Treść opublikowana przez dziqsek
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Witam! Mam do kupienia na szybko w dobrej cenie komplet Felg Xtra German Wheels Model Saturna Black rozmiar 19x8,5J ET15 i do tego oponki Vredestein Ultrac Sessanta 255/40/19. Chciałbym siędowiedzieć czy takie koła z felgami wejdą u mnie i czy nie będą obcierać/dobijać. I jaką cene za taki komplecik uważacie za okazję? Pilnie proszę o informacje....
-
E91 318d 2.0d 122km chip
Odczucia mówisz zupełnie różne od standardowych osiągów?? Zauważyłęś może cichszą pracę motoru/mniejszy klekot/mniejsze wibracje ?? Moze wrzucisz jakis filmik z osiagami nowego programu ??
-
E91 318d 2.0d 122km chip
Jako , że masz rok 2007 to nie masz juz przypadkiem silnika n47?? 136km( wersja na benelux) lub 143km ?? Bo tak to wlasnie wyglada, i wycisniecie z niej 168km i 350nm to sredni wyczyn bo chlopaki z niej 175-185km i 380-400nm wyciagaja na lajcie :)
-
Ringi do BMW E90 318i 2006 - pomoc
Musisz kupić w ASO wiązke zmieniającą na wtyczki do lampy po lifcie koszt chyba 120zl za 2 sztuki, potem wkladasz lampy po LCI i tyle :) a wiązka potrzebna bo LCI ma już diody w kierunkowskazach i wiazka daje to , że nie wywala bledu :)
-
Ringi do BMW E90 318i 2006 - pomoc
Zwykłe lampy z wersji LCI mają ringi, na allegro nie drogo je wychaczysz ;)
-
[E87] Modyfikacja lamp - światła do jazdy dziennej
Ja już zacieram rączki, zrobisz ładną konkurencję dla LUX 5.0 które są na rynku amerykańskim , i wołają za nie strasznie chore pieniądze:) Jak już zakończysz proces to ja zamawiam do swojej e91 białą zimną z montażem :D Napisz tylko kiedy mam wpadać i czy WRC czy ZG :)
-
[E87] RunFlaty - test praktyczy w warunkach bojowych...
Ja również bym prosił o namiar i/lub strone internetowa
-
[E87] 120d - demontaż koła pasowego
tylko pisk?? ja gdzies czytalem ze silnik pracuje glosniej, bardziej klepie i ma taka typowa dla vw tdi "twarda" pracei wibracje sa odczuwalne w kabinie. A wlasnie jak macie autko na luzie to czujecie cokolwiek ze to diesel?? Bo na u mnie czuc lekko na kierze pedalach i siedzeniach wibracje, a u brata w pasku b6 nic zupelnie jak by silnik byl wylaczony O_O
-
[E87] 120d - demontaż koła pasowego
A tak z ciekawosci: jakie sa objawy padnietego kola pasowego?
-
[E87] Modyfikacja lamp - światła do jazdy dziennej
chyba temat upadl;/
-
[E87] 120d - demontaż koła pasowego
to opisz co i jak bo ciekawy jestem :)
-
E91 nie dziala otwieranie tylnej szyby
Sprawdzałem i wszystko ( poza zdjętą izolacją z jednego kabla, co akurat nie przeszkadza bo poprawiłem kable i owinałem taśmą izolacyjną i dalej nie działa ;/ Czyli to nie to, jakieś inne pomysły ?? P.S W ogole wyjąłem od boku jakąś wtyczkę i chyba z 15 minut się męczyłem żeby ją włożyć na miejsce bo przeszkadzał mi i wąski otwór i pełno gabki ;/
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
ContiPremiumContact2... Są ciche, wygodne i nieźle się trzymają na suchym i mokrym :D
-
E91 nie dziala otwieranie tylnej szyby
To bardzo bym prosił o sprawdzenie, bo nawet nie wiem, od czego i w którym miejscu mam zaczac ogladac
-
E91 nie dziala otwieranie tylnej szyby
Nic nie słychać.. Zupełnie jak by guzik nie był podłączony do niczego
-
E91 nie dziala otwieranie tylnej szyby
Autko jest otwarte i wlasnie ten przycisk na wycieraczce od szyb nie dziala, szyba w ogole sie nie podnosi , nie odskakuje itp, dlatego pytam czy to moze miec cos wspolnego z tym ze autko bylo w tyl bite, i moze ktos wie jak to naprawic?
-
E9x 318d, 320d nowy soft??
A ja podczas nastepnego przegladu chyba zaryzykuje;) A nóż mi poprawi troszkę prace i charakterystyke :) Po ostatnim sofcie jak mi wgrywali w listopadzie, autko spala o ponad 0,5l mniej na 100, ale jak by troszke bardziej zamulone jest.
-
[E87] Co opłaca się dołożyć, a czego nie
Xenon fabryczny to jak dla mnie podstawa, podobnie jka klimatronik i czujniki cofania. Bez podgrzewanych siedzen mozesz sie obejsc , ewentualnie kupic sobie mate grzewcza i isc do tapicera on ci wszystko wszyje, elektryk podlaczy tylko guziczek bedzie nie ori ( np z boku fotela) koszt calkowity 600zł max. NAvi fabryczna ssie !! Lepiej zainwestuj w porzadna navi np beckera, Garmina lub Czegoś innego. M-paiet kupujesz sobie potem osobno i po prostu zakladasz. Nie wiem jak w 1-er ale u mnie w e91 po prostu sciagnalem stary zderzak i wsadzilem m-paka bez rzadnych przerobek.
-
E91 nie dziala otwieranie tylnej szyby
Witam. Mam trumniaka, i wiedzialem , że w e91 otwiera się tylna szyba przyciskiem ale jakoś nigdy tego nie testowałem. Dzisiaj mi się zachciało sprawdzićco i jak i niestety dupka, nie działa. Wciskam guzik zarówno na wycieracxzce jak i na pilocie i nic, domyslam się , że jest to spowodowane tym, że moje autko było kiedyś uderzone w tył, ale mogę się mylić. Czy ktoś ma jakiś sposób jak sprawdzić co się popsuło/jak to naprawić ??
-
520d wał przegubowy
MOże być most.. Nie napisałeś dokładnie jaki to dzwiek.. Czy wyje, czy pierdzi czy stuka?
-
E9x 318d, 320d nowy soft??
Ja dzwonilem do Inchape to gostek powiedzial ze cos tam niby jest ale nie jest do konca pewny czy to to, ale ogolnie to oni wgrywaja soft " NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KLIENTA" !!!!!! Zalamalo mnie to jak usłyszałem :mrgreen: Ciekawe czy jeszcze jakis serwis poza Inchape WROC. sklada się głównie z kretynów ( mam spore doswiadczenie z nimi wiec wiem co pisze)
-
E9x 318d, 320d nowy soft??
tyle ludzikow odwiedzilo i nikt nic nie wie ??
-
problem z bi-xenonem
JA bym zaczal od sprawdzenia w VIN czy xenon byl "firmowo".. JA u siebie dokladalem i tez nie mam poziomowania i nie dzialaja mi spryskiwacze bo ich nie mam, tylko atrapka na zderzaku ;) Mam włożone ORI lampy, przetwoenice i zarowki + opornik , żeby nie wywalało błędu, może u ciebie też tak jest.
-
Jakie obroty na jałowym ?
Sztucznie podniesione dla mniejszych wibracji:) A cyferki w VIN dobrze zliczylem , po prostu akceptuje ale nie pozwala mi wejsc w ukryte menu;/
-
Czy możliwe, żebym przelał paliwo w zbiorniku?
JA wielokrotnie lalem pod korek i to tak , że aż się wylewało z wlewu i pływało paliwko na wierzchu ale nigdy mi sie nie nalalo nic do srodka ani nie czuc w srodku paliwa!!