Treść opublikowana przez rudesmen
-
klocki i tarcze textar
w tej cenie czyli które? zapomniałem zaznaczyc ze nie mogę wydać 340zł na klocki ani 275zł na tarcze bo aktualnie mam ogromny dług
-
klocki i tarcze textar
ale w Gorzowie Wlkp. nie ma serwisu BMW :cry2: klocki ferodo premier 169 zl, textar 155 zl, ATE 193 zl. tarcze brembo 189 zl/1 szt, polskie 119 zl / 1szt. mogę dostac to za tyle od ile napisane od gościa z allegro albo kupić to na miejscu: tarcze ATE 235szt. brembo 275szt, nikoda 173szt, textar 112szt klocki ATE 274, textar 341 i textar 188 co brać :?:
-
klocki i tarcze textar
to co lepiej kupić? klocki textar drugiej klasy czy lukas?
-
Prawe światło - świeci w ziemię mimo regulacji.
sorry za plagiat :D nie nie wiem co to jest "łapki" poza tym nie nadmieniaes o dwóch pokrętłach i zębatkach
-
Prawe światło - świeci w ziemię mimo regulacji.
a ja stawiamże to e39 a tak poza tym to nie to porętło :duh: , od usatwiania światełw e39 są dwa przy reflektorze i jak sie nimi kręci to nad nimi ruszają sie białe zębatki
-
klocki i tarcze textar
ale tu chodzi o klocki Textar
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
już kiedyś mówiłem ze bmw mam od nie dawna jak sie wyiąga radio?? :modlitwa: jeżeli zanim wyciągnie sie radio trzeba wyciągnąć cos innego to odrazy napisz :modlitwa:
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
udało mi sie przestawić stopnie dzięki Twojej pomocy (to ten uśmiech :D ), a tak poza tym to jak sie wyciąga ten panel? na chama? czy jest jakiś sposob?
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
bo nie mogę ZNALEŹDZ tej instrukcji, wszędzie napisane jest że już to było na forum, ale nie wiem gdzie z stopniami dałem radę trochę inaczej i mam jeszcze jedno pytane: z panelu sterowania klimatyzacja wydobywa sie jakiś dźwiek (przypomina mi on małą sprężarke, cos podobnego jak w odkurzaczu Zelmer PROFI jak siewłączy pompę do mycia dywanów na mokro) co to jest i jak to wylączyć :?:
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
sa z mojego, ale nie wiem jak tam wszedłem, ogólnie rzecz biorąc udało mi sie dwa albo trzy razy tylko nie wiem jak :duh: to co z tymi stopniami, nikt nie wie :?:
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
nie wiem jak spowrotem zmienic ze stopni farenchaita na celsjusza i jak wybrać on w teście 19 co jest chyba równoznaczne z mozliwościa wejścia w testy inne niz 1, 2, 19
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
mniej więcej wiem co ktory test oznacza o czytałem :mrgreen: liczba po shlasu to liczby które sie zmieniają 1.0 _60928 1.1 __4812 1.2 837590 0_ 1.3 043107 1.4 __2497 1.5 16_ 100 1.6 398_06 3_ 3.0 __1358 3.1 __0196 4.0 __0000 4.1 __0000 5.0 ___106 5.1 __0167 6.0 049154 6.1 __6203 6.2 __0179 7.0 ___024 7.1 ___125 7.2 __0000 7.3 ___000 8.1 12C204 8.2 004/0004/0 8.3 2AC160 9.0 ___128 10.0 ____00 11.0 000000 12.0 ______ 13.0 __9on9 14.0 8(nie wiem jaka druga)8800 14.1 83C254 14.2 d38200 14.3 C38800 14.4 bF8800 15.0 000000 00_ 15.1 010101/0 11_ 15.2 000000 01_ 15.3 0/101100 00_ 15.4 000000 11_ 15.5 111010 01_ 15.6 000000 00_ 16.0 ______ 17.0 ______ 18.0 ______ 19.0 _L_on_/oFF
-
Na co patrzec, jakie klopoty 520 1995 Kombi 150 000 km
co do maluchów to one chyba mają licznik do 99 999 km więc mógłbyc obrucony kilka razy
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
właśnie wruciłem mam 520 z 97r i "low" komputer (ten gorszy) kodów żadnych nie moge wpisywać ale poprzekręceniu kluczyka do pozycji II z przyciśniętym guzikiem pokazuje sie _tESt_ test 1 to jakieś liczby, test 2 to sprawdzanie zegarów, test 19 to "_L_on_/off on i off zmienia się cio chwile i to tyle. Ale przy dłuższym grzebaniu można jeszcze wejść do innych testów, ale jeszcze nie ustaliłem schematu do możliwość wejści w inne test niz 1, 2, 19 (udawało sie przez przypadek) poza tym nie wiem jak w teście 19 wybrać on czy off ani jak zmienic stopnie farenchaita na celsjusz ( zmieniły sie przez przypadek)
-
Czy u kogoś działa Test 10 na OBC w E32,E34?
juz miałem biec do wozu a tu ten ostatni post może sie to zdazyć??
-
klocki i tarcze textar
chodzi mi o to czy ceny nie są zbyt niskie, czyli czy nie jesrt to jakieś gów** 112zł za jedną
-
klocki i tarcze textar
co powiecie na klocki za 188zł i tarcze 112z do e39 520, to i to Textar w Focie (nie jestem pewien czy dobrze odmnieniłem Fota :mrgreen: )