Skocz do zawartości

niko999

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niko999

  1. dodam wieczorem.Może mi ktoś jeszcze powiedzieć czy cena 40k za to e90 jest ok ? niska? wysoka?
  2. Panowie zerknie ktoś na ogłoszenie? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-d-184-km-nawigacja-profesional-bi-xenon-skory-lifting-piekna-ID6EBzJw.html wisi już jakiś czas.Wykupiłem raport na autobaza za prawie 100zł i są dwa zdarzenia wpisane jedne na 50euro Niemcy to pewnie jakiś mandat natomiast drugie zdarzenie odnotowane w Belgii natomiast nic nie ma co to za szkoda na jaką kwotę itp :roll: https://zapodaj.net/9c133bb8e1dc5.jpg.html Też nie wiem czy wzrok mnie myli ale drzwi kierowcy z tego kąta wydają się być ciemniejsze: https://zapodaj.net/58dde8205ba4e.jpg.html albo po prostu taki kąt światła.Co myślicie o tej sztuce? dodam mam tam daleko 400km w jedną stronę.Pytałem bimmera checka to mają coś ponad 800km w obie strony ale tak czy siak coś w Belgii było i teraz albo 800km okaże się draśnięciem albo coś większego. Historie po vinie z aso bmw allegro heh sprawdziłem w 2012 była w serwisie przy przebiegu 26141km i potem wróciła dopiero w 2018r do serwisu przy przebiegu 108991 i tutaj już koniec
  3. Witam zerknie ktoś panowie na to bmw ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6EACwV.html#gallery-open jest to 2.0 170km benzyna i tak się zastanawiam.. bo ta chyba jest podwójny vanos? generalnie nie wiem czy benzyna nie będzie droższa od diesla ? tutaj jest sonda nox,chyba dwa vanosy i wiele innych rzeczy wie ktoś czy e92 korodują tak jak e46? auto z 2008r jest
  4. hmm może i głupie pytanie ale czemu tak jest,ze auto kupione nowe a raz tylko było w aso?
  5. Panowie wypowie się ktoś coś na temat tego samochodu? kurcze bo ostatnio w aso w 2015r było bmw i przebieg miało 101tys km teraz 2022 ma 219tys czyli te 300 lekko można się spodziewać? :roll:
  6. Witam Panowie luknie ktoś na ogłoszenie? :roll: przebieg 190tys km nie podejrzany? :roll: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-f30-320d-sport-ID6ECzfi.html#gallery-open
  7. też sprawdziłem tą sztukę w aso ostatni odczyt 209678 w 2017r a obecnie ma 237tys..
  8. sprawdziłem Historię aso bmw w 2015r ostatni odczyt 101250km i tutaj już koniec historii.. obecnie niby ma 219tys... a robiła średnio około 35tys rocznie..
  9. Jeszcze jedna bmka do opłat https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-z-niemiec-e82-123d-204km-zadbana-serwisowana-ID6ECkYZ.html po vinie w tej jak i poprzedniej nie widzę żadnej historii zdarzeń więc raport pewnie będzie tzw pusty aczkolwiek jak za 123d chyba coś za niska cena.. bo na mobile.de te e82 coupe stały około 10tys euro
  10. Panowie zerknie ktoś na ogłoszenie? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-2-0d-177km-xenon-parktronic-sporty-tempomat-multifunkcja-serwis-ID6ECk8C.html nie wiem czy czasami cena za jedynkę nie jest za niska? :roll: sprawdziłem w dekoderze bmw ten vin i wychodzi,że w środku fotele boczki itp mają taki kolor https://zapodaj.net/a8b6bb8f6279a.png.html :roll:
  11. w linku Historia serwisowa wykupiona na allegro.Lektura 16stron :) https://www.szybkiplik.pl/Z4x3nWdiw3
  12. Witam Panowie wstawiam kolejny samochód,który mnie zainteresował https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-318i-143km-coupe-bi-xenon-ringi-led-navi-bmw-serwisowany-bezwypadkowy-ID6DRwmd.html ''Samochód bezwypadkowy (oryginalny lakier na całym samochodzie ), serwisowany w ASO (faktury) * W samochodzie został wymieniony kompletny rozrząd wraz z serwisem olejowym'' Widzicie Panowie coś niepokojącego na pierwszy rzut oka? :roll: Wykupiłem raport z allegro histori aso bmw i mega zdziwienie :shock: auto non stop na serwisie.. od wymiany sond nox,po nowe wtryski,cewki a nawet w 2015r zamontowany nowy silnik w 2015r przy przebiegu 50paru tys km.. w dokumencie pdf generalnie co wizyta to rękojmia.Dlatego nie wiem czy to dobry pomysł z 318i 143km jak do 50tys km już drugi silnik włożony w ASO
  13. własnie myślę dalej nad tym bmw :) przesiadka z e46 dlatego też nie wiem jak mi podpasuje takie auto. Generalnie w opisie jest ze rozrząd zrobiony + skrzynia zregenerowana i cena aktualna 47.500.Odliczając rozrząd,skrzynie + opłaty jakie poniósł Handlarz to on musiał to auto w granicach + - 40-42k kupić.Rozrząd pewnie z 3 koła a jak to był x drive to pewnie tez bo on od 3 d o 5tys kosztuje + jeszcze zarobek Handlarza albo ja zle myślę :roll: albo takie auto powinno stać 50+.Chyba,że przebieg robotę tutaj cenowo robi.
  14. Witam Panowie zerknie ktoś dziś na to ogłoszenie? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-e60-lci-3-0i-m-pakiet-alpinweiss-ID6EARqT.html miałem wykupić raport autodna ale pokazuje mi po wbiciu numeru vin https://zapodaj.net/ca9e77dc4d4b7.jpg.html czy taki zapis Historia Pojazdu liczba wpisów 1 oznacza,że jest tam szkoda już jakaś tylko jaka dowiem się dopiero po wykupieniu raportu? bo często jak zerkam na viny bmw to mają własnie Historia pojazdu od 1 do kilku wpisów natomiast te najdroższe przeważnie mają Historia Pojazdu wpisów 0 :)
  15. w ogłoszeniu napisane,że rozrząd i skrzynia biegów o x drive nic nie pisze :roll: a jak nie robiony a auto ma 300+ przelotu to moze się odezwać już
  16. właśnie miałem wcześniej e46 320d 2003r 150km i nie wiem właśnie jakie własnie wrażenia po przesiadce z e46 na x1 będą :) Generalnie szukam bmw do 45tys zł i sam nie wiem jakie :) przeglądam bmw 1 f20 118d lub 120d każda ma już historię szkód :) niezależnie czy to 40 czy 46tys zł :) jakiś pojedynczy rodzynek jak w poprzednim temacie z Radomia f20 170km historia bez szkód itp to znów silnik nie polecany :) e60 do 50tys zł wszystko z Historią :) jedynie bmw x1 już kilka sprawdzonych miało czystą kartotekę :) dlatego mówię a moze tak x1? tylko moze mi ktoś powiedzieć jak wyjdzie kosztowo utrzymanie takiej x1 w stosunku do e46? szukam właśnie bmw ze skrzynią manualną i też nie wiem czy dobrze robię? bo automaty np jak w audi to koszta spore jak siądzie dlatego jakoś zwolennikiem manuala byłem :roll Tez nie wiem jak z tym xdrive czy tego lepiej unikać?
  17. Panowie dodaje kolejne auto,które mnie zainteresowało https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x1-fabryczny-m-pakiet-xdrive-xenony-alkantara-nowy-rozrzad-bezwypadkowa-ID6EzDlZ.html Z zewnątrz i wewnątrz ładne po wymianie rozrządu,naprawie skrzyni biegów co sądzicie o tym aucie? również wziąłem pod uwagę bo w raporcie nie ma nic o szkodach tylko wersja 143km i 327tys przelotu :roll: Rozrząd pewnie zrobiony po taniości..
  18. Panowie zainteresowało mnie bmw z Radomia seria 1 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-m-sport-xenon-navi-skora-oryginal-serwis-gwrancja-ID6ExShg.html czy jak na benzynę 220tys przelotu to nie dużo? samochód zainteresował mnie ponieważ po vinie nie ma żadnych szkód z ubezpieczalni.Auto sprowadzone ze Szwajcarii.. serwis praktycznie niby do końca bo do 09.2021 zastanawia mnie napinacz pasa kierowcy https://zapodaj.net/69200656ad4b3.jpg.html pasażer: https://zapodaj.net/3532d25893db1.jpg.html pasażera napinacz wystaje bardziej do góry a kierowcy jest lekko schowany chyba,ze się czepiam :wink:
  19. Witam może ktoś zerknąć na ogłoszenie ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-takich-juz-nie-ma-edition-idealnie-utrzymana-bogata-wersja-ID6EyhVI.html Szukam bmw 1 lub 5 :) spodobało mi się e60 tylko z tego co wiem to tutaj wtrysk jest bezpośredni wiec z gazu lipa :roll: Vin dostałem we wiadomości po zapytaniu sprzedawcę ponieważ w ogłoszeniu są same ''xxx''.Po vinie nie wychodzą żadne szkody samochodu.Wedle opisu sprzedawcy '' ** AUTO KOMPLETNIE BEZWYPADKOWE I BEZKOLIZYJNE ** CAŁA POWŁOKA LAKIERNICZA 100* ORYGINALNA ** SAMOCHÓD NIE PRZECHODZIŁ ŻADNYCH NAPRAW BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH' '' Wiem jedynie,ze to silnik n53. Budżet na samochód mój to maks 45tys
  20. hmm czyli benzyny wypadają dość awaryjnie tak a diesel 118d lub 120d?
  21. Witam Panowie mam do was pytanie po przesiadce z e46 320d 2003r 150km chcę kupić jakieś autko.Pytam również i na tym forum bo mam wytypowane generalnie kilka marek a może ktos akurat miał,któreś z nich i poleci albo odrzuci Jako,że to forum bmw zacznijmy od bmw.Budżet na auto to 45tys zł 5 zostawiam na pakiet startowy czyli łącznie 45tys czysto na samochód. Z bmw raczej w tych pieniądzach to tylko zapewne seria 1 i teraz nie wiem czy patrzeć na f20 czy model starszy ale z końcówki rocznika? też nie mam bladego pojęcia jaki silnik.Robię mało km ogólnie ze 100/200 tygodniowo a nieraz w miesiącu góra 500 wyjdzie albo i nie.Typowa jazda w koło komina. Z bmw seria 1 f20 ponoć nie polecane są jednostki benzynowe bo sa bardziej awaryjne niż diesle ile w tym prawdy? z dieseli patrzyłem 118d lub 120d następne auta Alfa romeo giulietta 1.4t 170km Audi a3 8p rocznik 2010-2011 2.0tdi 140/170km Seat Leon III FR 1.4 tsi 140km Megane III Coupe tylko tutaj 2.0tce 180km ale mało ich jest i dwa ostatnie tylko budżet 48tys zł to raczej mało na nie Audi a5 coupe 2.0tdi Volvo v40 d2 1.6t 150km Najbardziej boksuje się między bmw f20 a audi a3 8p oba auta w tej samej kasie praktycznie i podobają mi się Kolejne dwa na równi to Giulietta z Leonem III FR Zależy mi przede wszystkim na tym by rdza nie trawiła samochodu :) auta najmniej narażone na korozje,zeby nie było jak w e46 :) (ps mimo,że tylko jeden błotnik miałem malowany a reszta ori lakier) ciągnie mnie do bmw tylko ze w e46 to było wyjące dyfry... pół garażu dyfrów z allegro mi zostało :) dziwne dźwięki z silnika mimo,że normalnie pracował itp.Do bmw mnie ciągnie bo znam oprogramowanie ista/inpa/dis /kodowanie itp ale ponoć seria 1 to już nie to samo co starsze bmw rozrząd przy 100/150 to normalka i kupa roboty z wymianą.Dlatego też zacząłem stawiać na auto gdzie jest pasek a nie łańcuch.Nie mam zielonego pojecia co kupić z wyżej wymienionych aut.Na pewno nie auto gdzie ciągle maska będzie w górze albo ja pod spodem z latarką :) chodź lubię dłubać ale z umiarem.... wszyscy mi bmw odradzają.. no ale mi się tam podoba.. i przede wszystkim.. samochodu szukać na otomoto czy mobile.de? np na mobile.de jak jest autohaus to już wyznacznik jakości? w sensie,że auta igły itp? bo jak patrzę na auta to np jedynka bmw za 10tys euro ma przebieg np z rocznika 2013 180tys na mobile .de a w Polsce podobnie albo nawet i ciut więcej.. więc kręcą wszędzie? :) bo zerkam na mobile.de tylko tam musiałbym jakąś firmę wynająć co pojadą obejrzą dane auto i sprowadzą mi go do Polski a to dodatkowe koszta sam nie pojadę bo nie znam Niemieckiego :) doradzi ktoś coś? prosze mnie nie linczować za inne marki :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.