Treść opublikowana przez niko999
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdam znać po sprawdzeniu co i jak.
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuż zleciłem oględziny tej osobie z fb :roll: ps a jeszcze dopytam czy cena jak za 2.0d diesla jest ok? 35.900 ta końcówka to pewnie do urwania.. bo jak patrzyłem ogłoszenia aut i na grupach itp to w tej cenie 35-40 to już 3.0 przewaznie sprzedają itp ale jak mam dać 40 za 3.0 i auto nie halo to wolę 2.0d
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażok zleciłem oględziny tej e60 znalazłem z Białegostoku osobę która zajmuje się sprawdzaniem aut opinie ma dobre wiec powinno byc ok.. poniżej link niech ktoś rzuci też okiem na tą osobę :) https://www.facebook.com/autodoradcanr1/ Koszt kompleksowego sprawdzenia to 800zł :wink: Jak sprawdzam auto to szukam firmy tak + - 100km od danego miasta z pozytywnymi opiniami.. bo są niektórzy też co sprawdzają profi ale cóż sprawdzenie 600 i paliwo/droga 600zł :wink:
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie a zerknie ktoś czy to auto ma lusterko wewnętrzne fotochrom,zeby w nocy nie waliły światła innych aut i czy zewnętrzne też ma? iczy podgrzewane lusterka ta wersja ma? bo w poprzedniej e46 wewnętrzne miałem a zewnętrzne to nie pamiętam już :D WEWNĘTRZNE chyba nie jest bo nie ma nic w vinie o tym... a jak z zewnętrznymi?? moze mi ktos to sprawdzić po vinie? niech mi ktos sprawdzi czy auto ma : czujnik deszczu,zmierzchu i lusterka fotochrom z góry dzieki
-
e60 520d m47 163km m-pakiet radom WBANX11050CX85911
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie rzuci ktoś okiem i na ten samochód? wiem,że Radom i póki co zauważyłem odstający zderzak po lewej stronie przedni https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m47-2-0-163ps-lift-m-pakiet-e-60-bi-xenony-ID6Fhv4i.html tak spytam te boczki skórzane na drzwiach czy one tak od nowości są pofalowane czy to po prostu lata już i dlatego tak?
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie myślę jeszcze nad tym autem tylko sam nie wiem czy nie lepiej szukac 525d 197km.. tam jest silnik m57t2 i zalezy mi na aucie w sedanie :) tu mi odpowiada wizualnie samochód ciekawe tylko jak z naprawą bo niby tam 250mikronów to nie dużo ale byle nie było wiecej typu 300/400 :roll: do rzeczy 2.0d 177km z redukcją mocy do 163km.. to jak to względem e46 320d 150km manual będzie jechać? gorzej? bo e60 wazy trochę czipa nie planuje póki co wiec czy powrót do 177km to tylko ''update oprogramowania'' lub wgranie tego samego winkfp tylko czyste i będzie znów 177km? a co mnie zniechęca to silnik n47.. o ile rozrządu się nie boje bo to bym zrobił od razu po zakupie o tyle pełno w sieci jest i na yt filmików nie tylko tyczy się to n47 ale i innych diesli vag itp opiłkowanie pompy cp4 i o ile koszty rzędu 2,3tys od razu nie są jakimś wielkim problemem o tyle w razie awarii 10tys na wtryski,pompę cr i inne rzeczy dać z marszu to już tak.. dlatego raczej wolałbym silnik m57t2 ale w sedanie np e60/e90
-
E92 183KM wbakk31070e547253
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie jeszcze w oko mi wpadło to auto rzuci ktoś okiem: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-184km-xenon-z-niemiec-wzorcowy-stan-biala-ID6Fh417.html
-
e91 325d 197km WBAUX51090A552418
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża czy cena nie za niska ?:) daleko tam mam prawie 500km w jedną stronę .. pisałem,żeby mi wysłał zdjęcie tylnej klapy czy korozji nie ma i kilka innych zdjęć z bliższa to cisza nic nie wysłał mi
-
e91 325d 197km WBAUX51090A552418
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam jestem również zainteresowany i tym samochodem.Wstępnie sobie sprawdziłem w aso bmw przebiegi powiedzmy OK https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0d-197km-m57-lci-navi-bixenon-pdc-z-de-bezwypadkowy-gwarancja-ID6Fgu8D.html generalnie nie szukam kombi ale względem n47 jest to ponoć lepszy silnik bo m57 tylko ten na aluminiowym już bloku gdzie rozrządu też lubiły strzelać ponoć :roll:
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno właśnie myślę nad nią tylko,że w historii serwisowej bmw nie ma nić własnie o szkodzie itp.. więc musiało być robione poza aso.Sprzedający mi mówił,że parkingowe zarysowanie po lewej stronie na dole rantu przy progu i to samo zderzak po tej samej stronie na dole.. tylko czemu autobaza pokazała,że tylna szyba też? sprawdzałem historie bmw i tam w 2014r bodajże była wymieniana tylna szyba bo pisało ''naprawa po burzy'' i była wymieniana : -tylna szyba -tylna półka -jeden tylny głośnik+ kratownica -uszczelka szyby to było w 2014r przy niskim dość przebiegu.Wygląda jakby spadało coś na szybę? zapewne gałąź? ale to by szybę wybiło a dachu ani klapy tylnej nie uszkodziło ? mam tam 380km w jedną stronę mam miernik dobry tylko,że jak sprawdzam jakieś auta to szukam w pobliżu osoby,która mi sprawdzi auto.Dwa razy już bimmercheck mi sprawdzał + inne firmy masakra ile kasy wydane juz na sprawdzenia aut :duh: wszędzie po 500-700zł i tu też patrzyłem firmę która by mi mogla takie coś sprawdzić to pobliżu są dwie osoby takie jak np bimmer co auta sprawdzają i wołają 700zł bez skp i 800 z skp.. zaś samemu jechać to też nie mam komputera itp miernik mam to tam pomierzę ale sprzedający mówił,że tam jak tył lewy na dole to miernik pokazywał w ''dołku'' czy jakoś tak 250mikronów że szpachli tam żadnej nie ma..
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsprawdziłem sobie ją na autobaza i mi pokazało tak 2022-10 tl-r-repair WARTOŚĆ ZDARZENIA: 4500 - 5000 PLN ZDARZENIE: TYŁ,LEWY TYŁ,LEWY BOK,TYLNIA SZYBA GRUPY CZĘŚCI: ELEMENTY KAROSERII ZEWNĘTRZNEJ,ELEMENTY KONSTRUKCYJNE NADWOZIA,SZYBY KRAJ LUB JĘZYK INFORMACJI:POLSKA czy to duża/mała szkoda?
-
e60 2.0d 177km wbanx31010c180764
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie Panowie o tym samochodzie https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-520d-lifting-automat-jak-nowa-nawigacja-xenon-z-niemiec-ID6FgUfE.html#gallery-open sprzedający pisał,ze tylko błotnik tylny przy rancie samym obcierka parkingowa i kawałek zderzaka :roll:
-
E92 WBAWB71020PW78135
niko999 odpowiedział(a) na kuchash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna Torby może nie zostać :mrgreen:
-
325d e90 lci WBAPN51090VJ67257
niko999 odpowiedział(a) na patryk23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniezaznaczone bezwypadkowy nie rozumiem po co ludzie patrzą takie auta? zaznacz bezwypadkowy i szukaj (chodz i to nie oznacza,ze było bezwypadkowe) ale szukająć gdzie ktos wszystko wypełnił a nie zaznaczył opcji bezwypadkowy to nawet bym z domu sie tam nie ruszył.Szpary to ja z daleka już widzę jak rażą.
-
e60 530d wbanc710jhuy67854
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-nawi-cic-m-pakiet-235km-logic-7-komforty-head-up-grzana-kanapa-tyl-ID6EXgfN.html co sądzicie Panowie o tym aucie? chciałem zlecić sprawdzenie bimmer check tylko tak coś ta cena albo mi się wydaje albo niska za 530d w PL ciezko 520d kupić a jak jest to w granicach 40-44tys się pojawia więc tutaj po opłaceniu akcyzy i zarobku Handlarza to... pytałem go telefonicznie mówił,że tylko maska malowana (200mikronów bodajze) co sądzicie? :)
-
Uszkodzona chłodnica EGR
nowa 3100/3200 :)
-
f20 grubość fabrycznego lakieru pytanie
Witam mam pilne pytanie wie ktos może jaka jest grubośc fabryczna lakieru w bmw f20? sprzedający przysłał mi zdjęcia z miernikiem i drzwi które są w oryginalne niby pokazuje 50 mikronów a tam gdzie była naprawa z tyłu 100/110mikronów to są pomiary każdy element w jednymi miejscu.Ale czy faktycznie f20 może mieć 50mikronów na drzwiach? a zaś naprawa to 110? i drugie pytanie czy jeśli z tyłu był malowany tylny błonik i posiada on grubość 100/110mikronów to moze być już szpachla? pytam bo nie wiem jak odnieść się do tych 50 mikronów na drzwiach bo wtedy by wychodziło jak np w innym aucie 120ori a 180 druga warstwa ale wtedy cała f20 musiała by mieć lakier oryginalny w 50-70mikronów żeby 110 uznać za drugi
-
e60 520d WBANX31040C183514
niko999 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e60-520d-drugi-wlasciciel-ID6EUi8R.html#gallery-open Panowie co sądzicie? szukam raczej e90 320d lci ale z ciekawosci sprawdzilem e60 tylko to wnętrze jasne nie przemawia do mnie
-
WBAUR51000VJ69664 E82 123d Korekta + szkody
niko999 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE82 123D ZA 30tys to co moze byc tam dobrego?w de obecnie trzeba ponad 45tys na polskie wyrzucić za taka +opłaty itp..
-
e90 320d lift opiłkujące pompy CP4 pytanie
Witam Panowie utworzyłem temat może akurat ktoś się wypowie czy mu sie przytrafiło w e90,że pompka CP4 boscha opiłkowała przez co do wymiany idą wtryski,pompa,czyszczenie baku itp :roll: Poprzednia generacja e46 była na CP3 miałem takie chyba z 4 pompy jedna moja 3 ze szrotu i żadna nie miała ani jednego opiłku.Teraz czy to bmw,audi itp wkładane są pompy CP4 boscha która ''ponoć opiłkują'' ciekawe czy nie da się założyć CP3 zamiast cp4? do audi a3 8p jest jakiś patent z przerobionymi króćcami i montowana cp3 pompa zamiast cp4 jest :) Póki co spotkałem sie z dwiema opinami w e90 jedna przy przebiegu 200tys km opiłkowała druga 320tys km
-
E90 skóry czarne latem/zimą
kod tapicerki Leder "dakota"/schwarz (LCSW) a tu jak wygląda https://foto-hosting.pl/img/3d/e3/9f/3de39f96828fdd6d8fe5cb3ac995790320778cc7.jpeg
-
E90 skóry czarne latem/zimą
hmm może ktoś jeszcze się wypowie? mam na oku zadbane auto ale nie miałem nigdy skór preferowałbym jak już pół skóry nie wiem czy o skóry jest sens skreślać auto.Po zakupie nie zamierzam zmieniać musi zostać fabryka co radzicie?czy jak wsiądzie się do auta w koszulce krótkiej na skóry to plecy będą mokre?
-
E90 skóry czarne latem/zimą
a mieliście dakote? bo to sztuczna czy prawdziwa skóra?
-
E90 skóry czarne latem/zimą
Panowie wypowie się ktoś kto ma auto z czarnymi skórami?ostatnie bmw miałem w materiale tak samo i poprzednie audi.Skóry ponoć w lato się strasznie nagrzewają aż parzą? i że człowiek się lepi do foteli czy to też prawda? i jak zimą jest z użytkowaniem auta w skórach? wszelki odpowiedzi były by pomocne :)
-
e90 grubość lakieru/zdjęcia
to ja wiem :) z tym,że był tylko przedni lewy malowany aczkolwiek śruby są nie ruszone i max grubość 170mikronów ale punktowo gdzie indziej 130 reszta całe auto oryginał jedynie te słupki u góry mnie zastanowiły te wartości 135 i 145 mikronów