Treść opublikowana przez cowboy
-
G01: niestabilna jazda na wprost przy dużych prędkościach
za powrót do pozycji 0 to chyba KWSZ (kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy) jest odpowiedzialny czy ktoś ma jakis wydruk z geometrii, jaki jest seryjnie ten parametr? aż sie nie chce wierzyć w to co piszecie ... czy jest na górze jakas regulacja caster/camber - sorki ale pojutrze dopiero odbieram swoją X3 i nie mam jak to sprawdzić
-
Cięższe poliftingowe
skąd wiesz ze 25kg tyle to pewnie same baterie a gdzie kable i reszta diwajsów
-
Cięższe poliftingowe
no to w X3 LCI zostaje juz tylko X3M bez mild-hybrid ;)
-
Cięższe poliftingowe
prawdopodobnie to MHEV tu dokłada większość masy
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
nie liczyłbym na to ;) ja miałem 190 w dniu 10 stycznia przedwczoraj auto dotarło do dealera jutro bedzie karta pojazdu wiec wie zanim dotrze kurirem to pewnie we wtorek rejestracja i w srode 26 odbiór także jak widac 2 tygodnie jeszcze masz co najmniej do wydania auta
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Hej, Moje X3 ma juz status 190, chyba już jest na cle w Kleszczowie do końca tygodnia ma być u dealera
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
jesli dobrze pamietam jakoś na początku listopada handlowiec powiedział że auto sie produkuje i ma status 150, a 11 listopada miało VIN i od razu status 165 czyli pewnie do konca lutego się zrobi i potem do 2 miesiecy i bedzie odbiór ale to oczywiscie takie wróżenie z fusów ;)
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
no to masz szanse sie wyrobić bo statek własnie zacumował w porcie moje dotychczasowe auto tez juz "sprzedane" i nowy właściciel czeka na mój odbiór takie mamy czasy ;)
-
2.0d Jakie opony 20" na zimę
najważniejsze tu raczej sa opony, bo te zapewniają właściwy rozmiar i prace x-drive zwłaszcza dla różnych szerokości opon miedzy osiami co do felg bede kupował mpakietowe dedykowane do G01 - nie ma co sie narazac na potencjalne problemy gwarancyjne w razie czego
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
no to niezłe śledztwo poczyniłes w takim razie moj na tym samym statku musi byc ;)
-
2.0d Jakie opony 20" na zimę
rozumiem tok rozumowania jaki prezentuje ASO ale jakoś 20'' felgi m-performance 699M o podobnych parametrach nie niszczą łożysk ;) trzeba zatem szukać m-pakietowych felg 19 od G01 698M w jasnym szarym bo to ciemne mi się nie podobają a tylko te sa teraz w konfiguratorze
-
2.0d Jakie opony 20" na zimę
jak juz napisano opony musza być homologowane przez BMW wiec to zaweza wybór praktycznie do Pirelli sotto 3 Ja tez mam 20 na lato ale jednak uważam ze 275 na tyle na zimę to trochę za szeroko szukam felg 19 cali i myslałem o takich mpakietowych z G11 https://allegro.pl/oferta/felgi-m-pakiet-bmw-g11-g12-19-cali-5x112-g30-g32-10825503405 mają nieco nizsze ET niz dedykowane do X3 (25 vs 32) oraz sa szersza bo maja 8,5 cala - moim zdaniem idealnie pod oponę 245/50 z tego co się orientowałem bardzo ładnie siada to koło, mam nadzieje że tu ASO nie bedzie robic zadnych problemów że felga nie z tego modelu?
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
ja tez zamówiłem pod koniec czerwca, wszystko weszło bez restrykcji...moje 11.11 ma datę produkcji i od tego czasu status 165 spodziewałem się ze chociaż do portu dopłynie w tym roku ;) myslę ze do połowy stycznia bedzie do odbioru
-
Felgi do X3 G01 30D xDrive
konfigurator BMW moze tez byc pomocny https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/original-bmw-accessories/kompletne-kola-bmw.html?fbclid=IwAR3XuxrE9aVKqIoPuHSlSVnsLS4DORgVI-Le0EjuHRb7nJDOo7rXQpHF9O8 ja odwrotnie szukam kół zimowych do X3 w 19 calach bo niedługo przyjdzie mi auto na 20'' i tu znalazłem ze jeden rozmiar 245 szerokość felgi 8,5 ET 25 otwór 66,6mm rozstaw 5x112 wzór 647 jest w miare OK https://allegro.pl/oferta/oryginalne-kola-zimowe-bmw-19-5x112-g01-x3-g02-x4-11156888073
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
juz dekoduje VIN (obydwa linki działają) data produkcji 10.11.2021 no to początek roku będzie odbiór pewnie wszystko weszło zgodnie z zamówieniem, rozszerzony shadowline + hak jest ;)
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
hej ja mam z kolei 2 miesiące przed terminem X3 Mpakiet full shadowline - chciałem na marzec, a będzie w styczniu mam fazę 150, niedawno pojawił się VIN i dostałem mutimedialną prezentację auta podobno weszło bez restrykcji, ale na razie nie moge rozkodwać VINu czyli pewnie się produkuje ps. poproszę link na jakiś sprawdzony decoder
-
Rabaty na nowe X3
ja sprawdzałem konfigurator na X3 to LCI 20d zdrożało o 4000zł od czerwca jeśli chodzi o model bazowy no i pakiet Service Inclusive - 5 lat / 100.000km zdrożał z 5700 do 5900zł od tego czasu wiec nie ma tragedii jeśli chodzi o ceny gorzej z rabatami ale mi się jeszcze udało załapac bo zamówienie poszło jeszcze w czerwcu ps. powitać wszystkich na forum!