Treść opublikowana przez Sołtys
-
Prośba o pomoc w doborze lampy
Google po numerze części pokazuje, że lampa wewnętrzna jest ryflowana i jeśli w ogóle jest dostępna to tylko w USA.
-
[e39] Przycisk BC a S555A
Mogło tak być jak piszesz. W e39 wychodziły trzy rodzaje liczników: 1. Bez BC - brak ikony auta, brak przycisku na manetce. 2. Z tzw. małym BC - z ikoną auta i informacjami, o których napisał danielxc717, z przyciskiem na manetce. 3. Z tzw. dużym BC - z tekstowymi informacjami, z przyciskiem na manetce.
-
F11 - czujnik ochrony pieszych, po wymianie nadal blad ?
Ładunki przy zawiasach maski są ok?
-
[e39] Przycisk BC a S555A
Ja w przedlifcie miałem małe BC. Przyciskiem na manetce zmienia się info dotyczące średniego spalania, zasięgu i chyba temperatury. Nie pamiętam dokładnie bo e39 sprzedałem 7 lat temu.
-
[e39] Przycisk BC a S555A
BananowyKoks mylisz się. Przy małym BC, właśnie z tym samochodzikiem, również jest przycisk na manetce kierunkowskazów.
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Nagrywasz plik na pena, podłączasz go w aucie. W menu głównym I'drive wchodzisz w Ustawienia >> Aktualizuj oprogramowanie.
-
Kodowanie elektronika DIY
Tak.
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Jak otworzysz stronę to masz tylko jedno miejsce, gdzie można wpisać VIN :roll:
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Sama opcja 6NS nie daje możliwości streamingu video.
-
E87
Sołtys odpowiedział(a) na guzik-zapasowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE87 316? Skoro nie masz VIN, po co w ogóle zakładasz temat? Zaraz i tak pójdzie do kosza.
-
BMW E90 330i WBAVB310X0VB67338
Sołtys odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardziej idiotycznego wpisu dawno nie widziałem. Ty masz tylko stare E90 i co w związku z tym?
-
Plamy na jasnej tapicerce X1 E84
rikooo, z czego wywnioskowałeś, że chodzi o skórę? patryk_2212, wg mnie miałeś źle wypraną tapicerkę (przemoczoną i/lub niewystarczająco wypłukaną). Niestety ogarnięcie tego teraz będzie mega trudne. Niemniej, jeśli chcesz zastosować jakikolwiek impregnat to i tak musisz po raz kolejny porządnie wszystko wyprać.
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Streaming video? Nie sądzę.
-
Kodowanie elektronika DIY
Niczego nie musiałem dokładać. Mam u siebie opcje 2VB, dzięki czemu w info o pojeździe miałem wyświetlane ciśnienia. Wystarczyło zakodować RDC_SAFETY i mam teraz ciśnienia i temperatury.
-
Kodowanie elektronika DIY
Obecnie dostępny jest darmowy launcher ważny 5 miesięcy od momentu zainstalowania. Ten czas wystarczy na ogarnięcie swojego auta.
-
Kodowanie elektronika DIY
I tak i nie. Fakt, jeden znajdzie źródło i chce kasę, ale drugi nie siądzie nawet na 10 minut przed kompem aby cokolwiek poszukać, a chce aby podać mu wszystko na tacy. Ja spędziłem długie godziny na poszukiwaniu informacji o kodowaniu VO i FDL (jeszcze raz powtórzę: wszystko jest ogólnie dostępne i bardzo dokładnie opisane), potem z duszą na ramieniu testowałem wszystko na swoim aucie aby czegoś przez przypadek nie uwalić. Tak więc sorry, ale jeśli ktoś mnie pyta o jakieś podstawowe rzeczy, bo z lenistwa nie chciało mu się otworzyć pierwszego lepszego PDF'a lub odpalić jednego czy drugiego filmiku na youtube, mówię :nienie:
-
Kodowanie elektronika DIY
Kodowanie serii Fxx za pomocą ESYS, to żadna tajemna wiedza. Praktycznie wszystkie informacje dostępne są w necie: instrukcje, listy możliwych do zakodowania opcji, na youtube masa filmików z całą procedurą. Na podstawie tego co znalazłem, doposażyłem swoje auto w nawigację, tempomat (trzeba był dopisać opcje do wyposażenia), zakodowałem m.in. pamięć start/stop, wskaźniki sportowe, temperaturę opon, cyfrową prędkość na wyświetlaczu BC, funkcję office (wyświetla na ekranie i czyta tekst SMS). Wystarczy tylko trochę czasu i chęci.
-
F20 116d Pilot/kluczyk nie działa
A może po prostu bateria skończyła swój żywot.
-
E39 odłączona wtyczka pod maską, co to?
Element na drugim zdjęciu to wskaźnik poziomu płynu do spryskiwaczy
-
Kodowanie - co kupić?
Pytanie trochę dziwne. Skoro sam nie jesteś w stanie określić czy podołasz obsłudze esys'a, to jak osoby zupełnie Ciebie nieznające mogą to zrobić? Jednym do obsługi programu wystarczy lakoniczny opis i będą bezproblemowo działały, innym 20 razy krok po kroku, pokaże się co i jak, a i tak nie będą potrafili tego ogarnąć.
-
X3 F25 Xdrive 20d 2013r WBAWY310500A83072
Sołtys odpowiedział(a) na bestisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden temat, jedno auto.
-
Multifunkcja F20
Temat ogarnięty.
-
X3 F25 Xdrive 20d 2013r WBAWY310500A83072
Sołtys odpowiedział(a) na bestisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpisz VIN do tytułu. Zdajesz sobie sprawę, że auto jest "podleczone"? Poduszki lepiej kupić niż bawić się w regenerację, podobnie jak konsolę.
-
[E60] klapa bagażnika sama się otwiera
Zobacz kilka tematów niżej.
-
Multifunkcja F20
Siema. Dokładałem ostatnio znajomemu w F20 podstawową multifunckcję kierownicy (obsługa radia, telefonu i limiter prędkości), gdyż nie miał żadnej :shock: Dopisałem do FA kod wyposażenia, zakodowałem FEM, ICM, KOMBI, ENTRYNAV. Sterowanie radiem, telefonem działa jak należy. Wątpliwości mam przy limiterze. Po naciśnięciu LIM na wyświetlaczu BC pokazuje się zadana prędkość, jednak nie ma wskaźnika przy zegarze prędkościomierza oraz zielonej ikony LIM na liczniku. Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia jak limiter zachowuje się podczas jazdy i czy w ogóle działa. Z braku czasu nie zrobiłem również testu zegarów. Czy jest możliwość, że zegary w ogóle nie mają tych wskaźników, a może trzeba coś jeszcze zakodować?