com/servlet/JiveServlet/download/71-26581-258917-3865/REPAIR%20OF%20LCM%20ON%20A%20E39.pdf ,musisz zamowic sobie na necie tranzystor BTS425L1 lub BTS426L1 i przelutowac, koszt tego to 5zl a zabawa na 2godziny :D
-
Jak skasowac OILSERVICE w E39 ?????
oliservice skasowalem zwierajac pin 7 z masa , inaczej nie da rady :mrgreen:
-
Jak skasowac OILSERVICE w E39 ?????
wielkie dzieki! znalazlem pare postow na ten temat ale wszzystkie byly od seri 3 i chcialem sie upewnic czy cos sie nie spapra. Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy lubia grzebac w swoich autkach :D
-
Jak skasowac OILSERVICE w E39 ?????
mam maly problem jako ze nie mam co jechac do mechanika poniewaz posiadam sam wszystkie narzedzia mam zamiar wymienic olej i filtr, jedyny problem jaki mam to skasowanie licznika. czy moze juz ktos robil to samemu ????? prosze o pomoc jako ze mechanik powiedzial mi ze musze zostawic samochod na 1dnien a tego zrobic poprostu nie moge.
-
[seria 5] Bierze duzzzo oleju --- Pierścienie???
Mam jeszcze takie pytanie, czy samochod w takim stanie wytrzyma podroz do polski? liczac mniej wiecej zezarl by okolo 8l oleju, koszt naprawy na wyspach wynosi 650-750funtow :D
-
Co to takiego szpera?
bokami da sie polatac nawet bez szpery , wystarczy zeby bylo mokro i byly ostre zakrety :D
-
[seria 5] Bierze duzzzo oleju --- Pierścienie???
Co do uszczelniaczy na zaworach sprawdze w najblizszych dniach. Mam nadzieje ze wyjdzie z tej choroby :doh:
-
[seria 5] Bierze duzzzo oleju --- Pierścienie???
W tulejce tej co siedzi wkrecona swieca jest zupelnie suchutko. Po wykreceniu swiecy miala zamiast normalnego bialego osadu ,olej ktory az z niej sciekal i strupy z oleju. Dziwi mnie tylko spalanie paliwa bo jest zadziwiajaco niskie , 8.4l/100 do 9.5l/100 przy tym robie okolo 100km na raz. dodatkowo silnik nie ma zadnych objawów zlego dzialania wszstko jest perfekcyjnie i cicho. Poprostu zagadka
-
[seria 5] Bierze duzzzo oleju --- Pierścienie???
jakis czas temu wymienila uszczelke pod pokrywa bo cieklo z pod dwoch srób. od jakis 2 miesiecy sruby sa tylko zakurzone. Do cylindra mozesz zajrzec po wykreceniu swiecy , akurat tlok byl uniesiony i swiecac latarka widac bylo bo idealnie. Nie mam zadnych zewnetrznych widocznych wyciekow oleju. Nie wiem czy nie wystarczyla by wymiana oleju na polsyntetyk
-
[seria 5] Bierze duzzzo oleju --- Pierścienie???
Srednio musze dolewac olej co dwa - trzy tygonie w granicach litra. wiem ze to duzo za duzo wczoraj wymieniajac swiece doznalem szoku. Pierwsza swieca pokryta byla swiezym olejem a w srodku na cylindrze slady bruzdek oleju. Jezdze od pol roku na 5W40 dodam tez ze nie kopci na niebiesko a w spalinach nie ma oleju. Czy to moga byc pierscienie i jaki jest sredni koszt naprawy????
-
LCM I TRANZYSTORY
jesli zrobisz to wedlug instrukcji nie bedziesz musial nic przeprogramowywac
-
LCM I TRANZYSTORY
Naprawa LCM jest omowiona tutaj dokladnie, sam naprawialem to ostatnio wiec napewno bedzie dzialac. Masz na tej stronce podany link do sklepu. trzeba kupic min. 4 tranzystory koszt 20funtow. pozdrawiam http://tech.bentleypublishers.com/servlet/JiveServlet/download/71-26581-258917-3865/REPAIR%20OF%20LCM%20ON%20A%20E39.pdf
-
LCM I TRANZYSTORY
Witam jesli masz dwa tranzystory to wyciagneles nie ten modul co trzeba. Zapewne masz anglika wiec LCM masz po stronie kierowcy pod raczka do otwierania klapy. Powodzenia
-
Postojowki jakie i czy komp zgupieje??
U mnie po zalozeniu diodek po paru tygodniach padl LCM, na poczatku komp pokazywal blad na postojowkach ,pozniej zapalilo sie prawe dlugie swiatlo i wszystkie bledny znikly. Nie mowie ze tak jest u wszystkich!