Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. W takim przypadku jeśli nie ASO, to niezależny partner ASO.
  2. Z maską jest jeszcze kwestia, czy przypadkiem nie odpaliły naboje od ochrony pieszego. Jeśli odpaliły to do maska do wyrzucenia.
  3. Trzeba mieć jednak świadomość, że wizualizacja z bimmer.work dosyć często mija się rzeczywistością.
  4. Na sam początek musisz ściągnąć dekor z uchwytu do zamykania drzwi. Pod nim są dwie śruby. Po ich odkręceniu boczek trzyma się już tylko na zatrzaskach.
  5. Jakieś merytoryczne wyjaśnienie można prosić, bo jak dla mnie takie wpisy świadczą o czyimś kompleksie...
  6. Sołtys odpowiedział(a) na Amas la Kozak temat w E39
    Z wolnossącej benzyny.......praktycznie żadnych.
  7. Zapewne odkleiła się mata w drzwiach.
  8. To nie wina kabli. Częsta przypadłość tych odbiorników. Z tego co pamiętam, do wymiany jest jakiś scalak. Wygoogluj sobie. Na pewno znajdziesz wiele wątków opisujących Twój problem.
  9. Ogólnie temat to dla mnie kosmos. Można doposażać auto i nie widzę w tym nic niewłaściwego. Sam to robiłem i robię obecnie. Wszystko jednak trzeba robić z głową. Można dołożyć navi, tempomat, grzanie stołków, etc. Natomiast dokładanie poduszek to dla mnie :shock: Takie coś może zrobić więcej szkód niż pożytku.
  10. Auto skradzione w lutym, a temat zakładasz w grudniu?
  11. Sołtys odpowiedział(a) na pietrov temat w E60, E61
    Mumarcin, nie pisz głupot. To jest prawidłowy sposób ładowania aku.
  12. Masz czujniki w kołach?
  13. Sołtys odpowiedział(a) na rbk temat w E60, E61
    Nie kasujesz tego w informacjach o usterkach. W ustawieniach poszukaj informacji o oponach i tam potwierdź.
  14. Pewnie nie całkowicie ale można go ograniczyć stosując lepsze oleje o niskim współczynniku NOACK, wyższej lepkości i posiadające więcej bazy syntetycznej w porównaniu do olejów na bazie HC które dużo łatwiej odparowują w wysokich temperaturach. Takie zużycie oleju, chociaż autor tematu tego nie napisał, zapewne chodzi o silniku M54, jest na porządku dziennym. Można już o tym poemat napisać. Pozdrawiam wszystkich wierzących, w cudowne "ozdrowienie" M54 za pomocą zmiany oleju.
  15. Naprawdę sądzicie, że taki pobór oleju da się zlikwidować jego zmianą?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  16. Navi business nie ma takiej opcji.
  17. Możesz uzasadnić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Położenia ceramiki czy kwarcu bez porządnego przygotowania lakieru (czytaj dekontaminacji, polerki, etc.) nie skomentuję :duh: Ogólnie to co za różnica jaki to jest kolor? Poza tym wszystko zależy w jakiej kondycji masz lakier i czego tak naprawdę oczekujesz.
  18. Coś nie tak z tym drugim numerem. Nic nie pomyliłeś?
  19. Najlepiej sprawdź np. na realoem po nr VIN jaką masz obecnie. Tam jest informacja o zastosowaniu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.