Treść opublikowana przez Sołtys
-
Małopolskie
DK Tronic z Sieprawia.
-
[F20] Jakie parametry powinny mieć felgi 17
Do F20 przy feldze 7,5x17 powinno być ET 43.
-
Spalanie F20 / F21
116i 136KM
-
Tanie doposażenie w nawigację Business S606A
U mnie w końcu wszystkie prace związane z dołożeniem nawigacji zakończone. Na sam koniec poszła aktualizacja. Wszystko działa jak należy. Jeszcze raz wielkie dzięki dla dzesio, za pomoc :cool2:
-
Tanie doposażenie w nawigację Business S606A
Istnieje. Należy jednak zwrócić uwagę na datę produkcji auta i nr idrive'a, bo 2013 roku nastąpiła zmiana sterowania. Dodatkowo, jak już go zmienisz to powinieneś go zakodować, bo pomimo tego, że będzie działał, to podczas diagnostyki będzie wyrzucać błąd.
-
e46 320i WBAEV11010KK48643
Sołtys odpowiedział(a) na eVening321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wydaje Ci się.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
Są przecież w temacie.
-
[F20] Kodowanie iDrive'a
Nikt, nic? :wink:
-
Prośba o pomoc, duplikat tabliczki znamionowej
No widać tak. Rozmawiałem ze znajomkiem, który pracował w ASO, i faktycznie kiedyś naklejki nie dawali do ręki tylko sami ją naklejali.
-
[F20] Kodowanie iDrive'a
Dzięki wielkiej pomocy użytkownika dzesio, zrobiłem u siebie retrofit, polegający na doposażeniu auta w navi. Wymieniłem jednostkę, którą wg instrukcji dzesio zakodowałem. W przeciwieństwie do Niego, wymieniłem również iDrive'a (na tego z dwoma dodatkowymi przyciskami) i z nim właśnie mam zagwozdkę. Wszystko działa jak należy, jednak podczas diagnostyki komputerowej wyrzuca mi błąd wskazujący na brak jego zakodowania. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć krok po kroku jak go zakodować esys'em?
-
Prośba o pomoc, duplikat tabliczki znamionowej
BaX, tak się składa, że w tym miesiącu zamawiałem naklejkę z VIN na prawy słupek i niewiele się zgadza z tym co napisałeś. Naklejka szła oficjalnym kanałem (została wysłana z Dingolfing w Niemczech). - do zamówienia oprócz DR potrzebny jest jeszcze dowód osobisty właściciela (dane osobowe w obu dokumentach muszą się zgadzać, jeśli jest jakiś współwłaściciel, potrzebny jest również jego dowód, a jeśli auto jest w leasingu, to jest problem :mrgreen: ) - do zamówienia potrzeba dostarczyć dane dotyczące mas (ja miałem starą więc nie było problemu, ale doradca mówił, że jakbym jej nie miał i nie dostarczył tych informacji to byłby problem); - nie zabierają starej (doradca zrobił ksero i oddał), - naklejkę dostaje się do ręki i nikogo nie interesuje co się z nią dalej będzie robić.
-
E60 WBANC71050B827014 Katowice
Sołtys odpowiedział(a) na Raczej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSądzisz, że za darmo dostaniesz takie info?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Tylko u mnie jest taka sytuacja, że fabrycznie nie miałem navi. Zamontowałem jednostkę z innego auta i z tego co jest napisane wyżej kod generuje się na podstawie VINu auta dawcy.
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Kod FSC można wygenerować bezpośrednio z ASAP czy trzeba zastosować jakieś tajne triki?
-
Błąd podczas próby kodowania ESYS-em
tool32 Jednak da się esysem.
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Jak powinny wyglądać rozpakowane pliki gotowe do aktualizacji?
-
Błąd podczas próby kodowania ESYS-em
No to nie wiem. Zainstalowałem inną wersję programu i dopisanie opcji oraz kodowanie nowego modułu przebiegło bez problemu. P.S. Czy esys'em mogę odczytać vin z dołożonego modułu?
-
Błąd podczas próby kodowania ESYS-em
Problem rozwiązany. Winny prawdopodobnie był launcher. Zainstalowałem starszą wersję i wszystko hula. Dzięki wszystkim za chęć pomocy :cool2:
-
Błąd podczas próby kodowania ESYS-em
Dzięki za zainteresowanie tematem. Esys 3.28.1, psdzdata 3.61.1 Lite. FA czyta. Bez problemu zapisałem plik. Din76 podeślę Ci ten plik po południu, bo mam go na drugim kompie.
-
Błąd podczas próby kodowania ESYS-em
Witam, mam problem z programem esys. Nie mogę włączyć edycji w FA. Przy próbie wyskakuje mi błąd jak niżej: http://files.tinypic.pl/i/00919/ktwayyt21c9i_t.jpg Spotkał się ktoś w Was z czymś podobnym? Z góry dziękuję za pomoc.
-
WBAUS31050A831240
Sołtys odpowiedział(a) na empet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam sobie sprawdź https://allegro.pl/kategoria/osobowe-bmw-4032?order=t
-
WBAUS31050A831240
Sołtys odpowiedział(a) na empet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże jakiś link?
-
E39 WBADP81020GV53621
Sołtys odpowiedział(a) na zdanekCBR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPraktycznie wszystkie plastiki poniżej deski rozdzielczej (listwy progowe, osłony słupków, szyn foteli) oraz część plastików w bagażniku również. Ogólnie niezły miszmasz w środku. Ciekawe czym to spowodowane? :mrgreen:
-
BMW E91 2.0
Sołtys odpowiedział(a) na mamto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
E39 WBADP81020GV53621
Sołtys odpowiedział(a) na zdanekCBR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak nie do końca: tapicerka, rok produkcji. Z tą nawigacją ciekawa sprawa.