Treść opublikowana przez RyszardOchucki
-
HALOGENY doposażenie
ja w M50 i nie mam
-
Dołożenie haka holowniczego do X5
cena za dołożenie haka u dilera na dziś to 19500 netto po rabatach .... -1000 płn jak ma być ręcznie rozkładany ....
-
Stopień boczny
Dzisiaj ćwiczyłem z tą stopą :D - Wydaje mi się że stając na ten plastikowo aluminowy stopień porysuję go dość szybko .... no i jeszcze jak buty masz całe w śniegu .... to logo bmw przestanie świecić :lol:
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
A ja też V8 po przejechaniu 10 kkm poniżej 14 litrów jak na razie .... Ale moje miasto przy dobrych wiatrach da się bez zatrzymania pokonać .... i sporo jeżdżę krajówkami z dziećmi i rzygającym psem ....
-
Stopień boczny
Ja mam 184 cm i non stop się brudzę. A może istnieje jakis magiczny sposób wsiadania o którym nie wiem :D ? Może z użyciem uchwytu nad głową kierowcy?
-
M50i 4.4 V8 530km
Nie jeździłem wersją z osia skrętną to nie mam porównania ale w moim aucie nie odczuwam problemów z brakiem zwrotności . Koperta wychodzi zawsze pierwszorzędnie jakbym moim starym nie suvem jeździł. W tym aucie tylko szerokość czasem przeszkadza.
-
Koło dojazdowe do schowka pod podłogą bagaznika
Koło zapasowe jest potrzebne właśnie po to żeby pozbyć się runflatów ...
-
Dołożenie wzmacniacza do G05 ze stereo lub Hifi 676
Pod gdańskiem wymiana głośników z wersji HIFI (czyli bez ciągnięcia przewodów) plus wzmacniacz i strojenie 9000 pln. Dźwięk będzie prawdopodobnie lepszy niż HK - tak twierdzi sprzedawca - "Obecnie HK ma słabsze głośniki niż rok czy dwa lata temu". Sam się zastanawiam na takim upgradem albo samodzielnym montażem z bimmertech za $2290 (plus jakiś kod teraz na black friday może przyjdzie). Na razie czekałem aż się głośniki wygrzeją - i dupy nie urywa po tym wygrzaniu.
-
Rabaty na g05
ja nie cały miesiąc temu biorąc auto ze stoku dostałem niecałe 15% ale były na auto zapisy także ciężko było negocjować. Od brokerów nie dostawałem więcej. Sprzedawca wspominał że od listopada będzie podwyżka.
-
Koło dojazdowe do schowka pod podłogą bagaznika
Zakupiłem koło dojazdowe do X5 G05 na znamy portalu aukcyjnym. Nie wiem czy to wina pakietu bagażnika ale koło nie chce się zmieścić tam gdzie powinno. Koło z allegro ma rozmiar opony 165/60R20 a oryginał jest odrobinę węższy i może by się zmieścił 155/80R19. Pytanie czy te 19 cali zmieści się na większe tarcze hamulcowe z pakietu M? I jeszcze pozostaje kwestia średnicy kół. Ta moja dojazdówka ma średnicę 70,6 cm. Oryginalna dojazdówka 73,06 cm. A moje koła zima/lato mają ponad 75 cm. Czy jazda z taką dojazdówka nawet 50km/h nie spowoduje jakiejś awarii ?
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Ja wziąłem auto z placu. Czyli czekałem jakiś tydzień. Podjęcie decyzji czy bierzesz auto tu i teraz (a za tobą już się kolejka ustawia) czy czekasz 8+ miesięcy jest naprawdę trudna :shock: . Co ciekawe w aplikacji mogłem odblokować aktywny tempomat za 3,9k - a tego mi głównie brakowało w zastanej konfiguracji.
-
30d czy 40i
Czy gwarancji nie stracimy na jakiś element po takiej zmianie ustawień ?
-
Gdzie tankować ?
Mam zbiornik 5000 l i napełniam go w roku około 20 razy. Po każdym sezonie odkąd nie mogę za każdym razem kupować b0… na dnie zbiornika osadza się maź grubości około 5 cm. Paliwo z lotosu prawie zawsze przyjeżdża gorące spod nalewaka. Czy to znaczy że coś jest nie tak z „transportem” że coś się wytrąca ? Czy może nawet paliwo z lotosu coś od siebie osadza w zbiorniku ?
-
Zamienniki felg 20 X5 G05 czy oryginały. Jakie opony na zimę
zimówki w dwóch szerokościach możesz mieć na 21 cali. 20 cali tylko w jednej.
-
q7 czy g05?
Ja wziąłem g05 z powodu gwarancji 200 k vs 150 k w audi.