Treść opublikowana przez dziqsek
-
Wymiana oleju silnikowego po ponad 60 tyś. km. 320D
Mi komputer wyliczył po ostatniej wymianie oleju i pojeżdzeniu troszke 45tys km, i było to prawie rok temu teraz pokazuje mi jescze 9tys a przejechałem już 30tys z tym , że dosyć ostro ostatnio ale i tam mam już umowioną wizytę na za 2 tyg, bo po dzwieku słychać że olej już do wymiany ( jadac na jedynce okolo 2,5 tys obrotów silnk chodzi glosniej jak by rzęził) po wymianie zawsze ustaje ;) Mysle że 60tyś to za dużo i mimo że komp Ci tak wyliczą rób wymiane co 25-35 tyś km najlepiej .
-
STUKANIE W SILNIKU E91 --( PARTIKERFILTER)
Chyba ile zapłaciła kolego... toż to Pani jest a nie facet- cytaj co pisze i ewentualnie patrz na nicka to naprawde sporo sugeruje :nienie:
-
usunięcie błędu spalonych żarówek B-stok
Wymień żarnik to Ci przestanie "pikac" :mad2:
-
Jaki soft i kabel do E90 ?
ponawiam...
-
Beta na chwile zwariowala, mial ktos podobnie?
Miałem kiedyś podobny problem z tym , że nie wariował mi licznik i okazało się , że coś tam przy akumulatorze sięrozwalilo i musieli wymienić mi cały ten czerwony moduł pirtechniczny i coś tam jeszcze przy nim
-
Jaki silnik do e90?
Bez przesady... Ja mam 318d 143konna + chip na 186 km i 386nm i nie jedna 320d juz objechalem :) Poza tym nowy silnik w 318d jest duzo prostszy w obsludze niż 320d 163km, chocby zeby wymienic filtr powietrza nie musze sciagac pol silnika tylko otwieram puszke ;)
-
Limitowana edycja > BMW 320SI E90 wszystko o silniku
Na e90posts jest sporo ludzi z E90si i nic sie nie dzieje :)
-
E91 Wandalizm - czy zgłosić?
Panowie spokojnie to nie moje autko, wiec nie zwracajcie sie do mnie;p Przekazałem koledze informacje powiedział, że musi sie z tym przespać ale raczej zgłosi , bo znajomy zasugerował że może też otrzymać sporo więcej niż jest to tak naprawdę warte.
-
E91 Wandalizm - czy zgłosić?
Mam pytanie: Dwa dni temu kolega zostawił na parkingu przed moim blokiem swoje autko, praktycznie identyczne jak moje ale w innym kolorze. Rano zobaczyliśmy , że wybite są wszystkie lampy ( przednie i tylne) i na masce sprayem napisane POZNAN DO DOMU.... Mieszkam w Jeleniej Górze gdzie ludzie z poznania nie są mile widziani ( wiem bo poza tym że tu mieszkam mam też blachy PO ze względu na leasing) I teraz pytanie , kolega sie zastanawia czy to zgłaszać na policję/ubezpieczalni bo wszystko fajnie pięknie , za tylne lampy i maskę pewnie jakoś zwrócą, ale gorzej , że ma zamontowany podobnie jak ja nieoryginalny xenon, tzn. lampy śa oryginalne ale brak poziomowania i spryskiwaczy i obawia się , że policja może się wtedy do tego doczepić, a po drugie nie jest pewnien czy ubezpieczyciel wypłaci kwote jak za lampy xenonowe, czy też wg. VIN-u kwote za halogenowe ??
-
Dodatkowa navi bez IDRIVE!!
Chłopcy luźna gumka po co sie napinać?? Ja wolę mieć tą NIEORI navi ale nie musieć nic rozbierać po prostu wkładam sobie ( UWAGA : SAM!!!! - bo trudne to nie jest ot wyjąć radio i przeciągnąć kabelek) a panel klimy można obejść ;) Za 3500zł to też bym sobie od razu ori navi montowal z tym , że jak ja pisałem do ludków z Wro to mi napisali 6tys z deską co jest przesadyzmem O_O
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
nie auto ma juz 2 lata i prawie 70tys przebiegu, n samym poczatku byla czysta i w sumie nawet nie zauwazylem kiedy zaczela sie brudzic ale nie jest to taki syf ze jest czarna ot po prosty od dou lekko okopcona :)
-
seria 3 E90 Pytanie debiutanta
Sprawdzałem na OBC temperature, w zimie muszę zrobić około 6km żeby silnik był ciepły, mam żaluzję na chłodnicy która prawie cały czas jest zamknięta więc może stad ten szybki wynik ;) No i utrzymuje obroty na około 2-2,5tys praktycznie cały czas.
-
seria 3 E90 Pytanie debiutanta
No tu akurat to poleciałeś na maksa O_O Mój bociek jest ciepły juz po około 1,5-2km więc nie sądze żebyś benzyne rozgrzał szybciej.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Moja od kiedy ją mam okopca regularnie od dolu końcówkę... Może za mocno pałuję ale NIGDY w lusterku za sobą nie widziałem dymu więc nie wiem skąd ta sadza ;/ Chyba , że brudzi się od jazdy :D
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Ja mam DPF i końcówka tłukika co jakiś czas od dolnej strony jest okopcona na czarno to normalne? bo zaczynam juz watpic..
-
oklejanie folią naszych bemek
Oklejanie folią całego autka to koszt miedzy 2000-4000zł zależy jaki kolor/fakture będziesz sobie życzył i jakie trudności/jak duże autko będzie.
-
oklejanie folią naszych bemek
Moje auto prwdopodobnie w przyszlym tygodniu idzie na oklejanie - kolor bialy mat lub blyszczacy ( jeszcze nie zdecydowalem) i czarny blyszczacy dach + kilka szczegółów w carbonie , widzialem wersje e90 czarny mat i wygladalo ciekawie tylko trzeba myc szamponami dla dzieci bo ponoc jako jedyne nie zawieraja amoniaku O_O
-
Chiptunning - warto ?
A kto w dzisiejszych czasach będzie 700tys stukał samochodem ?? Poza tym przyszły owner może sobie ori program grać jezeli będzie miał takie fanaberie...
-
radio buissnes vs profesional
Jakąś tam różnice odczujesz ale za wiele się nie spodziewaj, co najwyżej troszkę basu dojdzie i odrobine tonów średnich. Najlepiej kupić maskownice i kupić jakieś radyjko typu JBL albo Alpine ( pasują kolorem podświetlenia do reszty ) i wtedy zauważysz różnicę ;)
-
czy warto?? e92 335xi
to kup nowa pompe paliwa w ASO i tyle....
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
Polecam GP THUNDER h7 na ebayu mozna znalezc znajomemu w e87 ponad rok swieca na ladny bialy kolor cos kolo xenonu i ladny zasieg
-
Jaki soft i kabel do E90 ?
Zastanawiam się , czy jest możliwość żebym mógł sobie sam kasować błędy w swojej E91 albo na przykład zakodować dołożony xenon albo poziomowanie czy spryskiwacze i inne pierdólki. Ktoś sie orientuje ile takie cuś może kosztować ?? Mam autko z 2008r i jest na D-CAN czy jakoś tak
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
Po pierwsze to proszę czytać nick dokładnie - jak byk jest napisane dziQsek nie dziąsek :shock: Nie mam navi wgrywałem nową mapę silnika u nich ( tak co 3 miesiące mnie więcej walą nową ;) ) i całe oprogramowanie sterujące gdybym miał navi pewnie też by coś ulepszyło. W każdym razie w Inchape Wrocław chcą 250pln netto
-
Tylne światła Smoke / Blackline LED.
No własnie to jesyt ból bo nigdzie nie mogęnic fajnego do mojego poza oklepanym Blackline znalezc;/
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
A możesz powiedzieć którą wersje soft ściągasz?? Ja mam u siebie wgraną 89.45.80 ale słyszałem , że jest już sporo nowszy w ASO dostepny który niweluje troch drgania silnika i zapobiega ponoc kangurkom przy ruszaniu